FacebookYoutubeInstagram

Chcete vypadat mladší? Zkuste těchto pár triků!

Slovácko Čtení 13. 10. 2018
Chcete vypadat mladší? Zkuste těchto pár triků!

Zrzaví lidé vypadají díky svým genům přibližně o dva roky mladší.

Foto: ilustrační foto

Bohužel zatím nebyl vynalezen elixír mládí ani se ještě zatím nikomu nepodařilo vrátit se v čase, omládnout o deset let nebo čas zastavit. I když některé ženy vypadají, jako by nápoj věčného mládí vypily. Co pro to dělají? Řídí se celkem jednoduchými kroky a vyzkoušely následující triky!
Pokud chcete ubrat pár let nebo přetočit svůj orloj ve vlastní prospěch, nemusíte hned utíkat pod ruce plastických chirurgů a operatérů. I když proti gustu... Je to ostatně každého věc a pokud se pak žena bude cítit lépe a sebevědoměji, tak proč ne.
Opět zdravá strava
A už je to tady zase, všechno se točí kolem zdravé stravy. Něco na tom bude, důležité je jíst hlavně vyváženě a pestře. Nemusíte se hned trápit hlady, ale zkuste do svého jídelníčku zařadit více zeleniny, hlavně té zelené, a ovoce. Dostanete do svého těla spoustu vlákniny, vitaminů, minerálů a téměř žádné kalorie. Navíc je zelená zelenina velmi prospěšná pro náš organismus a pro jeho detoxikaci. V jídle se můžete řídit i podle Italek, které sází na velké množství zeleniny, ovoce, hodně do pokrmů přidávají olivový olej. Ve velké míře také konzumují ryby, avokádo, ořechy, v nich se totiž nachází spousta zdravých tuků. Pokud se pro tuto středomořskou dietu rozhodnete, měly byste omezit červené maso a sacharidy a také více kořenit. Neznamená to však, že si do každého chodu přisypete kilo soli. Italky opět volí zdravé koření, například bazalka, oregáno či rozmarýn dodají pokrmům lahodnou chuť.
Osmnáctka jako vyšitá
Samozřejmě že pokud se objeví po třicítce první vrásky, tak se z vás nestane zázračným krémem nebo pudrem náctiletá, ale nějaká kouzla kosmetika přece jenom dokáže. Základem všeho je podle dermatologů voda, tedy hydratace. Zkusit můžete i krémy s pořádnou dávkou kyseliny hyaluronové, kosmetičky na ni přísahaly. 
I líčení dokáže s obličejem udělat hotové divy. Z mladých holek dokáže vykouzlit dospělé ženské a z povadlejší pleti vytáhne přednosti. Ty byste ostatně měly vyzdvihovat pořád a své nedokonalosti lehce zamaskovat. Líčení dokáže zvětšit oči, lehce zmenšit nos, vytáhnout lícní kosti a podobně. Ženy ve vyšším věku by si však při malování měly dávat pozor na třpytivé stíny či tvářenky, měly by zvolit spíše žlutější odstín makeupu a pudru a nepoužívat příliš matné a tmavé rtěnky, které zdůrazní vrásky. 
Avšak pamatujte si, že každý je tak starý, jak se cítí, a že věk je jenom číslo. A pokud se cítíte dobře a jste spokojená sama se sebou, není důvod se znepokojovat a něco na sobě změnit. Úsměv a žádný stres.
Jak vypadat mladší v pár krocích? 
  • Hydratujte pokožku krémy
  • Rozjasněte pleť korektorem
  • Zkuste středomořskou stravu
  • Vyčešte a vyfoukejte si vlasy

Autor: nik

Vaše názory

Jak se snídaní zasytit na celé dopoledne?

Slovácko

Jak se snídaní zasytit na celé dopoledne?

Jedno známé staré přísloví říká: "Snídani sněz sám, o oběd se rozděl se svým přítelem a večeři...

11. 10. 2018
Ráno dělá den!

Slovácko

Ráno dělá den!

A není to žádné trapné klišé, to jak vstaneme a jak se chováme po probuzení, má obrovský...

9. 10. 2018
Sbohem léto, vítej podzime!

Slovácko

Sbohem léto, vítej podzime!

Pokud patříte mezi milovníky letního sluníčka, pláží a dovolené u moře a toho úmorného vedra, které se...

5. 10. 2018
Senátor Valenta: Držím jim palce! Budou posilou pro město

Uherské Hradiště

Senátor Valenta: Držím jim palce! Budou posilou pro město

Slovácký senátor Ivo Valenta patří mezi nejvýraznější osobnosti nejen ve slovácké metropoli, ale také v celém regionu....

4. 10. 2018
TOPlist