FacebookYoutubeInstagram

Jarošov se probojoval do finále

Slovácko Fotbal 12. 5. 2016
Jarošov se probojoval do finále

Slavkov - Jarošov

Foto: sal

OP

Hluk B - Zlámanec 1:0 (0:0)

Branky: 56. Jurásek Š.

ŽK: 67. Chytil R., 78. Miroš J. - 22. Šurmánek M. Diváci: 59.

Rozhodčí: Zdeněk Martinák - Karolína Jílková, Karel Vaculík (laik).

Hluk B: Bachan L. - Zlínský A., Štipčák R., Miroš J., Minařík M. (46. Kryl P.), Loutocký E., Jurásek Š., Janča P. (46. Abrhám R.), Chytil R., Hrdina I. (84. Sabo J.), Engler I.

Trenér: Luděk Loutocký.

Zlámanec: Křen B. - Vaculík L., Šurmánek M., Smolka F., Mimránek M., Machala O., Koželuh J., Klučka V., Chmela J., Dobrovský M., Blaško R. (56. Melichárek J.).

Trenér: Afonso Maquete.

V utkání týmů ze spodu tabulky se hrál zápas s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. Šance si ale obě mužstva dokázala vytvořit. Hostující Šurmánek se sice ve 32. minutě trefil za záda gólmana, ale branka pro ofsajd neplatila. Ve druhé půli získali mírnou převahu domácí hráči a v 54. minutě Jurásek překonal hlavou gólmana hostů 1:0. V závěru utkání vrhli hosté všechny síly do útoku, ale vyrovnávací branky se nedočkali.

Nejlepší hráči: Robin Chytil - Ondřej Machala

Nezdenice - Bánov 5:2 (1:1)

Branky: 6., 57. Sviták P., 55. Kukuča L., 62. Skočovský D., 84. Šašinka O. - 25. (p) Mahdalíček P., 87. Pelka R. ŽK: 25. Juriga M., 41. Kolínek L. (Nezdenice). Diváci: 87.

Rozhodčí: Ondřej Vlk - Zbyněk Vlčnovský, Petr Vápeník (laik).

Nezdenice: Juriga M. - Uličník J., Šašinka O., Sviták P. (79. Jurásek L.), Struhař P., Salvet L., Kukuča L. (82. Popelka P.), Kolínek L., Kociňák T. (52. Skočovský D.), Kociňák J., Kalina P.

Trenér: neuveden.

Bánov: Goroš P. - Velecký R. (62. Pelka R.), Suchánek P., Polanský T. (76. Mahdalíček J.), Polanský L. (85. Szymurda J.), Mahdalíček P., Mahdal L., Mahdal D. (32. Čaňo L.), Lux R., Horňák P. (70. Kročil J.), Guryča R.

Trenér: Karel Kopeček.

Do utkání lépe vstoupili domácí, kdy se po centru z pravé strany dokázal prosadit Sviták. Ve 25. minutě se po brejkové situaci dostal s míčem hráč hostů do pokutového území, kde ho podrazil brankář a byl nařízen pokutový kop. Mahdalíček dokázal penaltu proměnit a srovnat skóre na 1:1. Do druhého poločasu vstoupilo pouze jedno mužstvo, a to domácí, kdy se jim v rychlém sledu podařilo skórovat třemi brankami po brejkových situacích, kdy si míče předchystali téměř do prázdné branky. Až v závěru utkání padly branky na obou stranách, ta první od domácích, kdy z hranice pokutového území se dokázal prosadit Šašinka a v závěru v 87. minutě se hostům podařilo snížit na konečných 5:2.

Nejlepší hráči: Pavel Sviták - Lukáš Mahdal

Slavkov - Jarošov 0:3 (0:0)

Branky: 48. Omelka Martin, 54. Příplata F., 90. Stojaspal M. ŽK: 70. Chovanec M. - 12. Kováč Pa., 62. Omelka Marek. ČK: 90. Šimek P. (Slavkov). Diváci: 80.

Rozhodčí: Tomáš Polášek - Bronislav Krpal (laik), David Večeřa (laik).

Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Šimek P., Stojaspal R., Rožnovský T. (59. Pištěk M.), Polášek B., Peter O., Kovačovič M., Kopták J. (53. Švardala Z.), Chovanec M., Halík J.

Trenér: Miroslav Mančík.

