FacebookYoutubeInstagram

Spartak útočí na elitní čtyřku

Hluk Florbal 22. 2. 2019
Spartak útočí na elitní čtyřku
Foto: sal

Až poslední kolo Národní ligy rozhodne o soupeři florbalistů Spartaku Hluk ve čtvrtfinále play-off! Aktuálně drží po dvou výhrách pátou příčku, na čtvrtou, znamenající výhodu domácího prostředí, však ztrácejí jediný bod. Jenže… V derniéře základní části narazí na Orel Telnice, lídra soutěže.

HLUK - Horní Suchá 8:5

Hlučané byli proti poslednímu týmu jasným favoritem a roli potvrdili. Soupeř držel krok pouze do patnácté minuty, kdy vyrovnal na 1:1. Domácí už pak neponechali nic náhodě. I když za stavu 5:1 a 6:2 zbytečně polevili v koncentraci a soupeř se dotáhl na rozdíl dvou branek. Budíček jim však zazvonil včas.

Střelecky zářili Tomáš Olbert a Martin Tuhý, kteří se postarali o sedm branek. „Na tribuně nám dnes sedělo dvaaosmdesát kanadských bodů, přesto jsme naplnili průměrnou porci vstřelených branek na zápas. Škoda jen, že duel byl chvílemi zbytečně agresivní,“ komentoval vítězství hrající kouč Martin Tuhý. Branky: Olbert 4, Tuhý 3, Duda. Třetiny 3:1, 3:1, 2:3.

Opava - HLUK 6:7

Matematika byla jasná, jestli Opava prohraje, přijde i o teoretickou naději na postup do vyřazovacích bojů. Hlučané tak proti sobě měli silně motivovaného soupeře, ale zápas zvládli, když prohrávali jen 0:1. Soupeři pak sice ještě dovolili čtyřikrát vyrovnat, ale ve finiši odskočili na rozdíl dvou branek a důležité tři body si už pohlídali.

„Očekával jsem od Slezanů výrazně agresivnější a lepší výkon. Nás těší pátá výhra v řadě, kterou stále držíme naději na čtvrté místo po základní části,“ reagoval Tuhý. Aby se jeho výběr do elitní čtyřky dostal, musí doma porazit vedoucí Telnice a doufat v zaváhání čtvrtého Rožnova pod Radhoštěm na půdě šesté Kopřivnice. Branky: M. Krchňáček 2, P. Krchňáček, Olbert, Duda, Jílek, Tuhý. Třetiny 2:3, 2:1, 2:3.

HLUK: Kolečkář - Holý, Tuhý, Cileček, Jílek, P. Krchňáček, Duda, Petlan, Olbert, Hubáček, M. Krchňáček.

Autor: ceh

Vaše názory

„Danda“ show!

Uherský Brod

„Danda“ show!

Kdo neviděl, neuvěří. Florbalový brankář Ondřej Daníček z 1.AC Uherský Brod v dalším pokračování Zlínské ligy starších...

20. 2. 2019
Jen dvě sekundy od čtvrtfinále

Uherské Hradiště

Jen dvě sekundy od čtvrtfinále

Florbalový Dědek Team, který je vesměs složený z tatínků talentovaných hráčů FBC Slovácko, na tradičním turnaji ve...

17. 2. 2019
Bitvu o čelo rozsekli Ležatkovi

Uherský Brod

Bitvu o čelo rozsekli Ležatkovi

Florbaloví starší žáci 1.AC Uherský Brod nemají v kraji konkurenci. Zlínské lize vládnou s bilancí 15 zápasů,...

8. 2. 2019
Spartak má play-off v kapse

Hluk

Spartak má play-off v kapse

Mise je splněna! Florbalisté Spartaku Hluk si sobotním skalpem Svitav zajistili tři kola před koncem základní části...

6. 2. 2019
TOPlist