FacebookYoutubeInstagram

Dorostenci Starého Města stále neporaženi

Zlínský kraj Fotbal 16. 9. 2009

Kompletní výsledky mládežnických soutěží

Krajský přebor  -  starší a mladší dorost

Morkovice – Napajedla 3:0  a 2:4

Dol.Němčí – Brumov 0:3 a 0:3

1.Valašský FC – Kelč 3:1 a 3:1

Kunovice – Val. Meziříčí 2:4 (Kolůch, Klvaňa) a 4:1 (Salajka 2, Krček, Chaloupka)

Boršice – Chropyně 1:8 (Gavenda) a 4:0 (Náplava 2, Dvořák, Gavenda)

Slušovice – Paseky Zlín 3:0 a 3:0

starší

1. Brumov    4    4    0    0    17:3    12

2. Slušovice    4    4    0    0    14:2    12

3. 1. Valašský FC    4    4    0    0    9:2    12

4. Chropyně    4    3    0    1    14:5    9

5. Val. Meziříčí    4    3    0    1    12:5    9

6. Morkovice    4    2    0    2    8:11    6

7. Kelč    4    1    0    3    8:10    3

8. Kunovice    4    1    0    3    6:9    3

9. D. Němčí    4    1    0    3    3:8    3

10. Paseky Zlín    4    1    0    3    1:6    3

11. Boršice    4    0    0    4    5:17    0

12. Napajedla    4    0    0    4    0:19    0

mladší

1. Slušovice    4    4    0    0    17:2    12

2. Brumov    4    4    0    0    14:1    12

3. Kunovice    4    3    0    1    10:6    9

4. D. Němčí    4    3    0    1    9:6    9

5. 1. Valašský FC    4    2    1    1    8:6    7

6. Napajedla    4    2    0    2    15:7    6

7. Boršice    4    2    0    2    14:16    6

8. Val. Meziříčí    4    2    0    2    5:7    6

9. Paseky Zlín    4    1    1    2    11:12    4

10. Chropyně    4    0    0    4    5:13    0

11. Morkovice    4    0    0    4    5:15    0

12. Kelč    4    0    0    4    2:24    0

Krajská soutěž sk. B - starší dorost

Rataje – Újezdec 0:2 (Vacula, Findura)

Luhačovice – Havřice 2:0

Prakšice – Uh. Ostroh 3:2 (Haveta 2, Illeš - Procházka, Roubal)

Louky – O.N.Ves 2:4 (Píštěk 2, Zálešák, Drechsler)

Strání – Roštění 1:2

J.Otrokovice – Bojkovice 2:1 (Kříž)

Nedachlebice – Hluk  4:2 (Belant 2, Bartoš P., Janků – Kostelanský, Vlk J.).

1. O. N. Ves    6    5    1    0    29:9    16

2. J. Otrokovice    6    5    0    1    22:7    15

3. Roštění    6    5    0    1    17:5    15

4. Luhačovice    6    5    0    1    17:8    15

5. Nedachlebice    6    3    1    2    28:16    10

6. Louky    6    3    1    2    15:15    10

7. Bojkovice    6    3    0    3    29:13    9

8. Strání    6    3    0    3    14:10    9

9. Havřice    6    2    2    2    17:12    8

10. Újezdec    6    2    0    4    8:19    6

11. Prakšice    6    2    0    4    11:29    6

12. Uh. Ostroh    6    1    1    4    10:17    4

13. Hluk    6    0    0    6    7:27    0

14. Rataje    6    0    0    6    3:40    0

Krajský přebor  -starší a mladší žáci  

V.Otrokovice – Kroměříž B 1:0 a 1:1

Bojkovice – J. Otrokovice 0:5 a 0:1

Chropyně – Kunovice 0:2 (Semela, Náplava) a 2:4 (Chromek, Špiruda, Záchvěj, Vlk)

Vel. Karlovice – Val.Meziříčí 1:0 a 3:5,

Bystřice p/H. – Uh.Brod 1:4 (Nevařil 3, Brulík) a 2:4 (Michalec, Michálek, Rezek, vlastní)

Brumov – FC Vsetín 1:3 a 0:1

Slušovice – Paseky Zlín 3:0 a 11:1.

