Inzerce
FacebookYoutubeInstagram

Děti si mohou vyzkoušet školu nanečisto

Zlín Čtení, Zajímavosti 19. 9. 2017
Děti si mohou vyzkoušet školu nanečisto

Den otevřených dveří v Academic School ve Zlíně

Nový výchovně vzdělávací institut – ACADEMIC SCHOOL – zve všechny zájemce na Den otevřených dveří.  Rodiče i s dětmi mohou navštívit zlínskou pobočku ACADEMIC SCHOOL v úterý, 26. 9. 2017, kdy proběhne také slavnostní otevření školy. Organizátoři se navíc snažili vyjít vstříc co největšímu množství lidí, proto je možné školu navštívit již od sedmé hodiny ranní až do 17. hodiny, a to na adrese náměstí T. G. Masaryka 1279.

„Pro účel Dne otevřených dveří rozhodně nehodláme na běžném režimu výuky nic měnit – ve škole bude fungovat standardní režim. Chceme totiž, aby si veřejnost udělala reálný obrázek o tom, jak škola funguje. A pokud rodiče či samotné děti, které k nám přijdou „na návštěvu“, budou mít zájem, mohou si sednout do lavic a samy se zapojit do výuky,“ uvedl senátor a podnikatel Ivo Valenta s tím, že rodiče zde děti mohou klidně ponechat a následně se pro ně vrátit.

Malí návštěvníci se mohou zapojit také do aktivit, které bude pořádat školní družina. Konkrétně si budou moci zhotovit výrobky, které si pak odnesou domů na památku. Jejich rodiče zatím mohou získat jakékoliv bližší informace o škole.

Na 15. hodinu pak je připraveno slavnostní otevření školy, v němž se malí školáci představí v česko-anglickém pásmu, které si pro veřejnost společně s učiteli připravili.

ACADEMIC SCHOOL je nový vzdělávací komplex, který nabízí moderní vícejazyčné vzdělávání v soukromé mateřské a základní škole ve Zlíně a Uherském Hradišti. ACADEMIC SCHOOL navazuje na více než dvacetiletou tradici soukromé školy Čtyřlístek a zároveň přináší nejmodernější formy vzdělávání s akcentem na individuální přístup, výuku jazyků rodilými mluvčími a využití informačních technologií. ACADEMIC SCHOOL je zapsána v rejstříku škol a školských zařízení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a spolupracuje s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně i Univerzitou Palackého v Olomouci. Je fakultní školou Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Projekt funguje v Uherském Hradišti již 23 let, v letošním školním roce se rozšířil právě do Zlína (náměstí T. G. Masaryka 1279), kde se otevřela jedna třída s prvňáčky. Všem dětem škola zajišťuje bezpečné a inspirující prostředí, založené na spolupráci školy, rodiny, komunity a partnerů. Výuka probíhá v malé skupině žáků s ohledem na individuální potřeby a nadání každého dítěte. Jedná se o moderní formu vzdělávání v českém a souběžně i v anglickém jazyce s rodilým mluvčím.

Autor: red

Vaše názory

Šťastné matky mají šťastné děti

Slovácko

Šťastné matky mají šťastné děti

Včera maminky oslavily svůj svátek. Dostaly kytičku, přáníčko i nějakou sladkost a vychutnaly si příležitost strávit se...

13. 5. 2014
Co v zimě dělají rybáři?

Huštěnovice

Co v zimě dělají rybáři?

Mnozí lidé si myslí, že rybářská sezóna trvá jen od jara do podzimu, ale není tomu tak....

11. 2. 2014
Jarní zahradnická Flora Olomouc

Olomouc

Jarní zahradnická Flora Olomouc

Už po čtyřiatřicáté v historii olomouckého veletržního areálu se jeho pavilony i venkovní plochy zaplní barevnými a...

21. 4. 2013
Prázdniny přináší starosti rodičům

Slovácko

Prázdniny přináší starosti rodičům

Dnes začínají jarní prázdniny, radost pro děti a strašák pro rodiče, kteří si nemohou vzít dovolenou nebo...

22. 2. 2013

Související

Slovácko

Bitva o fotbalové, moravské pole

Přestože fotbalovým fanouškům začal po uplynulém víkendu se skončením ligové sezóny klid zbraní, na fotbalové scéně to...

Zlínský kraj

Senátor Valenta: V parlamentu potřebuji parťáky

Říjnové parlamentní volby doslova klepou na dveře. O vstup do Poslanecké sněmovny se uchází celkem 31 politických...

Zlínský kraj

Kdo neoznámí celníkům prodej lihovin, může dostat pokutu až 800 tisíc Kč

Šikana hospodských a spolků ze strany státu nebere konce. Nový protikuřácký zákon totiž přinesl kromě zákazu kouření...

Slovácko

Jana Křižková: Spolky nejsou firmy. Nechte je na pokoji

Myslivecké spolky, sbory dobrovolných hasičů, sportovní kluby či folklorní sdružení mají aktuálně jedno společné téma – jak...

TOPlist