Inzerce
FacebookYoutubeInstagram

Nechejte přebytečná kila v Royal Beauty Spa

Uherské Hradiště Čtení 3. 1. 2017
Nechejte přebytečná kila v Royal Beauty Spa
Foto: les

Vánoční svátky, to je útok bramborových salátů, kaprů, řízků, cukroví a dalších dobrot na naše štíhlé postavy. Po Novém roce pak nastává tradiční, nikdy nekončící boj se shazováním přebytečných kilogramů. Významného pomocníka dostali před Vánocemi všichni „bojovníci“ za štíhlou postavu v estetickém salonu Royal Beuty Spa na Masarykově náměstí, kde se o vaše tělo postarají po všech stránkách. „Naše služby nejsou určeny jen pro ženy. Před Vánoci využili těchto služeb také fotbalisté 1.FC Slovácko a mám pocit, že teď po svátcích některé z nich na našich přístrojích tvarujících postavu opět přivítáme, stejně jako bývá pravidelným hostem našeho salonu v Praze např. Felix Slováček nebo Pavel Šporcl,“ usmívá se majitelka Royal Beauty Spa Pavlína Filipi.

Na boj s přebytečnými kilogramy jsou v salonu vybaveni tím nejlepším, co momentálně v Česku je. Vlajkovou lodí je revoluční technologie ICOONE, která je jedničkou na trhu v ošetření celulitidy, tvarování těla, omlazující péči pro obličej a v Uherském Hradišti ji můžete nalézt pouze v salonu Royal Beauty Spa. Vedle odbourávání celulitidy současně zpevňuje svalové partie, a to vše v příjemném prostředí uherskohradišťského salonu. Technologie se skládá z různých léčebných rukojetí s válečky, které mají velké množství mikroskopických otvorů vytvářejících multimakroalveolární stimulaci. Tím působí na tukové buňky a mimobuněčnou základní hmotu bez jakéhokoli zatěžování tkáně, čímž je velice šetrná k tělu, pokožce i k žilkám. Icoone je zároveň unikátní v ošetření pokožky do hloubky a přitom bere ohled na pojivovou tkáň. Přístrojové hlavice plně respektují původní strukturu a funkčnost živých tkání. Nedochází k takzvanému „vysávání“ pokožky, ale naopak systém Roboderm zaručuje úplné přilnutí hlavice k pokožce a tím zamezuje vzniku pro pokožku nežádoucího napětí. Výsledkem je velice přesná, neinvazivní a vícerozměrná masáž ošetřovaných partií.

„Na přístrojové ošetření je nejvhodnější navázat některou z vybraných masáží, které náš salon nabízí,“ přidává konkrétní doporučení Saloon manager a masérka v jednom Kateřina Sátorová.

Povánoční návštěvu estetického salonu Royal Beauty Spa můžete zakončit využitím kadeřnických služeb. Kadeřníci sítě salonů Royal Beauty Spa jsou velmi žádaní na prestižních společenských akcích po celé republice. „Těsně před Vánoci naši kadeřníci i kosmetičky „zkrášlovali“ nejlepší české tenisty před slavnostním vyhlášením nejprestižnější české tenisové ankety Zlatý kanár, které proběhlo v Přerově,“ přidala pozvánku ke kadeřníkům svého salonu na úplný závěr majitelka Royal Beauty Spa Pavlína Filipi.

Tip Kateřiny Sátorové:

Přístrojové ošetření technologií ICOONE zahrnuje také lymfatickou drenáž celého těla. I díky tomu je celé ošetření velmi šetrné k vašemu tělu a můžete jej doplnit o další možnosti péče o vaši postavu, např. Vanquish ME.  

Zdroj: www.miracleclinic.cz a www.rbspa.cz  

Autor: les

Vaše názory

Novoroční oslavy v útulku

Slovácko

Novoroční oslavy v útulku

To, že je silvestr jedním z nejproblémovějších svátků, dosvědčí každý psí majitel. Někteří psi to zvládají celkem...

1. 1. 2017
Silvestr se týká taky koček

Slovácko

Silvestr se týká taky koček

Kdo nemá doma kočku, ten si málokdy uvědomí, že i takoví domácí mazlíčci, kteří většinu času tráví...

30. 12. 2016
Odvrácená tvář silvestra

Slovácko

Odvrácená tvář silvestra

Novoroční oslavy patří k jednomu z nejoblíbenějších svátků, potoky alkoholu, zábava, silvestrovské polibky, nová očekávání a předsevzetí...

28. 12. 2016
Vánoce v osamění

Slovácko

Vánoce v osamění

„Radostné prožití svátků! Šťastné a veselé! Užijte si Vánoce společně,“ tolikrát vyřknutá a slýchaná přání, jež se...

24. 12. 2016
TOPlist