2.kolo: V.Otrokovice – Kunovice 0:2 (Sedlář, Rajchl) a 2:3 (Vlk 2, Špiruda)

J.Otrokovice – Val. Meziříčí 0:2 a 2:4

Kroměříž B – Uh. Brod 3:1 a 2:1 (Michalec)

Bojkovice – FC Vsetín 2:4 (Homola, Prachař) a  0:9

Chropyně – Paseky Zlín 11:1 a 3:0

Vel.Karlovice – Slušovice 4:1 a 0:3

Bystřice p/H. – Brumov 1:1 a 0:2.

starší

1. Val. Meziříčí    6    5    0    1    16:1    15

2. V. Karlovice    6    5    0    1    14:7    15

3. Vsetín    6    4    1    1    17:4    13

4. Uh. Brod    5    4    0    1    15:4    12

5. Kunovice    6    4    0    2    11:3    12

6. J. Otrokovice    6    3    0    3    12:6    9

7. Brumov    5    2    1    2    12:9    7

8. Kroměříž B    6    2    1    3    5:9    7

9. Chropyně    5    2    0    3    14:12    6

10. Slušovice    6    2    0    4    7:12    6

11. Bystřice p/H    5    1    2    2    4:10    5

12. V. Otrokovice    5    1    1    3    1:8    4

13. Bojkovice    6    1    0    5    4:26    3

14. Paseky Zlín    5    0    0    5    5:26    0

mladší

1. Slušovice    6    5    1    0    32:3    16

2. Val. Meziříčí    6    5    0    1    23:10    15

3. Vsetín    6    4    1    1    35:2    13

4. Brumov    5    4    1    0    17:1    13

5. Kunovice    6    4    1    1    17:11    13

6. J. Otrokovice    6    4    0    2    12:10    12

7. Uh. Brod    5    3    0    2    16:9    9

8. Kroměříž B    6    2    3    1    8:8    9

9. V. Otrokovice    5    1    1    3    12:14    4

10. Chropyně    5    1    0    4    7:22    3

11. Paseky Zlín    5    1    0    4    9:26    3

12. Bojkovice    6    1    0    5    6:24    3

13. Bystřice p/H    5    0    0    5    2:25    0

14. V. Karlovice    6    0    0    6    5:36    0

Krajská soutěž sk. B- starší a mladší žáci  

Morkovice – St. Město 2:6 (Čevora 2, Trávník, Prokeš, Pavlica, Pantlík) a 4:1 (Pantlík)

Hluk – Kvasice 0:10 a 0:9

Nedakonice – Strání 2:4 a 7:0

Uh. Ostroh – KORYNA odloženo

Napajedla – Dol. Němčí 1:6 (Mančík 3, Švardala 2, Chmelina) a 6:1 (Mulko)

Dohrávka 2. kolo: Uh. Ostroh – Dol. Němčí 1:6 (Přikryl-Mančík 3, Tinka, Ježek, Mahdal) a 2:4 (Flóra 2 – Daněk 3, Krchňáček).

starší

1. D. Němčí    4    4    0    0    24:4    12

2. Kvasice    3    3    0    0    17:1    9

3. Strání    3    3    0    0    16:3    9

4. Nedakonice    4    2    0    2    9:12    6

5. Boršice    3    1    1    1    7:8    4

6. Luhačovice    4    1    1    2    7:13    4

7. Koryna    2    1    0    1    2:2    3

8. Morkovice    3    1    0    2    6:8    3

9. St. Město    3    1    0    2    7:10    3

10. Uh. Ostroh    3    1    0    2    4:9    3

11. Hluk    4    1    0    3    5:23    3

12. Napajedla    4    0    0    4    3:14    0

mladší

1. Nedakonice    4    3    0    1    30:5    9

2. Napajedla    4    3    0    1    28:6    9

3. D. Němčí    4    3    0    1    21:9    9

4. Kvasice    3    2    1    0    16:0    7

5. St. Město    3    1    1    1    5:5    4

6. Boršice    3    1    0    2    20:22    3

7. Uh. Ostroh    3    1    0    2    5:9    3

8. Koryna    2    1    0    1    8:14    3

9. Strání    3    1    0    2    3:12    3

10. Hluk    4    1    0    3    4:18    3

11. Morkovice    3    1    0    2    4:18    3

12. Luhačovice    4    1    0    3    3:29    3

OP dorost            

Tupesy - Vlčnov 5:0 (5:0) Žaluda 2, Vávra, Bergauer, Blaha

Nedakonice - Mařatice 13:2 (5:1) Petek 4, Bartošík 4, Sedlařík 2, Trubačík, Šoustek, Hyrák - Žitňanský 2

