FacebookYoutubeInstagram

K.O. za deset minut

Uherský Brod Fotbal 10. 5. 2019
K.O. za deset minut

Třetiligoví fotbalisté ČSK Uherský Brod si po prvomájové domácí remíze s Hlučínem připsali povinné tři body na půdě beznadějně posledního Valašského Meziříčí, kde jasně dominovali. Kdyby proměnili všechny šance, slaví dvojciferné vítězství.

Val. Meziříčí - UH. BROD 0:4

„Zápas byl náročný hlavně psychicky, kluci věděli, že od nich všichni očekávají vítězství. A to nikomu nepřidá. Ale nakonec se ukázalo, že soupeř nedosahuje úrovně soupeřů, se kterými jsme hráli v posledních kolech,“ podotkl na úvod Martin Onda, kouč Uherského Brodu.

Jeho výběr na hřišti od začátku kraloval, držel míč pod kontrolou a tlačil se do zakončení. Jenže ze sedmi vyložených šancí se do listiny střelců zapsal pouze Malenovský. Ještě před jeho zásahem málem udeřilo na druhé straně, ale v jediné vážné šanci Valachů se zaskvěl gólman Dostál. Ve druhém poločase už hosté neponechali nic náhodě a třemi góly během deseti minut položili soupeře na lopatky. „Největším spalovačem šancí byl asi Jaroněk, klidně mohl nasázet hattrick. Ale důležité jsou tři body,“ dodal Onda. Branky: Malenovský, Blanař, Jaroněk, Hruboš. Poločas 0:1.

UH. BROD: Dostál - Pochylý, Vrága, M. David (74. Dolina), Nevařil - Malenovský, Ťok, Hruboš, Blanař (66. Mančík) - Chwaszcz, Jaroněk (81. Josefík).

UH. BROD - Hlučín 1:1

V prvomájové bitvě Broďané na domácím hřiště ztratili další dva body, když vyrovnali čtvrt hodiny před koncem. Branka: Malenovský. Poločas 0:0.

UH. BROD: Dostál - Nevařil, M. David, Vrága, Kúdela (78. Pochylý) – Hradil (64. Dolina), Malenovský, Ťok, Mančík – Josefík (46. Hruboš), Chwaszcz.

Autor: ceh

Vaše názory

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Uherské Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

1. Zprávy STK • OP JP 20. kolo, OSM A,...

8. 5. 2019
Rozhodl skvělý vstup

Uherské Hradiště

Rozhodl skvělý vstup

Slovácko to na Příbram umí a v letošní sezóně ji porazilo potřetí za sebou. "Vstup do utkání...

8. 5. 2019
S Příbramí se nepárali

Uherské Hradiště

S Příbramí se nepárali

1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 5:1 (3:1) Branky: 5. 9. a 66. Kalabiška, 18. Janošek, 74. S....

8. 5. 2019
Topící se týmy převzali Hastík a Šebesta

Slovácko

Topící se týmy převzali Hastík a Šebesta

Trenéři fotbalistů Sokola Ořechov a Újezdce-Těšova odnesli jarní mizérii, „kufry“ si sbalili Pavel Barcuch a Petr Červinka....

2. 5. 2019
TOPlist