FacebookYoutubeInstagram

Spartak opět na kolenou, ale ještě žije

Hluk Florbal 11. 2. 2020
Spartak opět na kolenou, ale ještě žije

Souboj o „šest“ bodů florbalisté Spartaku Hluk nezvládli. I když na palubovce Pelhřimova mocně finišovali, o bodový zisk je připravila nedisciplinovanost a vynikající gólman Tvrdý. Tři kola před koncem základní části Národní ligy tak ztrácejí na klíčovou osmou pozici už čtyři body.

Pelhřimov - HLUK 7:6

Borci z Vysočiny před zápasem drželi osmé místo, takže ve hře bylo defacto šest bodů. A Hlučané začali parádně, když ve 4. minutě otevřel gólový účet Janča.

Jenže to bylo na dlouhé minuty z jejich strany všechno, až do poloviny zápasu střílel branky jen Pelhřimov. Když vedl 5:1, šance Spartaku klesly na minimum.

Tuhý a spol. však přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a po hattricku Olberta během necelých deseti minut se dotáhli na rozdíl jediné branky.

Aspoň vyrovnat se jim však nikdy nepodařilo, domácí totiž vždy bleskurychle zareagovali, když využívali nedisciplinovanosti soupeře. V dramatickém finiši proměnili dvě přesilové hry. Hluk v 56. minutě snížil na 7:6, následně riskl hru bez gólmana, ale prodloužení už si nevynutil a z Vysočiny odjel s prázdnou.

„První polovinu zápasu nám to příliš nešlo, za druhou se ale stydět nemusíme, diváci si určitě přišli na své. Porážka o gól samozřejmě mrzí, ale jedeme dál, ještě není nic rozhodnuto,“ burcuje Martin Tuhý, hrající kouč Hluku, který v sobotu hostí po sobotě osmou Kopřivnici. Branky: Janča 3, Olbert 3. Třetiny 2:1, 3:2, 2:3.

HLUK: Podškuba - Jílek, Cileček, Hubáček, Zatloukal, Tichopádek, Štěrba, Olbert, Janča, M. Krchňáček, P. Krchňáček, Tuhý.

Autor: ceh

Vaše názory

Čeps Cup: Brodská mašina jede dál

Uherský Brod

Čeps Cup: Brodská mašina jede dál

Florbalisté ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod postoupili do Národního finále východ 8. ročníku Čeps Cupu, celostátního turnaje...

7. 2. 2020
Ležatky a spol. „zařízla“ Ostrava

Uherský Brod

Ležatky a spol. „zařízla“ Ostrava

Florbaloví dorostenci 1.AC Orel Uherský Brod se v prvním výkonnostním koši první ligy neudrželi a znovu se...

4. 2. 2020
Nezvládli poslední minuty

Uherský Brod

Nezvládli poslední minuty

Florbaloví dorostenci 1.AC Orel Uherský Brod si vybrali pořádný kopec smůly. I když v zápasech první výkonnostní...

24. 1. 2020
Cenný bronz vybojovali i  florbalisté Orla a Slovácka

Uherské Hradiště

Cenný bronz vybojovali i florbalisté Orla a Slovácka

S bronzovými medailemi na krku se vrátili ze závěrečného turnaje Regionálních výběrů starších žáků v Brně florbaloví...

21. 1. 2020
TOPlist