FacebookYoutubeInstagram

Jankovický Silný nasázel třicet branek

Slovácko Fotbal 6. 10. 2009
Jankovický Silný nasázel třicet branek
Inzerce

Výsledky okresní žákovské kopané

OP žáci            

Buchlovice - O.N.Ves 2:2 (0:1) Tomešek, Křiva - Hyrák, Ťok

Ostr.Lhota - Nivnice 1:2 (1:1) Š. Zelený - Šprtel, Májek

Jarošov - Medlovice 7:1 (5:1) Stojaspal 3, Laga 2, Blaha, Ondra - Tichý

Újezdec - Bánov 0:1 (0:0) nehl.

Vlčnov - Šumice 1:2 (1:1) Harman - Žampach, Staroba

3. kolo:

Medlovice - Bánov 1:6 (1:4) L. Kučera - Velecký 4, Botek 2

Nivnice - Šumice 0:2 (0:2) Ondřej, Žampach

Buchlovice - Vlčnov 1:2 (0:0) Řihák - Fibichr 2

Ostr.Lhota - Újezdec 2:3 (0:3) Š. Zelený, D. Štergenich - Slinták 3

Jarošov - Mařatice 11:0 (5:0) Blaha 4, Laga 3, Stojaspal 2, M. Omelka, vlastní

1. Jarošov    6    6    0    0    45:7    18

2. Šumice    7    6    0    1    29:6    18

3. Mařatice    6    4    0    2    37:22    12

4. Bánov    7    4    0    3    28:16    12

5. O. N. Ves    6    3    2    1    20:18    11

6. Medlovice    6    2    1    3    11:20    7

7. Buchlovice    6    1    3    2    11:14    6

8. Újezdec    7    2    0    5    12:34    6

9. Nivnice    6    1    2    3    5:15    5

10. Vlčnov    7    1    1    5    11:39    4

11. Os. Lhota    6    0    1    5    7:25    1

      

OS žáci A           

Polešovice - Březolupy 0:11 (0:8) nehl.

Kostelany n/M - Mistřice 2:0 (1:0) Smělík, Janík

Nedachlebice - Topolná nehlášeno

Bílovice - Kněžpole 2:5 (1:2) Bajaja, Vojtovič -Horký 3, Večeřa, Otáhal

2. kolo: Mistřice - Kostelany n/M 5:0 (1:0) Veselý 3, Hromeček, Šuranský

3. kolo: Bílovice - Březolupy 0:8 (0:5) L. Blizňák 6, Hubáček, Hůlka

Nedachlebice - Kněžpole 2:3 (2:2) Fojtík, Kutra - Horký 3

Kostelany n/M - Topolná 0:8 (0:4) Zelinka 4, Pavlík, Večeřa, Foltýn, Blaha

Polešovice - Mistřice 0:3 (0:1) L. Hromeček 2, Veselý

1. Březolupy    9    8    0    1    71:6    24

2. Kněžpole    9    7    1    1    68:11    22

3. Topolná    8    6    1    1    56:10    19

4. Nedachlebice    8    5    0    3    49:11    15

5. Bílovice    9    3    0    6    32:39    9

6. Kostelany n. M.    8    2    0    6    8:56    6

7. Mistřice    9    2    0    7    9:78    6

8. Polešovice    8    0    0    8    0:82    0

OS žáci B           

Huštěnovice - Sušice 2:4 (2:2) Jurák, Habáň - Hurta 3, Novák

Jalubí - Velehrad 9:0 (4:0) Sýkora 4, Andrýsek, Gejdošík, Žižlavský, Chrástek, Jankovič

Kudlovice - Babice 0:23 (0:11) Samek 6, E. Horníček 5, Zelený 5, Tománek 2, K. Horníček 2, Harásek, Čevela, Hejda

Jankovice - Traplice 30:0 (15:0) J. Silný 16, Dostál 7, Gahura 2, Konečný, Večeřa, Kolečkář, Čech, Katrňák

3. kolo:Jankovice - Sušice 28:0 (11:0) J. Silný 14, D. Dostál 4, Gahura 4, L. Večeřa 3, Konečný 2, Slavík

