FacebookYoutubeInstagram

Šance žije, získali šest bodů!

Uherské Hradiště Florbal 10. 1. 2018
Šance žije, získali šest bodů!

Šance na postup do finálového turnaje Orelské florbalové ligy stále žije! Florbaloví mladší žáci FBC SLOVÁCKO si uchovali naději na čtvrtém turnaji soutěže ve Zlíně, kde získali plný počet šesti bodů při skóre 27:2.

„Klíčový byl souboj s Kněždubem, se kterým jsme v úvodním měření sil zachraňovali remízu až drtivým závěrem. Hráči moc dobře věděli, že jakmile ztratí další body, zavřou si definitivně finálové brány, proto neponechali nic náhodě,“ těší Bedřicha Chromka, prezidenta klubu z Uherského Hradiště. Slovácko na soupeře vletělo a už v prvním poločase si vypracovalo rozhodující náskok. „Odehráli jsme asi nejlepší první půli sezony, dobře jsme bránili, kombinovali i stříleli,“ pochválil Chromek. „Jenže po změně stran hráči pod dojmem náskoku začali zbytečně vymýšlet, dlouho drželi míček a zastavovali útočné akce,“ dodal.

Ve druhém zápase Slovácko v tréninkovém tempu porazilo Orel Zlín 20:0 a poskočilo na první příčku, kterou však drží jen o skóre před Orlem Uh. Brod. Ten má navíc o dva zápasy méně.

Zrcadlo výsledků: FBC SLOVÁCKO - Kněždub 7:2 (6:2), - Zlín 20:0 (10:0).

SLOVÁCKO: Ema Čechová - Jakub Krchňáček 2, Ondřej Malůš, Ondřej Sýkora 2, Jan Váňa, Ondřej Koubek 1, Jáchym Gilk 1, Filip Lapčík 1 - Maxmilián Čech 5, Vojtěch Vjazanko 3 - Adam Buček 6, Ondřej Kaštánek 2 - Matěj Klíma 2, Viktorie Mlčochová 2.

Autor: ceh

Vaše názory

Pohár starosty zůstal u Olšavy, Broďané neztratili ani bod!

Uherský Brod

Pohár starosty zůstal u Olšavy, Broďané neztratili ani bod!

Jubilejní 15. ročník vánočního florbalového turnaje mladších žáků o Pohár starosty Orla Uherský Brod se proměnil ve...

4. 1. 2018
Slovácko držela nad vodou brankářka!

Uherské Hradiště

Slovácko držela nad vodou brankářka!

Třebaže florbaloví mladší žáci FBC SLOVÁCKO absolvovali během víkendu dva náročné domácí turnaje, zvládli je se ctí....

15. 12. 2017
Hlučané soupeři zasadili K.O. za pouhé čtyři minuty!

Hluk

Hlučané soupeři zasadili K.O. za pouhé čtyři minuty!

I když se zapotili více, než čekali, nakonec vybojovali důležitých šest bodů. Divizní florbalisté Spartaku Hluk totiž...

12. 12. 2017
Kvalifikaci trefil hrdina Souček

Uherský Brod

Kvalifikaci trefil hrdina Souček

Florbalový výběr starších žáků ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod postoupil do kvalifikace o republikové finále Sportovní ligy...

10. 12. 2017
TOPlist