FacebookYoutubeInstagram

Do Hradiště míří fanoušci ostravského Baníku

Uherské Hradiště Fotbal 14. 2. 2020
Do Hradiště míří fanoušci ostravského Baníku
Foto: sal
Inzerce

Fotbalové jaro je tady. A hned na jeho úvod, v sobotu 15. února, zavítá do Uherského Hradiště několik stovek fanoušků ostravského Baníku. Duel mezi 1.FC Slovácko a Baníkem Ostrava vypukne na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty ve 14.30. Na rizikové utkání se chystá i policie.

„Na rizikový zápas se připravuje několik pořádkových jednotek, policisté z pohotovostního a eskortního oddělení, z obvodních oddělení, dopravní policisté, policejní psovodi a policisté z řad policejní hipologie. Chybět nebudou ani kriminalisté a policisté z antikonfliktního týmu, strážníci Městské policie z Uherského Hradiště a členové bezpečnostní agentury. S policisty z Krajského ředitelství policie Zlínského kraje spolupracují také policisté z kraje Moravskoslezského a Jihomoravského,“ uvedla Monika Kozumplíková, tisková mluvčí krajské policie ve Zlíně.

Kvůli opatřením, která se na toto utkání chystají, upozorňují policisté na omezení. „Upozorňujeme návštěvníky fotbalového zápasu i veřejnost na obezřetnost v dopravě. Před zápasem budou uzavřeny příjezdové komunikace ke stadionu a bude v nich zakázáno parkovat. Doprava bude usměrněna dopravními značkami. Řiďte se proto pokyny policistů a pořadatelů. Připomínáme, že do prostor stadionu je zakázán vstup s veškerou pyrotechnikou,“ dodala Monika Kozumplíková.

Autor: red

Vaše názory

Pojezný: Půjdeme zápas od zápasu

Uherské Hradiště

Pojezný: Půjdeme zápas od zápasu

1.FC Slovácko je připraveno na jaro. Ve své dvacetileté historii do něj nevstupovalo v tak výhodné pozici,...

12. 2. 2020
V sobotu vzhůru na Baník

Uherské Hradiště

V sobotu vzhůru na Baník

Slovácko se vrátilo v závěru minulého týdne z tureckého Beleku, kde absolvovalo desetidenní soustředění, a po třech...

12. 2. 2020
Za Broďanky pálila jen Martina Dufková

Uherský Brod

Za Broďanky pálila jen Martina Dufková

Startem na mezinárodním halovém turnaji v Trenčíně si zpestřily přípravu divizní fotbalistky ČSK Uherský Brod. V konkurenci...

10. 2. 2020
„Pennyho“ vyprovodil hit od Queen

Staré Město

„Pennyho“ vyprovodil hit od Queen

Smuteční síň ve Starém Městě praskala ve švech. Rodina, přátelé a kamarádi dali poslední sbohem Miloslavu Pennerovi,...

10. 2. 2020
TOPlist