FacebookYoutubeInstagram

Dnes doma a v sobotu do Zlína

Uherské Hradiště Fotbal 25. 11. 2019
Dnes doma a v sobotu do Zlína
Inzerce

Po dvoutýdenní reprezentační pauze zažijí fanoušci Slovácka nabitý týden. Už dnes večer je čeká domácí duel s Jabloncem a v sobotu Derby podzimu ve Zlíně. A na něj zbrojí jak hráči, tak fanoušci. "Zlínský sektor pro hosty má kapacitu čtyři sta míst. Tři stovky vstupenek jsme zajistili pro naše fanoušky, kteří pojedou autobusy organizovanými naším fan clubem, a zbývající stovka do sektoru hostí bude k dostání přímo na pokladnách stadionu na Letné," informuje zájemce z řad fanoušků modrobílých barev tiskový mluvčí 1.FC Slovácko Marek Jurák.

Stejně pečlivě jako fanoušci se však připravují na oba duely i samotní fotbalisté Slovácka. "Až na dlouhodobě zraněného Franiče je kádr kompletní a zdravý," hlásí pozitivní zprávu z kabiny asitent trenéra Martina Svědíka Michal Šmarda. Plná kabina dává trenérům možnost zasahovat do sestavy. Zvláště, když z posledních dvou zápasů získali jediný bod a i hra měla ke spokojenosti daleko. "Nějakou změnu uděláme, ale teď po mně nechtějte jména ani počet změn. Do zápasu s Jabloncem zbývá pořád ještě jeden den," usmívá se Šmarda, který tak nechce zbytečně napovídat Petru Radovi, zkušenému stratégovi na jablonecké lavičce.

V dobré náladě přijeli i všichni reprezentanti. Národním týmům se dařilo, a tak koncentraci na letošní závěrečnou porci ligových zápasů nebrání nic v cestě. "Hlavně výhra naší jednadvacítky v Chorvatsku zvedla klukům náladu," pochvaluje si Svědíkův asistent rozpoložení Matouše Trmala i Ondřeje Šašinky, kteří v dresu "lvíčat" získali u Jadranu důležité kvalifikační body.

Teď už se mohou všichni soustředit na týden orámovaný důležitými zápasy. Před Slováckem jsou týmy z opačných pólů tabulky. "O nějakých pólech tabulky se nedá mluvit. Letos je liga hodně vyrovnaná a Jablonec i Zlín mají kvalitní týmy. Oba jsou silné v ofenzívě, ale stejně jako ostatní týmy mají ve své hře i skulinky, přes které se budeme chtít dostat. Oproti předchozím zápasům však musíme především zlepšit vlastní kvalitu na útočné polovině a také bránění standardek. Hodně jsme se těmto věcem v pauze věnovali," připomíná Michal Šmarda, na co Slovácko v posledních zápasech doplácelo.

Autor: rek

Vaše názory

Vinaři zabojují o evropský trůn, korunovaci uvidí Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

Vinaři zabojují o evropský trůn, korunovaci uvidí Uherské Hradiště

VINO EURO 2020: Reprezentace České republiky v základní skupině narazí na Maďarsko, Rakousko a Portugalsko. Obhájí bronz?...

21. 11. 2019
Tonda jako Messi, porazí  všechny

Jarošov

Tonda jako Messi, porazí všechny

Fanoušci svým hlasováním v soutěži Hvězdná jedenáctka rozhodli o tom, které týmy si na závěr sezony užijí...

20. 11. 2019
Opavský Jurečka pod stromeček Slovácka

Uherské Hradiště

Opavský Jurečka pod stromeček Slovácka

1.FC Slovácko v těchto dnech nabírá síly k závěrečným zápasům letošního roku, který je zatím plný úspěšných...

20. 11. 2019
Na EURO z plzeňské spilky

Slovácko

Na EURO z plzeňské spilky

Čtveřici zástupců měl Zlínský kraj ve čtvrteční fotbalové bitvě o Evropu, ve které svěřenci Jaroslava Šilhavého a...

19. 11. 2019

Související

Uherské Hradiště

Kondici budeme nabírat i v Umagu

Když se zeptáte fotbalisty, co na svém oblíbeném sportu nemá rád, tak vám každý zcela jistě řekne:...

Uherské Hradiště

Slovácko na Jadran

Pro následující týden rozbijí fotbalisté Slovácka svůj přípravný stan na březích Jaderského moře. V přímořském letovisku Umag,...

Uherské Hradiště

Nový rok začali u Botka

Úvod kalendářního roku bývá pro některé fotbalisty strašákem. Před samotnou přípravou si je tradičně bere do parády...

Uherské Hradiště

Petr Pojezný: Výsledky předběhly realitu

Slovácko si v loňském roce hodně povyskočilo. V nejvyšší soutěži je mezi šesti nejlepšími s historicky nejvyšším...

TOPlist