FacebookYoutubeInstagram

Plné náměstí přivítalo Iné Kafe

Uherské Hradiště Společnost 14. 7. 2015
Plné náměstí přivítalo Iné Kafe
Foto: Kateřina Mařáková
Inzerce

Letos opět nechyběly ani benefiční aktivity

Letošní Slovácké léto je za námi. Uherské Hradiště si užilo deset dní sportování a skvělé hudby. Začátek minulého týdne patřil folkloru. V pondělí se na jevišti objevily folklorní soubory Hradišťánek, Kunovjan a Lintava. V úterý bavil fanoušky Svatý Pluk a po něm ještě vystoupila Argema. Během týdne se nezapomínalo ani sportovat. Samozřejmě nemohly chybět turnaje v plážovém volejbalu nebo třeba ve florbalu.

V druhé polovině Slováckého léta se na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti představily Reflexy, Steet69 nebo Free Fall. Město se zaplnilo zejména v pátek večer při koncertu kapely Iné Kafe. O víkendu zahrály ještě Halogen a Generace. Závěrečným bodem v programu Slováckého léta byl pak nedělní koncert skupiny Tabák.

U příležitosti Slováckého léta se opět rozběhly benefiční aktivity, při kterých měli lidé příležitost přispět na dobročinné účely. Učinit tak mohli zakoupením plyšáka nebo zaplacením symbolického poplatku za využití trampolín. Benefiční akce ale Slováckým létem nekončí. „Lidé budou moci přispět například i během Letní filmové školy. Konečná částka bude pak na podzim rozdělena mezi Diakonii Uherské Hradiště a Domov pro osoby se zdravotním postižením v Medlovich,“ řekla PR manažerka Slováckého léta Petra Kučerová. 

Autor: ket

Vaše názory

Arakain s Luckou Bílou ovládly Kopaničárské

Starý Hrozenkov

Arakain s Luckou Bílou ovládly Kopaničárské

Ač mezi některými národy ve světě panuje nenávist, v případě Moraváků a Slováků to rozhodně neplatí. Svědčí...

13. 7. 2015
Buchlov je srdeční záležitost

hrad Buchlov

Buchlov je srdeční záležitost

Na sto dvacet kovářů a nožířů se utkalo o vítězství na devátém ročníku Kovářských dnů na hradě...

13. 7. 2015
Ze Stupavského guláše se stává oblíbená tradice

Stupava

Ze Stupavského guláše se stává oblíbená tradice

Stupavu provoněla vůně guláše. A ne jednoho. Během čtvrtého ročníku akce nazvané Stupavský guláš měli návštěvníci možnost...

9. 7. 2015
Na Březové přivítali jubilanty ročníků 1955 a 1965

Březová

Na Březové přivítali jubilanty ročníků 1955 a 1965

V obci Březová na Uherskobrodsku se opět po roce konala tradiční Cyrilometodějská pouť, která nabídla setkání jubilantů,...

8. 7. 2015
TOPlist