FacebookYoutubeInstagram

Zpestřete si svatbu

Slovácko Čtení 18. 8. 2017
Zpestřete si svatbu
Foto: ilustrační foto

aneb Aby nebyl čas se nudit…

Vymyslet program celého svatebního dne může být pro někoho velkým oříškem. Žádnou zábavu by neměla kazit nuda. I když by si novomanželé jistě rádi odpočinuli po všech těch přípravách, hosté jsou natěšení na zábavu a nuda rozhodně není to, co by na vaší svatbě očekávali.

Na druhou stranu sto lidí, sto chutí. Jako třetina hostů bude vyžadovat smršť zábavy, tak druhá třetina bude pouze pozorovat dění kolem sebe, ale zároveň bude vyžadovat, aby bylo co pozorovat.

Rozpruďte zábavu

Pojistěte se programem, který vyplní hluchá místa, jež mohou vzniknout např. při focení novomanželů, po hostině atd. Je spousta způsobů, jak zabavit sebe i hosty - promítněte si videa a fotografie ze života novomanželů, pozvěte si baviče, který rozesměje vtipnými historkami, kouzelníka, z něhož budou nadšení nejen dospělí, ale hlavně nejmladší. Večerní veselení zpestříte ohňovou show, ohňostrojem nebo barmanským vystoupením.

Po hostině se většinou svatebčané cítí znaveně. Kdekdo by se natáhl a na pár minut by si "dáchl". V tomto případě je třeba mít v rukávu nějaké eso, než začne večerní zábava - tzn. svatební hry a soutěže, kterých se někteří účastní a druzí se baví díváním se na ně. Nebo vytvořte svatební noviny o novomanželích, které si svatebčané můžou po obědě pročítat. Další možností, jak vyplnit časovou mezeru, je uspořádat tombolu či kvíz. Program by měla mít v režii družba nebo organizací pověřené osoby. Sami zvažte, zda jsou svatebčané spíše lidé aktivní nebo ostýchaví, a podle toho doporučte organizátorům, jaký druh zábavy zvolit.

Autor: TT

Vaše názory

Když vám v práci nařídí dovolenou, můžete ji odmítnout?

Slovácko

Když vám v práci nařídí dovolenou, můžete ji odmítnout?

Každý zaměstnanec, který je u zaměstnavatele v pracovním poměru minimálně jeden rok a odpracoval z něj alespoň...

16. 8. 2017
Práce z domova? Žádný problém!

Slovácko

Práce z domova? Žádný problém!

Známe to asi všichni, jednou za čas by se nám hodilo kdybychom místo do práce mohli naše...

14. 8. 2017
Letní recepty od Markéty

Slovácko

Letní recepty od Markéty

CUKETOVÉ LASAGNE Ingredience 3 střední cukety 3 vajíčka 150 g kuřecí šunky 200 g strouhaného polotvrdého sýra...

13. 8. 2017
Nebojím se, cestuju sama!

Slovácko

Nebojím se, cestuju sama!

„Já bych taky ráda jela, ale bohužel nemám s kým. Nemám peníze a nikdy na dovolenou nenašetřím.“...

12. 8. 2017
TOPlist