FacebookYoutubeInstagram

Sezóna v NIVEKU ve znamení úspěchů a ocenění

Nivnice Podnikání 16. 12. 2019
Sezóna v NIVEKU ve znamení úspěchů a ocenění

Společnost NIVEKO s.r.o. je výrobcem vysoce kvalitních jednokusových bazénů na zakázku pro soukromé i veřejné využití. Ze všech 18 zemí Evropy, kam se bazény NIVEKO vyváží, jsou nejsilnějšími trhy Německo, Švédsko a Švýcarsko. Hlavní výhodou bazénů NIVEKO je možnost volby - zákazník si totiž může vybrat jakýkoli tvar, vstup do bazénu, vestavby i jejich umístění, ale především může volit z celkem sedmi designových řešení bazénů. Konečný vzhled produktu je tedy zároveň i dílem zákazníkovy fantazie.

Druhý rok pod křídly belgické skupiny Pollet Pool Group byl rokem velmi výjimečným. Z pohledu tržeb i zisku, a tedy i objemu práce, bylo dosaženo historicky nejlepších výsledků za více než 25letou historii společnosti. Proč právě tento rok byl tak úspěšný? Kombinací více faktorů, jako jsou ideální pracovní prostředí - moderní výrobní areál s dobře nastaveným systémem organizace procesů výroby, skvěle rozběhnutá sezóna a samozřejmě obrovský kus nasazení všech pracovníků.

Hlavním cílem společnosti je neustále mířit výš a dosahovat vyšších met. Díky tomu společnost letos s prodejem bazénů nově a úspěšně prorazila na francouzský trh. Důležitou událostí letošního podzimu byla mezinárodní bazénářská výstava AQUANALE v německém Kolíně nad Rýnem, která se nesla v duchu nových příležitostí. Aktuálně probíhají intenzivní přípravy na lednovou výstavu Spatex v anglickém Coventry a chystá se rovněž podzimní veletrh ve francouzském Lyonu.

Za velký úspěch lze považovat získané ocenění německého bazénářského sdružení v soutěži bsw-Awards, kde NIVEKO bazén obsadil nejvyšší příčku v kategorii soukromý venkovní bazén a první místo od belgické oborové asociace za realizaci vnitřního bazénu pro soukromé účely. NIVEKO tým také obdržel titul Mezinárodní tým roku v britské soutěži UK Pool & Spa Awards.

Nadcházející rok 2020 bude pro společnost opět zkouškou - začíná se s výstavbou nové výrobní haly s plochou 2 550 m², která bude umístěna v bezprostřední blízkosti stávajícího areálu a plně vybavena a přizpůsobena možnému navýšení kapacity výroby. Tento investiční záměr bude spolufinancován mateřskou společností Pollet Pool Group. Aktuálně v NIVEKU pracuje 84 stálých zaměstnanců a s novými výrobními prostory samozřejmě vzniknou nová pracovní místa pro nové šikovné zaměstnance z našeho regionu.

Čtěte více
Autor: PR

Vaše názory

Komerční banka se přiblížila svým zákazníkům

Uherské Hradiště

Komerční banka se přiblížila svým zákazníkům

Komerční banka je opět o kus blíž svým zákazníkům. Po mnoha letech, kdy její uherskohradišťská pobočka sídlila...

10. 12. 2019
Účetní musí znát pozadí a souvislosti. Jsme vlastně takoví detektivové

Slovácko

Účetní musí znát pozadí a souvislosti. Jsme vlastně takoví detektivové

Žádné pomalé přípravy na Vánoce a nákupy dárků. Účetní v období před koncem roku mají v hlavě...

30. 11. 2019
CUPRA - nová značka v autosalonu ARAVER

Uherské Hradiště

CUPRA - nová značka v autosalonu ARAVER

Nově zrekonstruované prostory autosalonu Seat přivítaly první zákazníky. Společnost ARAVER CZ, jež patří do skupiny AUTO UH,...

1. 11. 2019
Skupina AUTO UH otevřela nový autosalon Hyundai ve Starém Městě

Staré Město

Skupina AUTO UH otevřela nový autosalon Hyundai ve Starém Městě

Ve čtvrtek odpoledne proběhlo slavnostní otevření autosalonu Hyundai, který je členem skupiny AUTO UH ve Starém Městě....

1. 11. 2019
TOPlist