FacebookYoutubeInstagram

Staré pány Hluku táhl Zlínský

Hluk Fotbal 9. 12. 2019
Staré pány Hluku táhl Zlínský
Inzerce

Fotbalisté Spartaku Hluk vyhráli první ročník domácího halového Turnaje starých pánů nad 35 let a zvedli nad hlavu vítězný i putovní pohár. Na triumf dosáhli v konkurenci Dolního Němčí, Uherského Brodu a Vlčnova.

„Parta hluckých starých pánů dala hlavy dohromady a uspořádala halový turnaj, který si snad najde tradiční místo v prosincovém kalendáři,“ přeje si Aleš Zlínský, sportovní manažer Spartaku Hluk, který fanouškům rovněž předvedl své umění. „Boje to byly urputné, rozhodčí Králíček z Vlčnova měl co dělat, aby kluky udržel na uzdě… A není divu, vždyť každý zápas měl nádech derby a nikdo nechtěl prohrát,“ dodal s úsměvem Zlínský.

Z vítězství se nakonec radovali domácí, kteří získali plný počet 9 bodů, když střelecky zářil právě Zlínský, autor 5 branek. Druhé skončilo Dolní Němčí a třetí jen o skóre Vlčnov. Nejstarším článkem vítězného týmu byl třiapadesátiletý gól­man František Uhlíř. „Po vyhlášení výsledků zasedly týmy ke společné večeři, veškeré emoce už vyprchaly, nálada byla přátelská a kluci si měli co vyprávět. A všichni jsme si slíbili, že za rok změříme síly znovu,“ uzavřel Zlínský.

Zrcadlo výsledků: Hluk - Dolní Němčí 7:2, - Uh. Brod 6:2, - Vlčnov 3:1, Dolní Němčí - Vlčnov 9:4, - Uh. Brod 1:1, Vlčnov - Uh. Brod 3:3.

HLUK: František Uhlíř - Ondřej Machala, Pavel Křápek, Vlastimil Marek, Alexander Machala, Ondřej Žajdlík, Libor Michalčík, Zdeněk Botek, Marek Chytil, Robin Chytil, Radek Sopůšek, Aleš Zlínský. 

Autor: atz, ceh

Vaše názory

Šance si vytváříme, ale góly z toho nejsou

Uherské Hradiště

Šance si vytváříme, ale góly z toho nejsou

Do posledního domácího zápasu v letošním roce vstupují svěřenci Martina Svědíka po nevydařeném derby v sousedním Zlíně,...

7. 12. 2019
Straňané zaspali start, zimují uprostřed

Strání

Straňané zaspali start, zimují uprostřed

Přesně v polovině tabulky skončili po podzimní části Divize E fotbalisté Strání. Na první pohled docela slušné...

6. 12. 2019
Daníček: Mrzí nás celý zápas

Uherské Hradiště

Daníček: Mrzí nás celý zápas

Vlastimil Daníček má Slovácko vrostlé hluboko ve svém srdci. Proto kapitán slováckého celku porážku v derby těžce...

4. 12. 2019
Hráli jsme neúčelně

Uherské Hradiště

Hráli jsme neúčelně

Slovácko bylo v krajském derby fotbalovějším týmem, ale tři body zůstaly ve Zlíně. A jeho trenér se...

4. 12. 2019
TOPlist