Jarošov: Gajarský M. - Vyorálek J. (70. Kamočai L.), Příplata F., Penner M., Omelka Marek (87. Jurča T.), Němec M., Laga D., Kováč Pa. (57. Stojaspal M.), Kaštánek M., Jančík V. (41. Omelka Martin), Blaha D. (76. Jančík M.).

Trenér: Radek Vyoral.

V dvojzápase, který se zároveň hrál jako semifinále okresního poháru, začali lépe hosté. Jarošov nadále tvořil hru, tlačil se dopředu, ale bez gólového výsledku. Útočné akce Slavkova končily většinou před pokutovým územím. Ve druhé půlce se už naplno projevila síla Jarošova. Ve 48. minutě se na hranici šestnáctky ocitl Martin Omelka a střelou k tyči otevřel skóre. O šest minut později obešel gólmana Příplata a upravil na 0:2. Poslední tečku za utkáním udělal v 90. minutě střídající Marek Stojaspal, který dorazil míč za ležícího gólmana a poslal hosty do finále Poháru OFS, které se bude hrát 27. května na Městském fotbalovém stadionu v Uh. Hradišti. Soupeřem bude Uherský Ostroh.

Nejlepší hráči: Pavel Pochylý - Filip Příplata

Drslavice - Sušice 7:1 (4:1)

Branky: 30., 31., 80. Orlovský M., 15., 88. Vystrčil M., 33. Pijáček L., 77. Šrámek M. - 35. Hastík P.

ŽK: 89. Horňák T. (Sušice). Diváci: 87.

Rozhodčí: Václav Mahdal - Karolína Jílková, Jiří Barčík (laik).

Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vystrčil M., Vidrman T., Švajda D. (77. Šrámek M.), Pijáček L., Orlovský M., Machálek J., Machálek I., Kňazeje T. (66. Přecechtěl P. ml.), Hroch V.

Trenér: Přemysl Přecechtěl.

Sušice: Lašák Z. - Omachlík D., Novák M., Mikulík Mi., Lahola I., Janošek P., Horňák T., Hejda M. (82. Šlechta S.), Hejda A., Hastík P., Fojtášek V.

Trenér: Stanislav Šlechta.

Drslavice jako vedoucí celek okresního přeboru hrály od prvních minut, to, co potřebovaly, zatlačily hosty a v 15. minutě po krásném biliardu Vystrčil překonal gólmana, 1:0. Drslavice i nadále na hřišti kralovaly a ve 30. minutě Orlovský opět po centru střelou k tyči navyšuje na 2:0. Ve 31. minutě se opět Orlovský trefil k tyči, 3:0. Ve 33. minutě Pijáček přeloboval Lašáka, 4:0. Hosté se dočkali ve 35. minutě z ojedinělého útoku Hastík snižuje na 4:1. V 77. minutě střídající Šrámek hlavou navýšil na 5:1. V 80. minutě Orlovský přeloboval gólmana, 6:1. V 88. minutě Drlsavice završily svoji kanonádu Vystrčilem na konečných 7:1.

Nejlepší hráči: Martin Orlovský - Zdeněk Lašák

Bílovice - D. Němčí B 4:2 (1:1)

Branky: 22. Fojtík P., 47. Dujka J., 69. Hlaváček P., 78. Gajdošík P. - 30. Salát J., 82. Mahdal A.

ŽK: 33. Hlaváček P. (Bílovice). Diváci: 70.

Rozhodčí: Jiří Vlašic - Antonín Dostálek (laik), Radomír Stojaspal (laik).

Bílovice: Hanáček L. - Semela E., Sedlář A., Raichel V. (85. Hrňa M.), Morava T., Hlaváček P., Gajdošík E., Fojtík P. (70. Gajdošík P.), Dujka J., Čechmánek O., Blizňák L. (75. Hanák M.).

Trenér: František Kukla.

D. Němčí B: Bobčík M. - Zimčík V., Valko D., Stojaspal T., Stojaspal M., Salát J., Pochylý M. (12. Pastorek P., 89. Bršlica Z.), Mahdal A., Ježek V., Ježek P. (83. Machalík Š.), Pěrka S.

Trenér: Marek Pochylý.

