FacebookYoutubeInstagram

Vítězstvím poslali trenéra na Cross fit

Uherské Hradiště Florbal 3. 12. 2019
Vítězstvím poslali trenéra na Cross fit

Půst florbalových starších žáků FBC Slovácko skončil. Na pátém turnaji Ligy Jihomoravského a Zlínského kraje v Otrokovicích vybojovali čtyři body, když skalpovali brněnské Židenice a remizovali s pořádajícími Pantery. I tak jim ale stále patří poslední místo.

„Už bylo na čase, týmu to určitě zvedne sebevědomí. Série porážek už byla dlouhá,“ těší vymazání nuly v kolonce bodů Bedřicha Chromka, předsedu klubu.

Slovácko nejdříve vyzvalo K1 Florbal Židenice a otěže zápasu drželo od začátku ve svých rukou. „Soupeř, který nepřijel v nejsilnější sestavě, se soustředil hlavně na obranu a brejky. Kombinační hrou jsme však našli skulinky v defenzívě a už v první třetině si vytvořili uklidňující čtyřbrankový náskok. Ve druhé části jsme sice trošku polevili, ale v závěru znovu zabrali a slavili první vítězství v sezoně,“ uvedl Chromek s tím, že výhra asi „nepotěšila“ kouče.

„Vsadil se s hráči, že když vyhrají aspoň jeden zápas, absolvuje s nimi tradiční středeční Cross fit,“ vysvětlil s úsměvem předseda klubu.

Slovácko si brousilo zuby i na druhého soupeře, ale nakonec proti Otrokovicím přidalo do týmového rance jen bod za remízu. „Na góly i tyčky skončil zápas 2:2, ale šancí jsme měli o něco víc, několikrát jsme netrefili ani prázdnou branku… Je to škoda, vítězství by nám asi slušelo víc, ale i tak je vidět herní posun. Vždyť první duel jsme s Otrokovicemi prohráli 1:4,“ poznamenal Chromek.

Už v neděli čeká na Slovácko další výzva, ve Zlíně změří síly s Blanskem a Hodonínem.

Zrcadlo výsledků: Slovácko - Židenice 11:2 (5:1, 2:1, 4:0), - Panthers Otrokovice 2:2 (0:1, 0:0, 2:1).

SLOVÁCKO: Ema Čechová - Tomáš Tuhý 1, Martin Rokyta, Ondřej Koubek, Jakub Krchňáček, Jiří Sýkora, Vojtěch Vjazanko 2 - Maxmilián Čech 3, Pavel Jančo, Marek Janča 2 - Michal Giesl, Adam Hájek 2, Adam Buček 2 - Tomáš Turek, Jan Koucourek, Kateřina Mrázková 1. 

Autor: ceh

Vaše názory

Utekli hrobníkovi z lopaty

Hluk

Utekli hrobníkovi z lopaty

Florbalisté Spartaku Hluk se včera proti poslední Třebíci sice radovali z vítězství, ale až po prodloužení, když...

2. 12. 2019
Vstali z mrtvých, finiš vyhráli 8:0!

Hluk

Vstali z mrtvých, finiš vyhráli 8:0!

Florbalisté Spartaku Hluk se dočkali, poprvé v sezoně vezou z palubovky soupeře tři body, které je v...

21. 11. 2019
Spartak se dočkal po 6 týdnech

Hluk

Spartak se dočkal po 6 týdnech

Tak přece! Florbalisté Spartaku Hluk se po šesti týdnech dočkali vítězství a přerušili černou sérii, během které...

15. 11. 2019
Broďané trápili ostravskou elitu

Uherský Brod

Broďané trápili ostravskou elitu

I když urvali pouze bod, výkonem proti Tempish Vítkovice a FBC Ostrava, dvěma nejlepším týmům Moravskoslezského kraje,...

15. 11. 2019
TOPlist