Šumice - Polešovice 1:2 (0:2) Pilka - J. Hasoň, Lubojacký

Babice - Jarošov 2:2 (1:1) Koukal, Smělík - Sedláček, Staroba

Kněžpole - Ostr.Lhota 7:0 (4:0) Svizela 2, Ondica, Kamocsai, Flíbor, Horňák, Otáhal

Staré Město - Bánov 2:2 (2:0) Bičan, Dvouletý - Mahdal, D. Čaňo

Bílovice - Nivnice 0:5 (0:3) V. Velecký 2, Máčalík, Straňák, Bartoš,

1. St. Město    5    4    1    0    21:8    13

2. Nedakonice    5    3    1    1    15:8    10

3. Bánov    5    3    1    1    15:10    10

4. Polešovice    5    3    1    1    14:9    10

5. Kněžpole    5    3    0    2    14:8    9

6. Jarošov    5    3    0    2    11:12    9

7. Šumice    5    2    1    2    11:4    7

8. Nivnice    5    2    1    2    7:7    7

9. Os. Lhota    5    2    1    2    8:12    7

10. Bílovice    5    2    1    2    5:9    7

11. Mařatice    5    1    2    2    15:15    5

12. Babice    5    1    0    4    10:18    3

13. Tupesy    5    1    0    4    11:22    3

14. Vlčnov    5    0    0    5    6:21    0   

 

OS dorost            

Březolupy - Popovice 2:1 (1:1) Blizňák, D. Vinklárek - Cetkovský

Hradčovice - Osvětimany 3:1 (0:0) R. Mikulec 2, D. Mikulec - Náplava

Topolná - Uh. Ostroh B 0:5 (0:3) Tomčala 2, Lukáš, Sedláček, Šimčík

Hradčovice - Uh.Ostroh B 6:1 (3:1) D. Mikulec 4, R. Mikulec, Macháček - Melša,

1. Osvětimany    4    4    0    0    24:5    12

2. Hradčovice    4    4    0    0    19:9    12

3. Popovice    4    3    0    1    14:4    9

4. Březolupy    4    2    0    2    15:9    6

5. Buchlovice    5    2    0    3    12:18    6

6. Topolná    4    0    0    4    4:14    0

7. Uh. Ostroh B    5    0    0    5    6:35    0

     

OP žáci            

O.N.Ves - Újezdec 5:2 (2:1) Herák 2, Bedřich, Hél, Pšurný - Slinták, Mahdal

Vlčnov - Mařatice 0:11 (0:6) Příplata 4, Kolář 3, Širůčka, Juřena, Dudešek, Žůrek

Šumice - Jarošov 1:3 (0:2) V. Ondřej - Stojaspal, Laga, Blaha

Bánov - Ostr.Lhota 7:0 (3:0) Bobek 3, Horňák 2, Šopík, Vaculík

Medlovice - Nivnice 3:0 (0:0) Andrýsek, Tichý, Procházka

1. Mařatice    2    2    0    0    20:4    6

2. Jarošov    2    2    0    0    19:3    6

3. Šumice    2    2    0    0    13:1    6

4. Bánov    2    1    0    1    9:5    3

5. Buchlovice    2    1    0    1    5:7    3

6. Os. Lhota    2    0    1    1    3:11    1

7. Vlčnov    2    0    1    1    5:15    1

8. Medlovice    0    0    0    0    0:0    0

9. O. N. Ves    1    0    0    1    3:8    0

10. Nivnice    1    0    0    1    1:7    0

11. Újezdec    2    0    0    2    2:19    0

     

OS žáci A            

Březolupy - Topolná 7:0 (6:0) Blizňák 5, Hubáček, Mlček

Kněžpole - Mistřice 16:0 (12:0) R. Večeřa 4, Kovář 3, Horký 3, Luběna 2, Flíbor 2, Otáhal, Danyluk

Bílovice - Polešovice 9:0 (2:0) Matějík 2, Žák 2, Čejka, Zlámal, Dohnal, Hanák, Bajaja

Nedachlebice - Kostelany n/M 9:0 (5:0) Kutra 3, Fojtík 3, Bieschel, Pravdík, Doležálek

2. kolo: Březolupy - Polešovice 19:0 (3:0) Blizňák 5, Hubáček 4, Blaha 4, Řezníček 2, Hůlka, Palo, Bartoš, Mlček

Mistřice - Kostelany n/M odloženo na 2.10.

