FacebookYoutubeInstagram

Spartak jde dál, řádil Tomáš Janča

Hluk Florbal 11. 9. 2019
Spartak jde dál, řádil Tomáš Janča
Inzerce

Florbalisté Spartaku Hluk pokračují v pohárové pouti. V souboji týmů z Národní ligy porazili Náchod a koncem září je čeká už čtvrté kolo Poháru ČF, ve kterém vyzvou vítěze souboje VSK Brno vs. Hornets Brno. Hvězdou zápasu byl čtyřgólový Tomáš Janča.

HLUK - Náchod 10:5

Hlučané byli od začátku aktivnější, soupeře zatlačili do hluboké defenzívy, ale z plejády šancí vytěžili jen tyčku, kterou rozezvonil Olbert. A tak přišel trest. Východočeši z druhé střely na branku překonali Kolečkáře. Ani po gólu se obraz hry nezměnil, Spartak bušil do obranných vrat soupeře, která se ne a ne otevřít… Prokletí zlomil až ve 22. minutě Janča. Náchodští šli pak ještě jednou do vedení, ale pak kralovali domácí, kteří si konečně seřídili mířidla. Jelikož však často zapomínali na zadní vrátka, ještě na začátku 48. minuty vedli jen 6:4. Finiš ale zkušeně zvládli a zaslouženě postoupili do dalšího kola. „Celý zápas jsme byli aktivnější a hnali se za postupem, jenže jsme zpočátku zahazovali šance. Od druhé třetiny nám to tam už ale začalo padat, což byla jen otázka času. Šancí jsme měli habaděj,“ komentoval vítězství kouč Martin Tuhý. Branky: Janča 4, Duda 2, Zatloukal, P. Krchňáček, M. Krchňáček, Jílek. Třetiny 0:1, 5:2, 5:2.

HLUK: Kolečkář (Podškubka) - Kaňovský, Vlachopulos, Duda, Petlan, Olbert, Janča, P. Krchňáček, Hubáček, Kaňovský, Štěrba, Cileček, Jílek, M. Krchňáček, Zatloukal. 

Autor: ceh

Vaše názory

Hluk málem ztratil vedení 10:3…

Slovácko

Hluk málem ztratil vedení 10:3…

Florbalisté Spartaku Hluk jsou ve třetím kole Poháru Českého florbalu, když po nevídaným průběhu přetlačili Litomyšl, a...

5. 9. 2019
FBC Slovácko hledá talenty

Uherské Hradiště

FBC Slovácko hledá talenty

Florbalový klub FBC SLOVÁCKO pořádá náborový trénink talentovaných dětí, který se uskuteční v pátek 13. září od...

28. 8. 2019
Na okresní florbalové derby v poháru nedojde

Slovácko

Na okresní florbalové derby v poháru nedojde

Florbalisté Spartaku Hluk i FBC Slovácko postupují do druhého kola Poháru Českého florbalu! I když to dlouho...

27. 8. 2019
FBC Slovácko hledá talenty

Uherské Hradiště

FBC Slovácko hledá talenty

Florbalový klub FBC SLOVÁCKO hledá talentované děti, které mají zájem o nejrychleji se rozvíjející sport v Česku....

21. 8. 2019
TOPlist