FacebookYoutubeInstagram

Kostelany i Nivnice vyšly naprázdno

Slovácko Fotbal 31. 8. 2009
Kostelany i Nivnice vyšly naprázdno

Remíza - břesteckým fotbalistům (ve žlutém) vstup do sezony moc nevyšel, v neděli s drslavicemi jenom remizovali.

Foto: sal

Okresní přebor: Bánov uhrál první bod

Břestek - Drslavice 1:1 (1:0)

Branky: 18. Sonntag P. - 89. Kopták R. ŽK: 53. Sonntag P., 62. Stýskal T., 69. Lahola I. - 51. Bureš P., 60. Vacula P., 78. Mikulinec R., 80. Vystrčil M. Diváci: 120. Rozhodčí: Bohumil Čikl - David Maněk (laik), Josef Šrámek (laik).

Břestek: Koryčánek V. - Zámečník M. (70. Červinka M.), Stýskal T., Stuchlík J., Sonntag P., Plevák L., Lahola I., Engler I., Čagánek P., Danhel T., Andrýsek M.. Trenér: Libor Matoušek.

Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M. (88. Rapant R.), Vacula P., Ševčík P. (57. Kopták R.), Sehnal J. (68. Lux R.), Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Kupec M., Dýmal P., Bureš P. Trenér: Přemysl Přecechtěl.

Pod břesteckou skálou se hrál pohledný fotbal z obou dvou stran a remíza je pro obě mužstva zasloužená. Hosté začali lépe, když Orlovský napálil břevno hned ve 3. minutě. Poté se jim podařilo vstřelit branku, avšak nebyla uznána pro ofsajd. Domácí vyrovnali hru a v 18. minutě se Sonntagem ujali vedení. 1:0. Zbytek poločasu byl vyrovnaný a branka nepadla ani na jedné straně. Obě mužstva nastoupila i do 2. poločasu s nadšením. Domácí mohli definitivně rozhodnout, ale ani hosté se nenechali zahanbit. Když už se zdálo, že domácí vyhrají, udělal nepochopitelnou hrubku Koryčánek, který si Koptákův centrovaný míč srazil do vlastní branky. 1:1. V prodloužení mohli domácí strhnout vedení na svou stranu, ale Hroch hosty podržel. A tak remíza byla pro oba týmy zaloužená.

Nejlepší hráči: Petr Čagánek - Martin Orlovský

Bánov - Os. Lhota 1:1 (1:1)

Branky: 38. Mahdal P. - 2. Zalubil O. ŽK: 68. Mahdalíček P. st. - 63. Zbořil S., 82. Doležal M., 90. Štergenich J. Diváci: 120. Rozhodčí: Roman Bednář - Pavel Šupina (laik), Petr Hanáček (laik).

Bánov: Velecký O. - Suchánek P., Polanský L. (46. Machalík V.), Mikyska M. (63. Mahdalíček J.), Mahdalíček P. st., Mahdal P., Mahdal L., Kočica M., Guryča R., Dalajka M., Bulejko P. (79. Kumpa D.). Trenér: neuveden.

Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil S., Zalubil O., Zalubil M., Štergenich P., Štergenich J., Pešík E., Hubík M., Halač J., Doležal M., Bachan O. (35. Radoch J.). Trenér: Josef Dominik.

Hosté měli velmi razantní nástup do utkání. Již ve 2. minutě prostřelil z pravé strany Zalubil domácího brankáře a Lhota vedla 0:1. Hosté měli i další šance a v prvních třiceti minutách udávali tempo hry. Ve 38. minutě se ze dvaceti metrů krásně trefil do šibenice Mahdal, který srovnal na 1:1. Domácí se více osmělovali a ve 40. minutě nastřelil Dalajka z vyložené šance tyč. Ve druhém poločase si nejprve vypracovali šanci hosté. V 55. minutě Halač nebezpečně vystřelil, ale domácí brankař vyrazil na roh. V 61. minutě se ocitl sám před brankářem Zalubil, ale svou velkou šanci nevyužil, když domácí podržel brankář Velecký. Deset minut před koncem mohl o výsledku utkání rozhodnout domácí Dalajka, který se ocitl sám před brankářem Ostrožské Lhoty, ale netrefil míč. Utkání tak skončilo remízou, která byla spravedlivá pro oba týmy.