Topolná - Nedachlebice 4:1 (2:0) Zelinka 2, R. Foltýn, Ptáček - nehl.

Kněžpole - Bílovice 9:0 (4:0) Flíbor 3, Kovář 2, Važan, Luběna, Otáhal, R. Večeřa

1. Kněžpole    5    5    0    0    59:2    15

2. Březolupy    5    4    0    1    45:6    12

3. Topolná    5    4    0    1    43:9    12

4. Nedachlebice    5    3    0    2    23:8    9

5. Bílovice    4    1    0    3    9:22    3

6. Kostelany n. M.    3    1    0    2    6:33    3

7. Mistřice    4    0    0    4    1:47    0

8. Polešovice    5    0    0    5    0:59    0

     

OS žáci B            

Sušice - Babice 0:13 (0:7) Samek 6, Horníček 2, Zelený 2, Čevela, Hejda, Tománek

Traplice - Velehrad 0:7 (0:5) Maňásek 2, Krchňavý 2, Gavenda, Balajka, Korvas

Jankovice - Huštěnovice 9:0 (4:0) J. Silný 3, Konečný 3, Gahura 2, Slávek

Kudlovice - Jalubí 0:17 (0:7) Andrýsek 4, Sýkora 3, Krokavec 3, Chrástek 2, Kolář 2, Gajdošík, Dobiáš, Jankovič

2. kolo: Sušice - Huštěnovice 0:10 (0:3) Jurák 5, Otrusiník 3, Hlavačka, Koželuha

Velehrad - Jalubí 0:6 (0:2) Sýkora 2, Andrýsek 2, Krokavec, Kolář

Babice - Kudlovice 28:0 (12:0) Samek 15, E. Horníček 4, Zelený 3, Čevela 3, K. Horníček, Kořínek, Hejda

Traplice - Jankovice 0:19 (0:9) J. Silný 12, Konečný 5, P.Silný, Remeš

1. Jankovice    5    4    1    0    59:4    13

2. Babice    5    4    1    0    53:3    13

3. Jalubí    5    3    0    2    32:5    9

4. Huštěnovice    5    3    0    2    33:14    9

5. Velehrad    5    2    0    3    20:15    6

6. Sušice    4    2    0    2    13:26    6

7. Traplice    4    0    0    4    0:54    0

8. Kudlovice    5    0    0    5    0:89    0

     

OS žáci C            

Podolí - 1.FC Slovácko 0:14 (0:2) A. Tomšejová 3, Bužková 3, Daňková 3, Otrusiníková 2, Dufková 2, Stojaspalová

Hradčovice - Havřice 0:1 (0:0) Klusák

Suchá Loz - Prakšice 1:1 (0:0) Haloda - Pajtáš

St.Hrozenkov - Korytná  nehlášeno

2. kolo: Podolí - Prakšice 0:8 (0:3) T. Jakeš 3, Žůrek 3, Pajtáš 2

Havřice - Korytná 16:0 (9:0) Klusák 4, Štětina 2, Varmuža 2, Schnürmacher 2, Hanáček, Janíček, Bania, Školnikovič, Kreisel

1.FC Slovácko - St.Hrozenkov 4:2 (3:2) Tomšejová 3, Otrusiníková - Mačát, Pažitný

Hradčovice - Suchá Loz 2:0 (0:0) Hruboš, Sivák

1. Havřice    5    4    0    1    30:6    12

2. Prakšice    5    3    1    1    35:5    10

3. St. Hrozenkov    4    3    0    1    24:7    9

4. Hradčovice    4    3    0    1    15:2    9

5. Slovácko    4    2    0    2    21:8    6

6. Suchá Loz    4    1    1    2    11:12    4

7. Podolí    4    0    0    4    1:40    0

8. Korytná    4    0    0    4    1:58    0

     

