FacebookYoutubeInstagram

Chaos In Head poslali zpěvačku do ringu

Uherské Hradiště, Uherský Brod Společnost 23. 12. 2010
Chaos In Head poslali zpěvačku do ringu

Zpěvačka Chaos In Head Petra.

Foto: SF PRODUCTION.cz
Inzerce

Během tří týdnů vyrazil mladý režisér Michal Šteflovič z Prostějovska na Slovácko za kšeftem hned dvakrát. Nejprve natočil klip brodské crossoverové kapele Chaos In Head, poté se zavřel s rockovým Reachem do hradišťské věznice.

Hlavní hvězdou pátého videoklipu Chaos In Head je mladý kickboxer Jakub Dvořák z Uh. Brodu. Ten ve špičkově vybavené tělocvičně Jaromíra Sýkory v areálu brodské Maršmerky vyzval do ringu o dvaadvacet kilo lehčí zpěvačku Chaos In Head. Jejich souboj se stal hlavním dějem klipu ke skladbě Bring You Down z poslední desky Infro.

„Finále bude překvapivé, neprozradím ho, snad jen, že dojde i na střelné zbraně,“ dal do placu Kopec, bubeník a kapelník Chaos In Head.

Ze čtyřhodinového záznamu právě v těchto dnech vzniká tříminutový klip, který by se měl na začátku příštího roku objevit v hudebních pořadech českých televizí.

A největší Kopcův zážitek? „Zkoušel jsem si bouchnout do pytle a pohnul se o čtyři centimetry, Honza do něho začal kopat a pytel létal sem a tam,“ přiznal brodský bicmen.

Druhým Šteflovým počinem se stane videoklip skupiny Reach, která sáhla po osvědčené skladbě Šeptání do ticha. Uběhlo totiž čtrnáct let, co kapela Wayn natočila svůj stejnojmenný debut. Reach jej oprášil a vyrazil natáčet do vězení. Štefl při natáčení použil i kamerový jeřáb a prozradil, že klip bude na přání kapely černobílý.

„Romantická píseň o nenaplněné lásce koresponduje s potemnělou atmosférou žaláře,“ odpověděl manažer kapely Radmil Schneider na otázku, proč si hudebníci pro natáčení vybrali právě prostory nechvalně proslulého komunistické lágru v Uherském Hradišti.

„Už jsem natáčel klip v pivovaře, na letišti nebo střeše vyškové budovy, ale ve věznici poprvé,“ přiznal zpěvák Jarda Filgas a zavzpomínal na natáčení s kapelou Argema.

Autor: pas

Vaše názory

Módní ikony na Velehradě

Velehrad

Módní ikony na Velehradě

Vánoční svátky jsou časem splněných snů. Také v Domově pro osoby se zdravotním postižením Velehrad - Buchlovská...

23. 12. 2010
Zručné ruce žáků základky

Osvětimany

Zručné ruce žáků základky

Betlém se třemi králi ze šústí, zimní vesnici, ve které se objevují další postavičky symbolizující zimní a...

23. 12. 2010
Rydel: Nejsem lovec holek ani pivní maratonec

Topolná

Rydel: Nejsem lovec holek ani pivní maratonec

Hvězdou jubilejního pokračování Sonne Edition bude známý holandský producent a Dj Rydel, v současné době žijící ve...

23. 12. 2010
Sýpka se proměnila v chrám reklamy

Uherský Brod

Sýpka se proměnila v chrám reklamy

Komunikační agentura Q studio má v Uherském Brodě nové sídlo. Sýpka z devatenáctého století se proměnila, místo...

23. 12. 2010
TOPlist