FacebookYoutubeInstagram

Broďané už vévodí MSFL

Uherský Brod Fotbal 12. 9. 2018
Broďané už vévodí MSFL

Fotbalisté ČSK Uherský Brod kralují MSFL! Armáda od Olšavy vyplenila letos zatím nedobytnou tvrz Frýdku-Místku a při souběžném zaváhání vedoucí Líšně se vyšvihla do čela tabulky. „Takový start nikdo nečekal, ale po šesti kolech to vůbec nic neznamená,“ reagoval Martin Onda, kouč aktuálního lídra třetí ligy.

Frýdek-M. - UH. BROD 2:3

Severomoravané po sestupu z druhé ligy chtějí co nejrychleji zpět, ale jejich dlouhodobé plány nabořili Broďané, kteří si jako první tým v sezoně odvezli ze Stovek tři body. Do dláždění vítězné cestičky se pustil ve 13. minutě Malenovský, který proměnil pokutový kop po likvidačním faulu na Hruboše a ukončil černou brodskou sérii. Jeho spoluhráči předtím šestkrát z penaltového puntíku vyhořeli… „I proto jsem na penalty určil Malenovského se Chwaszczem, kteří přišli v létě a sérii nepamatují,“ reagoval Onda. Vzápětí byl sražen ve vápně Hradil, ale sudí už mlčel. Na druhé straně se po šanci Kutáče vyznamenal Dostál.

Frýdek do druhé půle vyrukoval obrovským náporem, ale hosté jej přestáli a po přeskupení řad dokonce dvakrát udeřili. Po rohu se nejdříve prosadil na zadní tyči osamocený R. David a za tři minuty z brejku přes půl hřiště zavěsil Hruboš. V 82. minutě sudí odpustil domácím pokutový kop za faul na R. Davida, který skončil s roztrženým obočím v nemocnici. A při drtivém závěru Valcířů Broďané dvakrát inkasovali, ale vítězství už uhájili. „Konec nám nevyšel, ale důležité jsou tři body,“ usmíval se spokojený Onda. Branky: Malenovský z pen., R. David, Hruboš. Poločas 0:1.

UH. BROD: Dostál - Kovář, Vrága, M. David, Nevařil - R. David, Hruboš, Hradil (62. Mančík), Malenovský -Blanař (71. Dolina), Chwaszcz (83. Pochylý). 

Autor: ceh

Vaše názory

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Uherské Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

1. Zprávy STK STK schválila výsledky 5. kola OP, OS A, B, C a...

12. 9. 2018
Broďanky byly při chuti

Uherský Brod

Broďanky byly při chuti

Divizní start fotbalistky ČSK Uherský Brod zvládly na podtrženou jedničku. Nováček soutěže doslova zametl s Vlkošem, kterému...

10. 9. 2018
O vítězství rozhodli za půl hodiny

Strání

O vítězství rozhodli za půl hodiny

Bystrc - Strání 2:3 (1:3) Úspěšná série zápasů na hřištích soupeřů pokračuje. Tentokrát fotbalisté Strání dokázali vybojovat...

5. 9. 2018
Broďané válí, už jsou třetí!

Uherský Brod

Broďané válí, už jsou třetí!

Třetiligoví fotbalisté ČSK Uherský Brod válí! Po skalpu Rýmařova už poskočili na bronzovou příčku v tabulce, když...

5. 9. 2018
TOPlist