FacebookYoutubeInstagram

Po remíze s Trenčínem na Spartu

Uherské Hradiště Fotbal 8. 7. 2019
Po remíze s Trenčínem na Spartu
Foto: sal
Inzerce

Slovácko v generálce na ligovou premiéru na pražské Letné remizovalo se slovenským Trenčínem, když o výhru přišlo až v závěru zápasu. „Výsledek jsme sice neudrželi, ale zápas splnil účel. Hráli jsme proti kvalitnímu soupeři, který nás pětadvacet minut přehrával, měli jsme problém v organizaci hry. Po přestávce jsme se zvedli a měli několik příležitostí, které jsme měli dotáhnout," krčil rameny po remíze s Trenčínem asistent hlavního kouče Michal Šmarda.

Po sobotě dostali hráči dvoudenní volno a od úterý budou veškerou pozornost směřovat k pražské Letné. „Zapracovat musíme na organizaci defenzívy i na finální fázi, i když ta už se příliš natrénovat nedá a je spíše otázkou hráčské kvality," vyjmenovává konkrétní úkoly pro nastávající týden Šmarda, pak obrátil pozornost ke Spartě. „Máme o ní dostatek informací, sledovali jsme ji průběžně. Navíc rukopis trenéra Jílka dobře známe. Sparta se podle našeho názoru hodně zvedne a bude to jiná Sparta, než byla v minulých letech."

Po sobotní generálce by mělo být jasno i nad sestavou pro letošní premiéru, Šmarda ale nechce odkrývat karty, navíc komplikují situaci zranění hráčů. Start nestihnou s největší pravděpodobností Kadlec, Tischler a Zajíc, který si poranil kotník ve středeční přípravě proti Senici. „V útoku kvůli zranění Zajíce moc variant nemáme. Jednou z nich je posunutí Kalabišky na hrot. O sestavě se ale rozhodneme až v průběhu týdne, podle aktuálního zdravotního stavu a také taktice na Spartu. Osu mužstva ale v hlavě máme," usmívá se potutelně Šmarda.

 

sobota 6. července

1.FC SLOVÁCKO – AS TRENČÍN 1:1 (1:0)

Branky: 45. Dvořák

Sestava 1.FC SLOVÁCKO: Trmal – Juroška, Šimko, Hofmann, Reinberk – Petržela (60. Sadílek), Havlík, Daníček, Navrátil (71. Vasiljev) – Kalabiška (75. Rezek), Dvořák.

 

středa 3. července

FC SENICA – 1.FC SLOVÁCKO 2:1 (0:1)

Branka: 5. Sadílek

Sestava 1.FC SLOVÁCKO: Porcal – Rainberk (46. Juroška), Hofmann (46. Franič), Šimko (46. Krejčí), Divíšek – Rezek, Havlík (61. Hellebrand), Sadílek (46. Daníček), Vasiljev – Dvořák (46. Kalabiška), Zajíc (61. Petržela).

 

Autor: rek

Vaše názory

V Újezdci oslavili stovku se Zlínem

Újezdec u Luhačovic

V Újezdci oslavili stovku se Zlínem

První část oslav, kterou si v Újezdci - Těšově připomněli sto let od založení, proběhla už v...

5. 7. 2019
Uhlíř v Nivnici, Vojtěšek do Spartaku

Slovácko

Uhlíř v Nivnici, Vojtěšek do Spartaku

Fotbalisté TJ Nivnice mají nového trenéra. Na lavičku usedl Václav Uhlíř, dosavadní kouč Spartaku Hluk, který převzal...

4. 7. 2019
Antonín Panenka na Velehradě zhodnotí výkony malých fotbalistů a fotbalistek

Velehrad

Antonín Panenka na Velehradě zhodnotí výkony malých fotbalistů a fotbalistek

Antonín Panenka je stálicí velehradské Soutěže ve fotbalových dovednostech. Jako její patron hodnotí výkony malých fotbalistů a...

4. 7. 2019
Posily s odlišnými rolemi

Uherské Hradiště

Posily s odlišnými rolemi

Jeden bude branky střílet, druhý jim bude zabraňovat. To jsou základní úkoly pro útočníka Pavla Dvořáka a...

3. 7. 2019
TOPlist