FacebookYoutubeInstagram

Teambuildingem můžete zachránit kolektiv malé i větší firmy

Velké Karlovice Čtení 27. 6. 2019
Teambuildingem můžete zachránit kolektiv malé i větší firmy
Foto: ilustrační foto
Inzerce

Spokojený tým zaměstnanců je klíčem k úspěchu každého manažera

Potřebujete stmelit kolektiv? Máte v práci nové kolegy? Vládne v kolektivu ponorková nemoc? S kolegy to skřípe a šéfa máte plné zuby? Na to je jediný lék - firemní teambuilding!

Přijeďte do Grandhotelu Tatra a Resortu Kyčerka, kde vám doslova na míru připraví firemní akci. Profesionálové vám předvedou, jaký má pro kolektiv význam strávení času za dveřmi práce, navázání osobních vztahů mezi kolegy, aby ve firmě dokázali fungovat jako skutečný tým.

Účastníci teambuldingu poté lépe zvládají krizové situace, pracují efektivněji, rozvíjí kreativitu, mají lepší komunikační schopnosti atd. V kolektivu je po návratu hned lepší atmosféra, dobrá nálada i legrace.

Vyberte si z pestré nabídky indoorových a outdoorových aktivit, díky kterým se vám podaří stmelit vztahy kolektivu a zefektivnit jeho spolupráci. „Zbytek nechejte na nás, poskládáme vám teambulding šitý na míru s těmi nejlepšími službami a vždy ochotným personálem,“ slibuje ředitelka Jana Tomanová, která v Resortu Kyčerka firemním týmům nabízí luxus ve čtyřhvězdičkovém hotelu, ale i komfortní pohodlí v chaloupkách, zajímavé pojetí ve Statku U Rajmunda či levnější ubytování v hotelech Gaudeamus, Zafúkané a Koník.

Proč přijet na teambuilding do čtyřhvězdičkového hotelu?
Záleží na tom, jaký rozpočet má firma pro své zaměstnance. Některé firmy se o své zaměstnance chtějí postarat, poděkovat jim a nabídnout luxusní prostředí, wellness s masážemi a vynikající jídlo s doplňkovými hotelovými službami. Většinou využívají nabídky grilování na terase, výborného menu z lokálních surovin a degustace vín. Jiné firmy raději dávají přednost turistice a cykloturistice, proto vybírají ubytování v resortních valašských chaloupkách, na statku či v hotelech se společenskou místností a horským rázem.

Najdete správnou aktivitu úplně pro všechny?
Snažíme se vyjít vstříc každému požadavku. Stačí jen, aby firma přiblížila konkrétní požadavky a věkový průměr svých zaměstnanců. Poté si sedneme s realizačním týmem a připravíme teambulding na míru. Některé aktivity pořádáme ve vlastní režii, na jiných spolupracujeme s externí firmou, která dodá veškerý program na klíč, včetně animátorů. Poté už zbývá jen účastníky teambuildingu přivítat chlebem, solí a pálenkou.

Indoor aktivity
Vyberte si z nabídky indoor aktivit, které můžete využívat, i když počasí není zrovna ideální.
Většinou se jedná o degustace vín, rumů, domácích a mezinárodních sýrů, ale i kvízy, které jsou poklidnějšího rázu. Oblíbené jsou Kurzy vaření, Coctail Master Class, Pojízdné kasino, Plavecký šampion, Pavučina, kterou musíte projít bez doteku, Firemní název nebo logo, Čokoláda v boxerských rukavicích, Oči navigátora, což je hlavně o důvěře ke kolegovi, Bezruké frgálování či Čichový šampion.

Outdoor aktivity
Kde pro jiné dobrodružství končí, pro vás to pravé teprve začíná... Ve Valašské vařečce vyzkoušíte, jestli v týmu dokážete správně rozdělit úkoly, abyste uvařili super kyselici či guláš, zkusit můžete i další týmové hry: Bez ohně ani na krok, Letní lyžování trochu jinak, Tatra - souboj bojovníků, Přetahování lanem, Noční dobrodružství aneb Dobrodružná výprava pod širým nebem, Hledání pokladu starých Valachů, Stezka odvahy, Zatloukání hřebíků do špalku nebo Valašský trojboj.

I úředník může popadnout vidle...
Umíte si představit, že strávíte den na typické farmě s množstvím domácích zvířat? Při společenských týmových aktivitách vás čeká zážitek, na který jen tak nezapomenete. Na Statku U Rajmunda se může ubytovat menší firma (max. 18 lidí), která dá dohromady mančaft na stmelení kolektivu. Farmářka Věra Lusková má připraveny nejrůznější vyzkoušené aktivity, díky nimž společně získáte úplně jiné zážitky než za počítačem ve firmě. „Všeci budete v pracovním a makat, až sa z vás bude kúřit! A všeci rovnú mírú. Aj šéf. Naučíte se, jak si nerozťat sekyrkú kebulu, jak držet vidle a nepichnút kolegu do ři... Podójit krávu, aby bylo aspoň ráno do kafého. Prubovat slépky, lesti majú vajca. Pást ovce a krávy. A v poslední řadě nosit v neckách prase! Popijete točené pivko, dobré vínko a pojíte samé dobroty, co si pomožete uvařit. A ráno vás místo mobilu bude budit kokrhání kohúta, bučení krávy Běly a skřehotání hus,“ úsměvně popisuje aktivity na statku farmářka.

Všude vás čeká ubytování jako z pohádky
Všechny ubytovací prostory v Resortu Kyčerka nabízí komfortní ubytování v dvoulůžkových pokojích s nádhernými výhledy do údolí nebo lesa. Spojení přírody a valašského stylu vás okouzlí už při příchodu do pokoje.
Zkrátka, neexistuje ideálnější místo pro stmelení kolektivu pomocí nezapomenutelných zážitků plných dobrodružství. Vyjděte z každodenního stereotypu města a načerpejte energii Valašska na vlastní kůži.

Čtěte více
Autor: IVA PAŠKOVÁ

Vaše názory

Stezka Valaška nabízí skleněnou vyhlídku

Slovácko

Stezka Valaška nabízí skleněnou vyhlídku

Skvělý zážitek si můžete vychutnat na Stezce Valašska, která nabízí jak stezku v korunách stromů, tak pohled...

25. 6. 2019
Ředitelka školky i na mateřské sleduje vzdělávací trendy

Boršice u Blatnice

Ředitelka školky i na mateřské sleduje vzdělávací trendy

Nedávné studie přinesly výsledky průzkumů, které zjistily, že se do vedení škol lidé nehrnou. V šestiletém funkčním...

17. 6. 2019
Znáte vlněný street art?

Uherské Hradiště

Znáte vlněný street art?

Už jste si všimli, že se v našem městě chystá velká pletací událost? Kavárny, školy a jiné...

7. 6. 2019
Proč muži plešatí?

Slovácko

Proč muži plešatí?

Tuto otázku si kladou nejen muži, ale i spousta jejich partnerek. Na úvod vás můžeme utěšit, že...

24. 5. 2019
TOPlist