FacebookYoutubeInstagram

Slováky skolil hattrick Chwaszcze

Slovácko Fotbal 7. 2. 2019
Slováky skolil hattrick Chwaszcze
Foto: sal

Fotbalová příprava se rozjela na plné obrátky. V Uherském Brodě už zvedl oponu Gambrinus Cup, turnaj o Pohár starosty města.

Zimní příprava

UH. BROD - Nové Mesto n/V. 6:0

Ještě po hodině hry třetiligový výběr ČSK vedl jen 1:0, ale pak se s góly doslova roztrhl pytel. Třetiligový slovenský soupeř nakonec odjel domů s půltuctem „banánů“. „Zápas jsme měli neustále pod kontrolou, zpočátku jsme ale nevyužívali šance, což jsme si v závěrečné půlhodině vynahradili,“ uvedl s úsměvem trenér Martin Onda, který kvůli zdravotním problémům postrádal hned šest hráčů, včetně R. Davida, Blanaře, Michalce nebo Pochylého. Branky: Chwaszcz 3, Jaroněk, Josefík, Mančík. Poločas 1:0.

Bánovce - STRÁNÍ 3:2

Straňané nestačili na poslední tým čtvrté nejvyšší slovenské soutěže. Kouč Igor Gúčik stále zkouší jen Michala Janků, sedmadvacetiletého levonohého útočníka sousedního Slavkova. Branky: Palík, Bruštík. Poločas 2:1.

Slovácko - Kněžpole 2:6

Prvoligové fotbalistky Slovácka se poklonily dorostencům Kněžpole, kteří jim uštědřili lekci z produktivity. I když Janků a spol. po většinu času držely míč na kopačkách a kombinací se dostávaly do šancí, v koncovce vyhořely. Mladíci naopak využívali každé okénko v jejich obraně a z rychlých úniků si zajistili vítězství.

„Výsledek není směrodatný, těžko se můžeme rychlostí rovnat stejně starým klukům. Hráčky předvedly kvalitní výkon, kterému chyběla jen produktivita,“ uvedl kouč Filip Hančík. Branky: Strožová, Janíková. Poločas 2:2.

Zbylé výsledky: Osvětimany - Slovácko U18 2:2 (0:1), Zýbal, Salay.

Gambrinus cup Uh. Brod

Skupina A: Havřice - Louky 2:0 (2:0), Rachůnek, Doležálek, Slavkov - Velká n/Vel. 3:1 (1:0), Chovanec 2, Bukvic z pen.

Skupina B: Popovice - Nezdenice 2:7 (1:3), Tvrdoň, Michelfeit - Zika 2, Pavlis 2, Marek Kolínek 2, Martin Kolínek, Dolní Němčí B - Lhota u Malenovic 1:0 (1:0), Ježek, Strání B - Přečkovice 3:2 (1:2), Pavel Toth 2, Motola - Zoubek, Slánský. 

Autor: ceh, sch
Inzerce

Vaše názory

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Uherské Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

1. Zprávy SEKRETARIÁTU VV OFS Uherské Hradiště svolává v souladu s čl. 14, bod...

6. 2. 2019
Za krev na Karvinou

Uherské Hradiště

Za krev na Karvinou

Když v závěru loňského roku předával 1.FC Slovácko luhačovické Korunce finanční hotovost, avizoval při tom další spolupráci...

5. 2. 2019
Slovácko zbrojí na Zlín

Uherské Hradiště

Slovácko zbrojí na Zlín

Teplota ve fotbalovém "papiňáku" na Slovácku stoupá. V sobotu odstartuje jarní část nejvyšší soutěže tím nejatraktivnějším duelem...

5. 2. 2019
Vydařená generálka

Uherské Hradiště

Vydařená generálka

1.FC Slovácko - Avantgard Kursk 2:0 (1:0) Branky: 14. Kalabiška, 64. Rezek Sestava 1.FCS: Trmal - Juroška...

5. 2. 2019
TOPlist