FacebookYoutubeInstagram

Dvacítka v Kněžpoli

Fotbal 27. 10. 2009
Dvacítka v Kněžpoli

Okresní fotbalová mládež

OP žáci           

Bánov - O.N.Ves 2:0 (1:0) J. Šopík 2

Medlovice - Vlčnov nehlášeno

Nivnice - Újezdec 0:5 (0:3) Slinták 2, Mahdal, Gazdík, Lekeš

Buchlovice - Mařatice 1:7 (0:3) Tomešek - Žůrek 3, Širůčka 2, Dudešek 2

Ostr.Lhota - Jarošov 0:0 

1. Jarošov    5    4    1    0    37:7    13

2. Bánov    5    4    0    1    35:6    12

3. O. N. Ves    4    3    0    1    17:14    9

4. Buchlovice    6    2    2    2    16:15    8

5. Mařatice    3    2    0    1    24:5    6

6. Šumice    4    2    0    2    15:7    6

7. Medlovice    5    2    0    3    10:16    6

8. Újezdec    4    1    0    3    9:13    3

9. Nivnice    5    0    2    3    2:17    2

10. Vlčnov    3    0    1    2    4:16    1

11. Os. Lhota    5    0    1    4    4:19    1

     

OS žáci A           

Březolupy - Nedachlebice 6:1 (3:1) Blizňák 4, Hubáček, M. Hůlka - Kutra

Bílovice - Kostelany n/M 2:0 (1:0) Bajaja 2

Kněžpole - Polešovice 20:0 (8:0) Horký 4, Večeřa 4, Hančík 3, Kovář 3, Flíbor 3, Otáhal 2, Važan

Topolná - Mistřice 5:1 (3:0) Pavlík 2, Foltýn 2, Jurčík - Veselý

1. Březolupy    12    11    0    1    98:8    33

2. Kněžpole    12    10    1    1    110:13    31

3. Topolná    12    9    1    2    81:17    28

4. Nedachlebice    12    6    0    6    58:30    18

5. Bílovice    12    5    0    7    39:51    15

6. Mistřice    12    3    0    9    18:95    9

7. Kostelany n. M.    12    2    1    9    11:83    7

8. Polešovice    12    0    1    11    2:120    1

     

OS žáci B           

Sušice - Kudlovice 6:0 (2:0) J. Hurta 3, Šrámek, Novák, Fusek

Jankovice - Jalubí 7:1 (5:0) J. Silný 3, Čech, Dostál, Konečný, Gahura - D. Dobiáš

Traplice - Huštěnovice 0:9 (0:1) Habáň 7, Koželuha, Hlavačka

Babice - Velehrad 1:0 (0:0) K. Horníček

1. Jankovice    12    10    2    0    166:8    32

2. Babice    11    9    2    0    126:5    29

3. Jalubí    12    7    0    5    66:29    21

4. Huštěnovice    11    6    1    4    62:29    19

5. Sušice    12    6    0    6    50:84    18

6. Velehrad    12    4    1    7    38:41    13

7. Kudlovice    12    1    1    10    6:157    4

8. Traplice    12    0    1    11    2:163    1

     

OS žáci C           

Podolí - St.Hrozenkov 0:15 (0:7) Pažitný 5, Lebánek 3, Gorčík 3, Mačát, Gabrhelová, Antal, Mlčůch

Suchá Loz - Korytná 7:0 (5:0) M. Beníček 2, Haloda 2, Štégr, Kubena, Fornůsek

Hradčovice - Prakšice hosté nepřijeli

1.FC Slovácko - Havřice 7:1 (4:0) Tomšejová 3, Stojaspalová, Dufková, Buzková, Březinová - Hnitka

1. Slovácko    12    9    1    2    62:17    28

2. Havřice    12    9    0    3    62:19    27

3. St. Hrozenkov    12    7    2    3    63:14    23

4. Prakšice    11    6    3    2    62:9    21

5. Hradčovice    11    6    1    4    44:13    19

6. Suchá Loz    12    5    1    6    60:34    16

7. Korytná    12    1    0    11    13:114    3

8. Podolí    12    0    0    12    3:149    0   

 