Utkání lépe rozehráli domácí a po velkých šancích ve 22. minutě dostal Fojtík příhrávku v pokutovém území a střelou pod gólmanem Bobčíkem se domácí ujali vedení. O osm minut později ojedinělá akce hostů, kdy se Salát ze šestnácti metrů napřáhl a střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci. Domácí ve 47. minutě zvýšili Dujkou a jeho střelou k tyči. V 69. minutě krásnou akcí a rychlými přihrávkami v pokutovém území Hlaváček zvyšoval na 3:1. O devět minut později krásný centr si našel Gajdošíka a ten zvyšoval hlavou na 4:1. Hosté jedinou akcí za druhý poločas v 82. minutě Mahdalem snížili na 4:2.

Nejlepší hráči: Petr Hlaváček - Svatopluk Pěrka

Uh. Ostroh - Šumice 3:1 (2:1)

Branky: 11. Kovařík F., 32. Jurčeka J., 55. Durna M. - 12. Ondřej V.

ŽK: 26. Kovařík M., 69. Procházka Z. - 49. Ondřej V., 65. Kunovský R., 83. Mach M.

ČK: 4. Janíček J. (Šumice). Diváci: 65.

Rozhodčí: Štěpán Martykán - Jakub Uřičář (laik), Miroslav Durna (laik).

Uh. Ostroh: Hudeček J. - Procházka Z. (71. Galuška L.), Ondroušek M., Nováček T., Mrkva J., Lopata M. (62. Větříšek A.), Kovařík M. (75. Šlapák J.), Kovařík F., Jurčeka J. (85. Galuška V.), Durna M., Čápek J.

Trenér: neuveden.

Šumice: Janíček J. - Žampach J., Zálešák F. (4. Jiřík M.), Pilka S., Pilka I., Ondřej V. (81. Lekeš J.), Ondřej T., Mach M., Kunovský R., Kelíšek M., Juřeník M.

Trenér: Martin Zicha.

Ve 4. minutě gólman Janíček fauloval v pokutovém území Lopatu a byl za zákrok vyloučen a následně byl nařízen pokutový kop. Pokutový kop Durna neproměnil. V 11. minutě Kovařík vstřelil první branku domácích, hosté o minutu později srovnali na 1:1 po chybě domácí obrany. Ve 32. minutě Jurčeka zvýšil na 2:1. Domácí měli několik šancí, ovšem je nevyužili. Ve druhém poločase měli domácí více ze hry, v 55. minutě Durna zvýšil na 3:1. Hosté přestože hráli v deseti hráčích, tak byli vyrovnaným soupeřem. Domácí zvítězili zaslouženě.

Nejlepší hráči: Jiří Jurčeka - Radim Kunovský

Autor: red

Vaše názory

Slovácko byla moje nejlepší léta!

Uherské Hradiště

Slovácko byla moje nejlepší léta!

Dnešní utkání je prolnuté myšlenkou loučení. Zápas s Olomoucí je rozlučkou Martina Kuncla a Svatopluka Habance se...

12. 5. 2016
Nedakonice šokovaly lídra v Sadech

Slovácko

Nedakonice šokovaly lídra v Sadech

O. N. Ves - St. Město 0:4 (0:2) Jak promarnili fotbalisté Starého Města dobře rozehrané utkání v...

12. 5. 2016
Osvětimany si vyšláply na Vlčnov

Slovácko

Osvětimany si vyšláply na Vlčnov

Osvětimany - Vlčnov 4:0 (2:0) V podzimní části trápící se Osvětimany nabraly na jaře druhý dech. Zlepšené...

12. 5. 2016
Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Uherské Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

1. Zprávy STK 1.1 Schválení výsledků OP - schváleny dle IS OS A - schváleny dle...

12. 5. 2016

Související

Slovácko

Nováčci úvod zvládli

Strání B - Bílovice 2:0 (1:0) Branky: 87., 45. (p) Miklovič P. ŽK: 16. Bušo M.,...

Slovácko

O udržení je stále velký boj

Nezdenice - O. N. Ves 2:2 (1:1) Branky: 32., 53. Gorčík T. - 36. Jurásek J., 83....

Slovácko

Prakšice výhru neudržely

Březová - Uh. Ostroh 1:3 (1:1) Branky: 30. Pomajbík D. - 23. Čápek J., 55. Pavlas Z.,...

Slovácko

Derby rozhodl Hasoň

Nezdenice - Bánov 2:1 (1:1) Branky: 11. Šašinka O., 66. Hasoň T. - 39. Mušuta M. ŽK:...

TOPlist