FacebookYoutubeInstagram

Už podruhé padly na kolena

Kunovice Házená 8. 11. 2018
Už podruhé padly na kolena
Foto: sal

Prvoligové mladší dorostenky SHK Kunovice podruhé za sebou padly na kolena, po výprasku od pražské Slavie (28:38) se na Bělince poklonily i Mostu, když doplatily především na nedodržování taktických pokynů. „Ale nic se neděje, Slavia i Most mají úplně jiné podmínky,“ zdůraznila trenérka Lenka Fleková.

KUNOVICE - Most 24:27

„Most trénuje sedmkrát týdně, má větší základnu, je prostě vyhranější. Víc než porážka mě mrzí, že se celý týden připravujeme, apelujeme na větší tlak na obranu a na palubovce nic z toho neplatí. To byl asi největší problém,“ posteskla s Fleková.

Kunovjanky od začátku tahaly za kratší konec, v přestávce prohrávaly o tři branky, ve druhé půli už o pět (14:19), když zažívaly trápení v útoku. Nejlepší kanonýrky týmu Flekovou s Cholevovou totiž Severočešky při bránění zdvojovaly a volného prostoru jejich spoluhráčky nevyužily. V cestě jim navíc stála i vynikající brankářka. „Je to škoda, jinak jsme třeba dosáhly na bod. Ale i třetí místo je super, to nikdo nečekal. Před sezonou jsme si myslely, že nad naše síly bude více mančaftů. Porážky od Slavie a Mostu, které mají úplně jiné podmínky a zázemí, nás nemusí tolik mrzet,“ dodala Fleková. Poločas 12:15.

KUNOVICE: Mahdalíková - Cholevová 1, Fleková 8/1, Zálešáková 2, Uhlířová 2, Tvrdoňová 4/3, Hvozdovičová 1, Měsíčková 6, Wowrová, Černá, Knotová, T. Uhlířová, Vojtěšková. 

Autor: ceh

Vaše názory

Palčíková byla osamocená

Kunovice

Palčíková byla osamocená

Třebaže s předním týmem soutěže odehrály důstojnou partii, do tabulky si prvoligové házenkářky SHK Kunovice nepřipsaly ani...

2. 11. 2018
Výhrou zachránily trenéra

Kunovice

Výhrou zachránily trenéra

Házenkářky SHK Kunovice mají konečně důvod k radosti. I když tým stále sužuje velká marodka, dokázaly na...

25. 10. 2018
Mašinu nezastavil ani Zlín

Kunovice

Mašinu nezastavil ani Zlín

Klobouk dolů! Jejich spanilou jízdu nezastavil ani rival ze Zlína, který se mašině prvoligových mladších dorostenek SHK...

23. 10. 2018
Sedmička vydržela jen poločas

Kunovice

Sedmička vydržela jen poločas

Už čtvrtou porážku v řadě skousávají prvoligové házenkářky SHK Kunovice, které stále doplácejí na úzký kádr. Na...

19. 10. 2018
TOPlist