FacebookYoutubeInstagram

Bronz už je pasé...

Uherské Hradiště Fotbal 14. 5. 2019
Bronz už je pasé...

Prvoligové fotbalistky 1.FC Slovácko už nejspíš na bronzové medaile nedosáhnou, v klíčovém zápase totiž na hřišti v Kněžpoli uhrály s Libercem, přímým konkurentem v boji o třetí místo, jen bezbrankovou plichtu.

SLOVÁCKO - Liberec 0:0

Matematika byla jasná.

Jestli Slovácko chce pomýšlet na prodloužení doby bronzové, musí bezpodmínečně vyhrát. Severočešky totiž měly před soubojem čtyřbodový náskok. Sedlačíková a spol. taky začaly aktivněji, ale z převahy vytěžily jen rohový kop…

Iniciativy se postupně chopil Liberec, ale jedinou šanci zlikvidovala Růžičková, která se vyznamenala i po změně stran při střele Kožárové. V 67. minutě unikla Molková, ale v gólu jí zabránila tyčka. A tak se zrodila remíza, která na 99 procent znamená bronz pro tým zpod Ještědu.

SLOVÁCKO: Růžičková - Duncan, Klímová, Janků, Sedlačíková - Krejčířová, Kim, Šenkeříková - Molková, Psotková (62. Strožová), Waltrová (74. Stařinská).

Slavia Praha - SLOVÁCKO 8:2

Favorizovaná Slavia neponechala nic náhodě, Slovácko odolávalo jen sedm minut. Na demolici Slovácka se hattrickem podílela Michaela Dubcová, která do hlavního města odešla v létě právě z Uherského Hradiště. Branky: Příkaská, Pěčková. Poločas 4:0.

SLOVÁCKO: Růžičková - Duncan, Klímová, Janků, Sedlačíková - Šenkeříková (60. Siváková), Krejčířová, Kim - Stařinská (70. Šperová), Waltrová, Příkaská (80. Pěčková). 

Autor: ceh

Vaše názory

Museli jsme to uválčit

Uherské Hradiště

Museli jsme to uválčit

Posledních dvacet minut se nad Vršovicemi "čerti ženili", a tak i na kapitánovi Slovácka Vlastimilu Daníčkovi...

13. 5. 2019
Bod byl málo pro oba

Uherské Hradiště

Bod byl málo pro oba

Slovácko vyválčilo ve vršovickém Ďolíčku bod, ale trenér Martin Svědík chtěl víc. "Vyjma prvních deseti minut byl...

13. 5. 2019
Nakonec bojovali i s bouřkou

Uherské Hradiště

Nakonec bojovali i s bouřkou

Bohemians Praha 1905 - 1.FC Slovácko 0:0 Rozhodčí: Houdek - Hrabovský, Melichar. ŽK: 90. Juroška. Diváci: 3812....

13. 5. 2019
Anglický týden

Uherské Hradiště

Anglický týden

Letos fotbalová liga graduje nástavbovou částí. Klíčový pro další vývoj bude následující týden, ve kterém čekají Slovácko...

13. 5. 2019
TOPlist