FacebookYoutubeInstagram

Oslavy opětovně zastínil sestup

Ořechov Fotbal 26. 6. 2019
Oslavy opětovně zastínil sestup
Foto: sal

Naložit si k oslavám založení fotbalu sestup, to snad umí jen v Ořechově. Když před patnácti lety slavili šedesátiny, sestupoval Ořechov z krajského přeboru do I. A třídy, před pěti lety pak z I. A do I. B třídy, tedy stejný scénář, jako nastal letos.

Oslavy pětasedmdesátin klubu tak opět poznamenal pád o třídu níž. „Nevím, kdy a kdo něco takového vymyslel. Prostě tak to je, když oslavy, tak sestup. Ale letošní sestup určitě nebyl plánovaný, prostě nás doběhly roky některých hráčů. Tým nepatřil k nejmladším a na to jsme také dojeli. Někteří hráči podcenili zimní přípravu a v jarní části to bylo poznat. Tragédii z toho neděláme, fotbal se u nás bude hrát dál a uvidíme, na co to bude stačit,“ uvedl předseda klubu Tomáš Mrkus.

Letošní oslavy se orámovaly fotbalové zápasy a večerní zábava. Odpolední silná bouřka na chvíli oslavy přerušila a vyhnala diváky pod střechu.

Úvod oslav obstaral zápas ořechovské a polešovické přípravky, který ta domácí vyhrála 4:3, žáci vyhráli 12:7 a utkání starých pánů nemělo vítěze, skončilo remízou 2:2.

Vrcholem byl zápas áčka Ořechova proti diviznímu Bzenci, ve kterém domácí borci začali bez ostychu a po brankách Červinky a Váni vedli 2:0. Hosté do poločasu snížili, ale po změně stran přidali na obrátkách a hlavně na gólech, kterých nasázeli dalších sedm. Třetí úspěch Ořechova přidal Svárovský z penalty. Utkání skončilo výhrou Bzence 8:3. 

Autor: sal

Vaše názory

Osvětimany odmítly postup bez fanfár

Slovácko

Osvětimany odmítly postup bez fanfár

Fotbalisté TJ Osvětimany vody elitní krajské soutěže nerozčeří! Klub z podhůří Chřibů totiž odmítl dodatečný postup z...

25. 6. 2019
Slovácko čekají dva mistři

Uherské Hradiště

Slovácko čekají dva mistři

Svěřenci trenéra Martina Svědíka mají v nohou deset dní přípravy, ve které nabírali především kondici, ale současně...

24. 6. 2019
Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Uherské Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

1. Zprávy STK Schválené termínové změny: • OP 14. kolo...

24. 6. 2019
V Academic School jsou učitelé partnerem

Uherské Hradiště

V Academic School jsou učitelé partnerem

V naší škole pracují učitelé angličtiny a čeští učitelé jako rovnocenní partneři, kteří pomáhají každému dítěti dosáhnout...

20. 6. 2019
TOPlist