OP přípravky starší       

Vlčnov - Zlechov 2:0 (1:0) Procházka 2

Nivnice - Spytihněv 7:1 (3:1) Chovanec 4, Bartoš 2, Fojtík - Kašpárek

O.N.Ves - Újezdec 1:3 (1:1) Kreizl - Lakeš 2, Červenka

Dolní Němčí - Uh.Ostroh 4:1 (0:0) S.Bilík 2, Omelka, R. Bobčík - Zalubil

1. Nivnice    8    7    0    1    59:12    21

2. Vlčnov    9    7    0    2    42:17    21

3. D. Němčí    9    4    3    2    32:25    15

4. Újezdec    9    3    2    4    23:28    11

5. Spytihněv    9    3    2    4    34:41    11

6. Zlechov    9    3    1    5    14:32    10

7. Uh. Ostroh    9    2    1    6    16:38    7

8. O. N. Ves    10    2    1    7    21:48    7

OP přípravky mladší       

Vlčnov - Zlechov 1:5 (0:1) Martiš - Kula 2, Haša 2, Podal

Nivnice - Spytihněv 3:3 (2:2) Smetana 2, Karlík - Polák, Solár, Karuda

O.N.Ves - Újezdec 0:4 (0:3) Kobzinek 2, Brulík, Bachůrek

Dolní Němčí - Uh.Ostroh 0:5 (0:3) Knotek 2, Větříšek 2, Juračka

1. Uh. Ostroh    9    8    0    1    65:12    24

2. Újezdec    9    7    0    2    39:12    21

3. Zlechov    9    5    0    4    39:21    15

4. Vlčnov    9    5    0    4    35:24    15

5. D. Němčí    9    4    1    4    37:32    13

6. Spytihněv    9    2    1    6    13:35    7

7. Nivnice    8    2    1    5    19:61    7

8. O. N. Ves    10    1    1    8    11:61    4   

 

OS přípravky A   

Staré Město - Babice 7:2 (2:2) Smělík 3, Vojtík 2, Zajíc, Hadaš - Janeček, Primta   

Jarošov - Březolupy nehlášeno

Ořechov - Babice hosté nepřijeli

Mistřice - Staré Město odloženo na 4.11.

1. St. Město    8    8    0    0    45:8    24

2. Jarošov    8    5    0    3    37:10    15

3. Mistřice    7    4    0    3    29:33    12

4. Březolupy    7    3    0    4    31:29    9

5. Ořechov    9    3    0    6    33:56    9

6. Babice    7    0    0    7    11:50    0

OS přípravky B       

Hradčovice - Záhorovice 1:5 (1:2) Kroča - M. Kolínek 2, C. Dvořák, D. Dvořák, Hřib

Korytná - Prakšice 10:1 (6:1) Vacula 9, A. Kubiš - Lukašík

Slavkov - Uh.Brod B odloženo

Bánov - Havřice nehlášeno

1. Záhorovice    10    9    1    0    74:26    28

2. Bánov    9    6    1    2    69:36    19

3. Uh. Brod    8    6    0    2    31:20    18

4. Korytná    9    5    1    3    36:26    16

5. Havřice    8    3    0    5    33:26    9

6. Prakšice    8    3    0    5    28:40    9

7. Slavkov    8    1    0    7    17:70    3

8. Hradčovice    10    0    1    9    14:58    1

Autor: red

Vaše názory

Čest hostů zachránily Osvětimany

Slovácko

Čest hostů zachránily Osvětimany

Topolná - Buchlovice 5:4 (2:1) Bartůněk 4, Hliňák - Řihák, Prášilík, Mikula, Tomešek Hradčovice - Uh. Ostroh...

27. 10. 2009
Nivnice čepovala desítku

Slovácko

Nivnice čepovala desítku

Tupesy - Babice 5:1 (1:1) Blaha 2, Madeira 2, Trnčák - Hrdina Kněžpole - Šumice odloženo Staré...

27. 10. 2009
Zvládnou tři týdny pravdy?

Uherský Brod

Zvládnou tři týdny pravdy?

Tři týdny pravdy čekají na divizní fotbalisty ČSK Uherský Brod. Tři týdny, které napoví, jestli se posunou...

26. 10. 2009
Hattrick Trávníka potopil béčko Brna

Slovácko

Hattrick Trávníka potopil béčko Brna

U 19: 1.FC Slovácko - Příbram 2:0 (2:0) Branky: 21. Ohnutek, 30. Hlúpik. Sestava: Mačuda - Habanec,...

26. 10. 2009
TOPlist