FacebookYoutubeInstagram

Boršice stále bez výhry

Slovácko Fotbal 23. 9. 2009

Krajská fotbalová mládež

Krajský přebor    -  starší  a mladší dorost

Paseky Zlín – Morkovice 2:3 a 5:3, Chropyně – Slušovice 5:1 a 1:1, Val.Meziříčí – Boršice 5:0 a 1:3 (Náplava 2, Majíček), Kelč – Kunovice 3:2 a 0:9, Brumov – 1.Valašský FC 2:1 a 5:2, Napajedla – Dol. Němčí 3:6 (Daněk 2, Fibichr, Srnec, Škařupa 2) a 4:0.

starší

1. Brumov    5    5    0    0    19:4    15

2. Chropyně    5    4    0    1    19:6    12

3. Val. Meziříčí    5    4    0    1    17:5    12

4. Slušovice    5    4    0    1    15:7    12

5. 1. Valašský FC    5    4    0    1    10:4    12

6. Morkovice    5    3    0    2    11:13    9

7. Kelč    5    2    0    3    11:12    6

8. D. Němčí    5    2    0    3    9:11    6

9. Kunovice    5    1    0    4    8:12    3

10. Paseky Zlín    5    1    0    4    3:9    3

11. Boršice    5    0    0    5    5:22    0

12. Napajedla    5    0    0    5    3:25    0

mladší

1. Brumov    5    5    0    0    19:3    15

2. Slušovice    5    4    1    0    18:3    13

3. Kunovice    5    4    0    1    19:6    12

4. Napajedla    5    3    0    2    19:7    9

5. Boršice    5    3    0    2    17:17    9

6. D. Němčí    5    3    0    2    9:10    9

7. Paseky Zlín    5    2    1    2    16:15    7

8. 1. Valašský FC    5    2    1    2    10:11    7

9. Val. Meziříčí    5    2    0    3    6:10    6

10. Chropyně    5    0    1    4    6:14    1

11. Morkovice    5    0    0    5    8:20    0

12. Kelč    5    0    0    5    2:33    0

Krajská soutěž sk. "B"   -  starší dorost

Hluk-Rataje 8:1 (Dítko 2, Kusák, Hrdina 3, vlastní, Tinka), Bojkovice – Nedachlebice 2:3 (Martinec, Křižka – Pospíšil, Talášek, Bartoš), Roštění – J.Otrokovice 4:2, O.N.Ves – Strání 8:0 (Chrástek 2, Bouchal 2, Drechsler, Kandrnál, Veselý, Píštěk), Uh. Ostroh – Louky 3:4 (Melša, Kučera, Tomčala), Havřice – Prakšice 3:1 (Maršálek L., Soliga, Uherek – Chaloupka O.), Újezdec – Luhačovice 2:2 (Findura 2).

1. O. N. Ves    7    6    1    0    37:9    19

2. Roštění    7    6    0    1    21:7    18

3. Luhačovice    7    5    1    1    19:10    16

4. J. Otrokovice    7    5    0    2    24:11    15

5. Nedachlebice    7    4    1    2    31:18    13

6. Louky    7    4    1    2    19:18    13

7. Havřice    7    3    2    2    20:13    11

8. Bojkovice    7    3    0    4    31:16    9

9. Strání    7    3    0    4    14:18    9

10. Újezdec    7    2    1    4    10:21    7

11. Prakšice    7    2    0    5    12:32    6

12. Uh. Ostroh    7    1    1    5    13:21    4

13. Hluk    7    1    0    6    15:28    3

14. Rataje    7    0    0    7    4:48    0

Krajský přebor    -  starší a mladší žáci  

Paseky Zlín – V.Otrokovice 2:1 a 0:7, FC Vsetín – Slušovice 0:2 a 5:3, Uh. Brod – Brumov 4:0 (Nevařil, Jaroněk, Brulík 2) a 1:3 (Michalec), Val. Meziříčí – Bystřice p/H. 1:1 a 7:0, Kunovice – Vel. Karlovice 4:0 (Semela, Sedlář, Uhlíř, Náplava) a 4:1 (Vlk 3, Pochylý), J.Otrokovice – Chropyně 4:5 a 3:2, Kroměříž B – Bojkovice 4:5 (Gago 2, Homola 2, Bartošík) a 5:0.