Kudlovice - Traplice 3:0 (2:0) Horníček, Šenkyřík, Krkoška

Jalubí - Babice 0:3 (0:0) Tománek, Čevela, Samek

Huštěnovice - Velehrad 3:0 kontumačně, hosté nepřijeli

1. Jankovice    9    7    2    0    126:6    23

2. Babice    8    6    2    0    81:5    20

3. Jalubí    9    6    0    3    55:10    18

4. Huštěnovice    9    5    0    4    49:25    15

5. Sušice    9    5    0    4    42:63    15

6. Velehrad    9    3    0    6    25:35    9

7. Kudlovice    9    1    0    8    4:128    3

8. Traplice    8    0    0    8    0:110    0

     

OS žáci C           

Prakšice - Podolí 20:0 (8:0) Žůrek 7, L. Kadlček 4, Jakeš 2, Zemánek 2, Vráždil 2, Malaník, Slezák, Prchlík, Korytná - Havřice 1:13 (1:9) Vacula - R. Štětina 4, Klusák 2, Bania 2, D. Štětina 2, Vida, Hanáček, Janíček, St.Hrozenkov - 1.FC Slovácko 0:4 (0:3) Otrusiníková, Dufková, Tomšejová, Březinová, Suchá Loz - Hradčovice 1:0 (0:0) Beníček

3. kolo: Suchá Loz - Podolí 16:0 nehl.

St.Hrozenkov - Hradčovice 0:0

Korytná - 1.FC Slovácko 0:9 (0:4) Stojaspalová 4, Daňková 4, Buzková

Prakšice - Havřice 3:1 (0:1) Pajtáš 2, Valerián - Klusák

1. Havřice    9    7    0    2    51:12    21

2. Slovácko    9    7    0    2    48:15    21

3. Prakšice    8    5    2    1    58:6    17

4. Hradčovice    9    5    1    3    40:6    16

5. St. Hrozenkov    9    4    2    3    37:13    14

6. Suchá Loz    9    3    1    5    37:29    10

7. Korytná    8    1    0    7    12:95    3

8. Podolí    9    0    0    9    3:110    0

     

OP přípravky starší       

Zlechov - Dolní Němčí 3:3 (2:2) Dvouletý, L. Bánovský, D. Bánovský - Jurásek, Omelka, Hanák

Uh.Ostroh - O.N.Ves 3:1 (0:0) Ševčík 3 - Zumr

Újezdec - Nivnice 2:4 (2:1) F. Lekeš, L. Bachůrek - Chovanec 2, Bartoš 2

Spytihněv - Vlčnov nehlášeno,

1. kolo:Vlčnov - Újezdec 3:1 (2:1) Plesl 2, Procházka - Lekeš

3. kolo:Vlčnov - Zlechov 6:0 (3:0) Plesl 3, Machala 2, Marášek

Nivnice - Spytihněv 7:3 (4:2) Bartoš 2, Hladiš 2, Fojtík, Chovanec, Trtek - Polášek 2, Stanislav

O.N.Ves - Újezdec 2:4 (1:2) Basovník, Zumr - Lekeš 2,Daněk, Kobzinek

Dolní Němčí - Uh.Ostroh 3:1 (2:1) Talský, Uher, Omelka - Ševčík

1. Nivnice    7    6    0    1    52:11    18

2. Vlčnov    6    4    0    2    24:15    12

3. D. Němčí    7    3    3    1    27:20    12

4. Spytihněv    6    3    2    1    32:22    11

5. Újezdec    7    2    2    3    19:21    8

6. Uh. Ostroh    7    2    1    4    14:31    7

7. Zlechov    7    2    1    4    12:30    7

8. O. N. Ves    7    0    1    6    13:43    1

     

