FacebookYoutubeInstagram

Hluk málem ztratil vedení 10:3…

Slovácko Florbal 5. 9. 2019
Hluk málem ztratil vedení 10:3…
Foto: sal

Florbalisté Spartaku Hluk jsou ve třetím kole Poháru Českého florbalu, když po nevídaným průběhu přetlačili Litomyšl, a o víkendu je doma čeká Florbal Náchod, rovněž účastník Národní ligy. Pouť FBC Slovácko skončila na holích FbC Aligators.

Litomyšl - HLUK 10:11

„Máme hodně absencí, čeká náš těžká šichta,“ avizoval před odjezdem na východ Čech Martin Tuhý, hrající trenér Spartaku. A nemýlil se. I když šli Hlučané do vedení, domácí do přestávky po zásluze srovnali a další šance pochytal gólman Kolečkář. Ve druhé části však hosté spustili kanonádu a sedmi góly se výrazně přiblížili postupu. Když zkraje poslední třetiny přidali další dvě branky a vedli ve 45. minutě 10:3, zdálo se, že není co řešit. Jenže pak si soupeř vzal time out a začaly se dít věci… Východočeši už neměli co ztratit, vsadili vše na jednu kartu a málem se postarali o neskutečný obrat. Za stavu 8:11 si vzali oddechový čas Hlučané, ale místo otupení útočné síly soupeře ještě dvakrát inkasovali a poslední minutu navíc dohrávali v oslabení. Nejtěsnější vedení ale nakonec zuby nehty ubránili. „Trošku jsme polevili, mysleli jsme si, že to bez problémů dohrajeme. Ale stále jsme to měli relativně pod kontrolou,“ reagoval s úsměvem Tuhý, který zápas odehrál se zlomeným malíčkem na noze. Branky: Olbert 4, Tuhý 3, Janča 2, Štěrba, Zatloukal. Třetiny 1:1, 2:7, 7:3.

HLUK: Kolečkář - Vlachopulos, Petlan, Olbert, Janča, Hubáček, Štěrba, Cileček, Jílek, Zatloukal, Tuhý.

SLOVÁCKO - Klobouky u Brna 5:11

Florbalisté Slovácka byli proti soupeři z Národní ligy outsiderem. Už v první třetině  ale jasně naznačili, že neprodají kůži lacino, když  šli dokonce do vedení 2:0. Favorit sice ve druhé části otočil, ale domácí nesložili zbraně a ve 45. minutě drželi postupovou naději (5:6). Závěr však patřil Aligátorům. „Odehráli jsme skvělou partii, nemáme se za co stydět,“ smekl Bedřich Chromek, kouč týmu. Branky: Gogola, Hromeček, Malíček, Bobáčik, Chromek. Třetiny 2:0, 2:5, 1:6.

SLOVÁCKO: D. Číž (P. Stránský) - Daníček, Hromeček, Bobáčik, Blaha, Gajzur, Körber, Chromek, J. Stránský, Pelka, Stašek, Ševček, Jančík, Malíček, Gogola, J. Číž.

Autor: ceh
Inzerce

Vaše názory

FBC Slovácko hledá talenty

Uherské Hradiště

FBC Slovácko hledá talenty

Florbalový klub FBC SLOVÁCKO pořádá náborový trénink talentovaných dětí, který se uskuteční v pátek 13. září od...

28. 8. 2019
Na okresní florbalové derby v poháru nedojde

Slovácko

Na okresní florbalové derby v poháru nedojde

Florbalisté Spartaku Hluk i FBC Slovácko postupují do druhého kola Poháru Českého florbalu! I když to dlouho...

27. 8. 2019
FBC Slovácko hledá talenty

Uherské Hradiště

FBC Slovácko hledá talenty

Florbalový klub FBC SLOVÁCKO hledá talentované děti, které mají zájem o nejrychleji se rozvíjející sport v Česku....

21. 8. 2019
S Hlučany zabojuje i FBC Slovácko

Slovácko

S Hlučany zabojuje i FBC Slovácko

Pohár Českého florbalu zná jízdní řád. Do druhé nejprestižnější soutěže v zemi jako tradičně zasáhnou florbalisté Spartaku...

9. 8. 2019
TOPlist