starší

1. Val. Meziříčí    7    5    1    1    17:2    16

2. Uh. Brod    6    5    0    1    19:4    15

3. Kunovice    7    5    0    2    15:3    15

4. V. Karlovice    7    5    0    2    14:11    15

5. Vsetín    7    4    1    2    17:6    13

6. J. Otrokovice    7    3    0    4    16:11    9

7. Chropyně    6    3    0    3    19:16    9

8. Slušovice    7    3    0    4    9:12    9

9. Brumov    6    2    1    3    12:13    7

10. Kroměříž B    7    2    1    4    9:14    7

11. Bystřice p/H    6    1    3    2    5:11    6

12. Bojkovice    7    2    0    5    9:30    6

13. V. Otrokovice    6    1    1    4    2:10    4

14. Paseky Zlín    6    1    0    5    7:27    3

mladší

1. Val. Meziříčí    7    6    0    1    30:10    18

2. Vsetín    7    5    1    1    40:5    16

3. Slušovice    7    5    1    1    35:8    16

4. Brumov    6    5    1    0    20:2    16

5. Kunovice    7    5    1    1    21:12    16

6. J. Otrokovice    7    5    0    2    15:12    15

7. Kroměříž B    7    3    3    1    13:8    12

8. Uh. Brod    6    3    0    3    17:12    9

9. V. Otrokovice    6    2    1    3    19:14    7

10. Chropyně    6    1    0    5    9:25    3

11. Bojkovice    7    1    0    6    6:29    3

12. Paseky Zlín    6    1    0    5    9:33    3

13. Bystřice p/H    6    0    0    6    2:32    0

14. V. Karlovice    7    0    0    7    6:40    0

Krajská soutěž sk. "B"   -  starší a mladší žáci  

Dol. Němčí – Morkovice 10:0 (Mančík 4, Zámečník 4, Bobčík, Mahdal) a  7:0 nedohráno, Luhačovice – Napajedla 3:1 a 0:13, KORYNA - Boršice  odloženo, Strání – Uh. Ostroh 9:0 (Zámečník L. 2, Tomanec 2, Mimochodek 2, Toman, Tinka, Reňák) a 2:0 (Štajner, Grebík), Kvasice – Nedakonice 2:3 (Březina 3) a 6:1 (Marek), St. Město – Hluk nehráno, hosté nepřijeli a 3:1 (Pantlík 3 – Rybnikář).

starší

1. D. Němčí    5    5    0    0    34:4    15

2. Strání    4    4    0    0    25:3    12

3. Kvasice    4    3    0    1    19:4    9

4. Nedakonice    5    3    0    2    12:14    9

5. Luhačovice    5    2    1    2    10:14    7

6. Boršice    3    1    1    1    7:8    4

7. Koryna    2    1    0    1    2:2    3

8. St. Město    3    1    0    2    7:10    3

9. Morkovice    4    1    0    3    6:18    3

10. Uh. Ostroh    4    1    0    3    4:18    3

11. Hluk    4    1    0    3    5:23    3

12. Napajedla    5    0    0    5    4:17    0

mladší

1. Napajedla    5    4    0    1    41:6    12

2. D. Němčí    5    4    0    1    28:9    12

3. Kvasice    4    3    1    0    22:1    10

4. Nedakonice    5    3    0    2    31:11    9

5. St. Město    4    2    1    1    8:6    7

6. Strání    4    2    0    2    5:12    6

7. Boršice    3    1    0    2    20:22    3

8. Koryna    2    1    0    1    8:14    3

9. Uh. Ostroh    4    1    0    3    5:11    3

10. Hluk    5    1    0    4    5:21    3

11. Morkovice    4    1    0    3    4:25    3

12. Luhačovice    5    1    0    4    3:42    3

Autor: red

Vaše názory

Ze Slavie dovezli dorostenci jenom bod

Slovácko

Ze Slavie dovezli dorostenci jenom bod

U 19 Slavia - 1.FC Slovácko 4:2 (0:0) Branky: 58. Schenel, 66. vlastní Sestava: Heča - Mikulica,...

23. 9. 2009
Bojkovický Varga udeřil hned pětkrát

Slovácko

Bojkovický Varga udeřil hned pětkrát

Slavkov - Sušice 0:1 (0:0) Domácím se zápas nepovedl, i když v první půlhodině se dostali...

23. 9. 2009
Nebodovalo jen Kněžpole

Nebodovalo jen Kněžpole

Dol.Němčí – Mladcová 5:1 (1:1) V utkání pouze průměrné úrovně se domácím hra v první půli...

23. 9. 2009
Hluk porazil lídra

Slovácko

Hluk porazil lídra

Hluk - Spytihněv 2:1 (1:0) S napětím očekávaný souboj přinesl v první půli v poli vyrovnaný...

23. 9. 2009
TOPlist