OP přípravky mladší       

Zlechov - Dolní Němčí 8:1 (5:1) Haša 6, T. Daníček, Š. Kula - Horňák

Uh.Ostroh - O.N.Ves 13:0 (4:0) Větříšek 7, Knotek 4, Šustr 2

Újezdec - Nivnice 9:3 (5:1) Kobzinek O.5, K. Řehák 2, Hlinský, Bartek - Karlík 3

Spytihněv - Vlčnov nehlášeno

1. kolo: Vlčnov - Újezdec 3:4 (1:3) Martiš 2, Kroupa - Haša 2, Daníček 2

3. kolo: Vlčnov - Zlechov 4:0 (1:0) Kroupa 3, Mikula

Nivnice - Spytihněv 0:6 (0:2) Polák 3, Šolar 2, Okénka

O.N.Ves - Újezdec 0:8 (0:3) Hlinský 4, Kobzinek 4

Dolní Němčí - Uh.Ostroh 3:7 (1:4) Horňák 3 - Větříšek 3,Vasenbauer 2, Knotek, Polehňa

1. Újezdec    7    7    0    0    37:8    21

2. Uh. Ostroh    7    6    0    1    53:12    18

3. D. Němčí    7    4    0    3    35:25    12

4. Zlechov    7    3    0    4    30:19    9

5. Vlčnov    6    3    0    3    29:19    9

6. Nivnice    7    2    0    5    16:58    6

7. Spytihněv    6    1    0    5    7:27    3

8. O. N. Ves    7    1    0    6    9:48    3     

     

OS přípravky A       

Březolupy - Babice nehlášeno, Jarošov - Staré Město, Ořechov - Mistřice nehlášeno

1. Jarošov    5    4    0    1    30:3    12

2. St. Město    4    4    0    0    25:5    12

3. Březolupy    4    2    0    2    24:19    6

4. Mistřice    5    2    0    3    17:26    6

5. Ořechov    5    2    0    3    23:37    6

6. Babice    5    0    0    5    8:37    0     

OS přípravky B       

Záhorovice - Bánov 5:5 (3:5) D. Dvořák 3, Pavlis, Hřib - Josefík 5

Havřice - Slavkov 9:0 (4:0) Řezníček 3, Hromeček 3, Viceník 2, Zajda

Uh.Brod B - Korytná nehlášeno, Prakšice - Hradčovice 6:2 (2:1) Hlavín 3, Lukašík, Řezníček, Gregor - Hlaváč, Kroča

3. kolo:Hradčovice - Záhorovice 1:5 (1:2) Kroča - M. Kolínek 2, C. Dvořák, D. Dvořák, Hřib

Hradčovice - Záhorovice 1:9 (1:5) Sopůšek - D. Dvořák 3, Andrlík 2, Kolínek 2, L. Dvořák, D. Hřib

Slavkov - Uh.Brod B 1:2 (1:0) Krhovský - Zemčík, Bania

Bánov - Havřice 7:4 (2:1) Josefík 4, J. Novák 2, Beníček, - Janků 3, Kubiš

1. Záhorovice    7    6    1    0    53:16    19

2. Bánov    7    5    1    1    43:25    16

3. Uh. Brod    6    5    0    1    25:15    15

4. Havřice    7    3    0    4    31:22    9

5. Prakšice    5    3    0    2    24:20    9

6. Korytná    5    1    1    3    13:17    4

7. Slavkov    7    1    0    6    17:53    3

8. Hradčovice    8    0    1    7    12:50    1

 

Autor: red

Vaše názory

Buchlovice úspěšné napůl

Slovácko

Buchlovice úspěšné napůl

Uh. Ostroh B - Březolupy 1:1 (0:1) Procházka - nehl. Buchlovice - Osvětimany 0:3 (0:3) Palica 2,...

6. 10. 2009
Kolaps Bílovic v Jarošově

Slovácko

Kolaps Bílovic v Jarošově

Bánov - Tupesy 3:1 (3:1) Chovanec 2, Tesařík - Gejdoš Ostr.Lhota - Nivnice 0:6 (0:1) Vasiljevič 3,...

6. 10. 2009
Oslabený Hluk přivezl bod

Slovácko

Oslabený Hluk přivezl bod

Vigantice - Hluk 0:0 Domácí podávají na podzim dobré výkony, ale před zápasem měli problémy se...

6. 10. 2009
Souboj o čelo smírně

Slovácko

Souboj o čelo smírně

Ořechov - Mladcová 2:0 (0:0) Ve vyrovnaném utkání dali domácí branky až v závěrečné čtvrthodině, v...

6. 10. 2009
TOPlist