FacebookYoutubeInstagram

Poprvé se trefil Hruboš

Slovácko Fotbal 19. 7. 2019
Poprvé se trefil Hruboš

Krátká letní pauza pozvolna povolává do „zbraně“ i fotbalové týmy Uherskohradišťska. K třetiligovým borcům ČSK Uherský Brod se už přidalo i divizní Strání, které v přípravné premiéře odjelo s nepořízenou z Radimova.

Nové Mesto n/V. - UH. BROD 1:1

Broďané stále ještě nepředstavili žádnou novou tvář, po odchodu několika klíčových hráčů zkouší nový kouč Miroslav Ondrůšek hlavně odchovance a hráče, které klub stáhl z hostování v nižších soutěžích. „Máme pár hráčů v hledáčku, zatím je testujeme. Věřím, že do konce července se sestava vykrystalizuje,“ uvedl Ondrůšek, který po sezoně převzal štafetu po Martinu Ondovi. Na půdě třetiligového Nového Mesta hosté prohrávali gólem Držíka, deset minut před koncem ale zaslouženě srovnal Josefík. Zápas vynechal zraněný brankář Dostál a Malenovský s Chwaszczem, kteří dostali od trenéra volno.  „Výsledek není podstatný, potěšil mě přístup hráčů k zápasů,“ poznamenal Ondrůšek. Branka: Josefík. Poločas 1:0.

UH. BROD: Horáček - Konečný, Vrága, R. David, Nevařil - Liška, Hulín, Pochylý, Mančík - Josefík, Jaroněk, střídali: Černík, Kelíšek, Kúdela, Sedláček, Kročil.

Líšeň - UH. BROD 5:1

S nováčkem druhé ligy, pro kterého byl zápas generálkou na víkendový start soutěže, drželi Broďané krok pouze poločas. Do druhého udělali trenéři dvanáct změn v sestavě a výsledkem byly další čtyři góly v síti týmu od Olšavy. Branka: Flasar.

UH. BROD: Dostál (60. Horáček) - Flasar, Vrága, Pochylý (75. Konečný), L. Mareš (60. Kúdela) - David (46. Nevařil) - Jaroněk (46. T. Mareš), Malenovský (46. Rožek), Sklenář, Mančík (46. Dolina) - Josefík (75. Jaroněk).

Radimov - STRÁNÍ 4:2

Straňané v úvodním přípravném střetnutí pykali za brejky do otevřené obrany. Kouč Igor Gúčik totiž zkouší měnit styl hry, svěřence nabádá k větší aktivitě a kombinační hře. První gól po přestupu z Uherského Brodu zaznamenal ve žlutočerném dresu Filip Hruboš. Branky: Hruboš, Popelka. Poločas 2:1.

STRÁNÍ: Kolník (Čubík) - Gardian, Lorenc, O. Čaňo, Hruboš, Silnica, Holík, Michalec, Ondřejka, V. Čaňo, Fruhauf, střídali: Bruštík, Janků, Kolaja, Popelka, Pomajbík, Mimochodek, Palík. 

Autor: ceh

Vaše názory

Došek opět řádil, gólové hody ale režíroval osvětimanský  Zýbal

Osvětimany

Došek opět řádil, gólové hody ale režíroval osvětimanský Zýbal

Kdyby se tak dal vrátit čas aspoň o několik let zpátky. Možná právě takové myšlenky se honily...

17. 7. 2019
Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Uherské Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

1. Zprávy OFS • Předseda (sekretariát) OFS čerpá ŘD v termínu od 8....

17. 7. 2019
Šok pro Spartu, Slovácko dobylo Letnou

Praha

Šok pro Spartu, Slovácko dobylo Letnou

Sparta Praha - 1. FC Slovácko 0:2 BRANKY: 19. Kalabiška, 30. Navrátil. ŽK: 80. Plavšič -...

15. 7. 2019
Desítky hodin práce zmizí za dvě minuty

Uherské Hradiště

Desítky hodin práce zmizí za dvě minuty

Sektor B3. Bašta fotbalových fanoušků 1.FC Slovácko při domácích zápasech, odkud přichází největší podpora jak hlasová, tak...

15. 7. 2019
TOPlist