FacebookYoutubeInstagram

S Vanquishem přebytečná kila porazíte

Uherské Hradiště Čtení 10. 1. 2017

Evergreenem těchto dnů v řadě domácností je určitě cíl či dokonce novoroční předsevzetí: Zbavit se přebytečných kilogramů! Řešení vám nabízí uherskohradišťský estetický salon Royal Beauty Spa na Masarykově náměstí, který do Uherského Hradiště přinesl nejmodernější technologie v boji s přebytečnými tuky. „Náš salon nabízí nejen služby, které vám pomohou ve vašem úsilí o ideální postavu, ale také vám zajistí další služby, po kterých se bude cítit dobře nejen vaše tělo, ale hlavně po nich získáte dobrý pocit a potřebné sebevědomí pro vaše každodenní pracovní nasazení. V konceptu našich salonů, které vedle Uherského Hradiště najdou naši zákazníci také v Praze či Karviné, dbáme na to, aby naši zákazníci nebo zákaznice našli vše potřebné v péči o své tělo na jednom místě a nemuseli ztrácet čas přebíháním z jednoho salonu do druhého,“ nabízí vedle služeb na tvarování postavy i kadeřnické a kosmetické služby majitelka sítě Royal Beauty Spa Pavlína Filipi.

V tvarování postavy může být vaším ideálním pomocníkem unikátní technologie Icoone, jednička na trhu k ošetření celulitidy a tvarování těla. Ošetření těla začíná lymfatickou drenáží celého těla a následně se terapeutka zaměří na specifické partie dle přání klientky. Přístroj působí na tukové buňky i na mimobuněčnou základní hmotu bez jakéhokoli zatěžování tkáně. Fyzickou námahu při shazování vánočními laskominami nasbíraných kilogramů nahradí vysokoenergetický radiofrekvenční systém Vanquish, který využívá tepelné vlny, směřující během procedury do podkoží přímo k tukovým buňkám. Ty buňky zahřívají dostatečně na to, aby je zničily bez poškození nebo narušení ostatních tkání, vrstev pokožky, svalové hmoty, vlasových kořínků nebo vnitřních orgánů. Některé tukové buňky jsou likvidovány ihned, některé odumírají postupně během několika týdnů a jejich obsah je přirozenou cestou dále zpracováván a odstraněn z těla.

Kombinace přístroje Icoone s neinvazivní liposukcí, kterou je jedinečný přístroj Vanquish Me, umožní ztrátu vánočních kil velmi rychle. Vanquish vám zcela bez bolesti, kontaktu, námahy a jakýchkoliv starostí odstraní neforemné části vašeho těla.

„Jedná se vlastně o jednoduchý zářič v podobě ergonomicky tvarovaného panelu, který je umístěn těsně nad vaše tělo a přitom generuje léčebné vlny. Z jednoho místa pak působí zhruba půl hodiny na konkrétní část těla a zákazník či zákaznice cítí pouze příjemné, hřejivé teplo nad ošetřovaným místem. Důmyslná technologie pak ničí tukové buňky sama,“ popisuje činnost dalšího moderního vybavení uherskohradišťského salonu Royal Beuty Spa jeho salon manager Kateřina Sátorová a dodává: „Pro odstranění tukových partií tak není potřeba žádný operativní zákrok ani rekonvalescence.“ V chladném zimním období tak můžete strávit příjemnou, teplou hodinku, po které odejdete z Royal Beauty zase o něco krásnější. 

Tip Kateřiny Sátorové:

Technologie Vanquish ME je skutečně šetrná k vašemu tělu. Jedná se vlastně o bezkontaktní proceduru. Jediné, na co je potřeba dbát po ukončení této procedury, je dostatečná hydratace přísunem tekutin.

Zdroj: www.klinika-svycarska.cz/

           www.rbspa.cz        

Autor: les

Vaše názory

První školní soutěž v líčení na téma Pin up style

Uherské Hradiště

První školní soutěž v líčení na téma Pin up style

Historicky první soutěž v líčení podle oficiálních pravidel proběhla se vší noblesou na Střední škole služeb Uh....

5. 1. 2017
Nechejte přebytečná kila v Royal Beauty Spa

Uherské Hradiště

Nechejte přebytečná kila v Royal Beauty Spa

Vánoční svátky, to je útok bramborových salátů, kaprů, řízků, cukroví a dalších dobrot na naše štíhlé postavy....

3. 1. 2017
Novoroční oslavy v útulku

Slovácko

Novoroční oslavy v útulku

To, že je silvestr jedním z nejproblémovějších svátků, dosvědčí každý psí majitel. Někteří psi to zvládají celkem...

1. 1. 2017
Silvestr se týká taky koček

Slovácko

Silvestr se týká taky koček

Kdo nemá doma kočku, ten si málokdy uvědomí, že i takoví domácí mazlíčci, kteří většinu času tráví...

30. 12. 2016
TOPlist