FacebookYoutubeInstagram

Inkasovali jen z trestného střílení

Uherské Hradiště Florbal 6. 4. 2019
Inkasovali jen z trestného střílení

Čtyři zápasy, čtyři výhry, skóre 35:1! To je skvostná bilance florbalových mladších žáků FBC SLOVÁCKO na dalším z turnajů Zlínské ligy v Holešově. Jedinou branku tým inkasoval z trestného střílení.

„Už to vypadalo, že tým odehraje celý turnaj s čistým kontem, což se asi často nestává. Ale to bychom už chtěli moc,“ usmívá se Bedřich Chromek, předseda klubu z Uherského Hradiště.

Rekordní zápis měl tým doslova na dosah. Jediný gól totiž brankářka Ema Čechová inkasovala až po závěrečném klaksonu posledního utkání s Holešovem, kdy sudí nařídil trestné střílení za hru obránce v brankovišti. „Byla trošku smutná, ale i tak podala výborný výkon,“ smekl Chromek.

Na opačném pólu hřiště řádil jako černá ruka Adam Buček, který obstaral bezmála polovinu střelecké produkce týmu. „Ale pochvalu zaslouží všichni, hlavně za herní projev. Jen doufám, že nikdo neusne na vavřínech, vrcholy sezony nás totiž teprve čekají,“ zdůraznil předseda klubu.

Zrcadlo výsledků: FBC Slovácko - Zlín U12 9:0, - Slušovice 8:0, - Val. Meziříčí 6:0, - Holešov 12:1.

SLOVÁCKO: Ema Čechová - Pavel Jančo 3, Ondřej Koubek, Marek Timko 3, Maxmilián Čech 4 - Adam Buček 16, Michal Giesl, Matěj Klíma 2 - Vojtěch Vjazanko 5, Zdeněk Kroča 1, Ondřej Kaštánek 1 - Dominik Pochylý, Tomáš Kožík, Ondřej Vaculík. 

Autor: ceh

Vaše názory

Broďané jsou ve finále Čeps Cupu

Uherský Brod

Broďané jsou ve finále Čeps Cupu

Florbalisté ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod postoupili do finále Čeps Cupu, turnaje pro I. stupeň základních škol,...

5. 4. 2019
Konec už v osmifinále

Uherský Brod

Konec už v osmifinále

Prvoligoví florbaloví dorostenci 1.AC Uherský Brod zakončili pouť play-off v osmifinále, když se na východě Čech poklonili...

1. 4. 2019
Boj o semifinále rozhodl „šmudla“

Uherské Hradiště

Boj o semifinále rozhodl „šmudla“

Čtvrtfinálové prokletí trvá, florbalový Dědek Team, složený vesměs z tatínků talentovaných hráčů FBC Slovácko, opět zůstal před...

30. 3. 2019
Šestý titul! Válí jako Tatran, jsou školní florbalovou velmocí!

Uherský Brod

Šestý titul! Válí jako Tatran, jsou školní florbalovou velmocí!

Uherský Brod zůstává školní florbalovou velmocí! Armáda ZŠ Pod Vinohrady suverénně ovládla republikové finále Sportovní ligy škol...

27. 3. 2019
TOPlist