OP přípravky starší        

Zlechov - Újezdec nehlášeno

Spytihněv - Uh.Ostroh nehlášeno

Vlčnov - Dolní Němčí  3:4 (2:1) Machala 3 - Omelka 2, Bobčík, Mikulička

Nivnice - O.N.Ves 18:0 (8:0) Bartoš 6, Trtek 5, Chovanec 3, Fojtík 3, Mahdal

1. Nivnice    3    2    0    1    30:5    6

2. Vlčnov    3    2    0    1    13:10    6

3. D. Němčí    2    1    1    0    10:9    4

4. Spytihněv    2    0    2    0    9:9    2

5. Uh. Ostroh    1    0    1    0    3:3    1

6. Újezdec    1    0    1    0    3:3    1

7. O. N. Ves    3    0    1    2    6:26    1

8. Zlechov    1    0    0    1    0:9    0

     

OP přípravky mladší        

Zlechov - Újezdec nehlášeno

Spytihněv - Uh.Ostroh nehlášeno

Vlčnov - Dolní Němčí 4:6 (1:4) Kroupa 4 - Ambroz 4, Horňák 2

Nivnice - O.N.Ves 6:5 (2:3) Smetana 6 - Kreisl 5

1. D. Němčí    2    2    0    0    15:5    6

2. Vlčnov    3    2    0    1    19:10    6

3. Nivnice    3    2    0    1    13:19    6

4. Újezdec    1    1    0    0    3:0    3

5. O. N. Ves    3    1    0    2    7:9    3

6. Zlechov    1    0    0    1    2:4    0

7. Uh. Ostroh    1    0    0    1    0:3    0

8. Spytihněv    2    0    0    2    1:10    0

     

OS přípravky A        

Babice - Březolupy 0:11 (0:7) Řezník 3, Hubáček 2, Gajdůšek 2, Bartoš 2, Andrýsek, Gajdošík

Staré Město - Jarošov 1:0 (1:0) T. Vanda

Mistřice - Ořechov 4:9 (1:3) Sklenář 3, Tomeček - Řepa 4, Nožička 2, Hůlka 2, Svoboda

1. St. Město    3    3    0    0    19:3    9

2. Jarošov    3    2    0    1    17:1    6

3. Březolupy    3    1    0    2    13:13    3

4. Ořechov    2    1    0    1    11:15    3

5. Mistřice    3    1    0    2    9:18    3

6. Babice    2    0    0    2    0:19    0

     

OS přípravky B        

Záhorovice - Uh.Brod B 8:2 (4:1) Kolínek 4, Pavlis 2, T. Dvořák, D. Dvořák - Vaculík, Polášek

Prakšice - Havřice 4:2 (2:1) Hlavín 2, Řezníček, Buráň - Zajda, Kubiš

Hradčovice - Bánov 1:12 (1:5) Hlaváč - Josefík 9, Beníček 2, P. Vaculík

Korytná - Slavkov odloženo na 15.9.

1. Záhorovice    2    2    0    0    11:3    6

2. Bánov    1    1    0    0    12:1    3

3. Slavkov    1    1    0    0    7:2    3

4. Prakšice    1    1    0    0    4:2    3

5. Uh. Brod    2    1    0    1    4:9    3

6. Korytná    2    0    1    1    4:6    1

7. Hradčovice    3    0    1    2    6:22    1

8. Havřice    2    0    0    2    3:6    0     

Autor: red

Vaše názory

Derby pro Boršice

Derby pro Boršice

Mladcová – Újezdec 1:2 (0:2) Ve slušně hraném utkání byli hosté lepší, už do přestávky si...

16. 9. 2009
Sušice doma deklasovaly Zlámanec

Sušice doma deklasovaly Zlámanec

Sušice - Zlámanec 6:0 (4:0) Poslední celek soutěže začal u nováčka aktivně, ale postupem času domácí...

16. 9. 2009
Favotit padl u outsidera

Favotit padl u outsidera

Nedašov - O. N. Ves 2:0 (1:0) V souboji prvního s posledním nebyly znát rozdíly. Hosté...

16. 9. 2009
Mařatice stále bez zisku bodu

Mařatice stále bez zisku bodu

Babice - Košíky 2:2 (1:1) Branky: 12. Smělík M., 52. Zikmund F. - 5. Uherka Z., 90....

16. 9. 2009
TOPlist