Nejlepší hráči: Martin Kočica - Martin Zalubil

Kostelany n. M. -- Polešovice 1:5 (1:3)

Branky: 13. Panáček R. - 26. (p), 43., 88. Kunt P., 37. Kordula T., 89. Lubojacký M. ŽK: 58. Šopík R. - 47. Trněný J., 61. Bednařík J., 87. Kordula T. ČK: 89. Šopík R. (Kostelany n. M.). Diváci: 210. Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Josef Rychlík (laik), Jan Červinka (laik).

Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J., Šťastný T. (46. Tomašů M.), Šopík R., Šimík D., Panáček R. (71. Horký L.), Mojžíš J., Marek D., Gabriel P., Čagánek R., Dvouletý R. Trenér: Antonín Samsonek.

Polešovice: Andrýsek J. - Trněný J. (51. Lubojacký M.), Svoboda O., Kunt P., Korvas Z., Kordula T., Janík Z., Chmelař L. (63. Kotek R.), Běhávka J., Bednařík J. (74. Patka J.), Bartošík R. Trenér: Karel Přibyl.

Utkání bylo zahájeno za krásného počasí. Od počátku se hrálo rychle a bojovně a domácí měli mírnou převahu. Ve 13. minutě se ujali i vedení Panáčkem. Hosté po brance přidali, hráli technicky, bojovně a domácí herně odpadli. Polešovice vyrovnaly ve 26. minutě Kuntem z penalty. Ve 37. minutě šli již hosté do vedení, když se trefil Kordula dorážkou z malého vápna. Do poločasu hosté ještě zvýšili po chybě obrany na 1:3 Kuntem. Ve druhém poločase byla hra rozháraná a odehrávala se hlavně mezi vápny. V 77. minutě po faulu hostů kopaly Kostelany pokutový kop, ovšem Mojžíš nepřelstil Andrýska v brance. V 80. minutě měl domácí Dvouletý vyloženou šanci, ale netrefil z pěti metrů prázdnou branku. V 88. minutě zvyšoval Kunt na 1:4 pro hosty a poslední hřebík do domácí rakve zatloukl střídající Lubojacký v 89. minutě. I přes to derby se hrálo slušně a bez zákeřností.

Nejlepší hráči: Dušan Marek - Pavel Kunt

Traplice - Nezdenice 3:0 (2:0)

Branky: 27. Čevela O., 45., 90. (p) Kolínský T. ŽK: 35. Kociňák J., 36. Šašinka O. (Nezdenice). Diváci: 120. Rozhodčí: Ladislav Dujíček - Tomáš Hanáček, Jan Gelien (laik).

Traplice: Vávra J. - Zich L., Trávníček V. (87. Blecha L. st.), Štefka P. (65. Kamarád J.), Slavík J., Pekárek R., Krist P., Krist P., Kolínský T., Gelien R., Čevela O. Trenér: Jan Růžička.

Nezdenice: Malaska T. - Uličník J., Šašinka O., Popelka A., Masařík R., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Bušo J., Adámek R., Zapletal P. Trenér: Josef Pospíchal.

Domácí nastoupili do utkání s tím, že musí odčinit krutou porážku z minulého kola. Tato skutečnost jim svazovala nohy, a proto to byli hosté, kteří byli více u míče a lépe kombinovali. Jejich útoky však končily na velkém vápně domácích. Do vedení šli domácí ve 27. minutě, když rozehraný trestný kop z vlastní poloviny zakončil po ťukesu Pekárka a Krista střelou k tyči Čevela. 1:0. V době závěrečného náporu hostí domácí nahodile odkopli míč na soupeřovu polovinu, kde po chybě obrany přihrál Čevela Kolínskému, který se nemýlil. 2:0. Druhý poločas začali aktivněji domácí, již ve 46. minutě unikl Patrik Krist a jeho centr napálil Trávníček pouze do břevna. Další šance domácích přišly v 67. a 69. minutě, ale střely Kolínského a Čevely šly mimo tyče. Konečnou podobu výsledku dal Kolínský, který proměnil v 90. minutě pokutový kop. 3:0. Slušně hrané utkání se muselo divákům líbit, ovšem prohra byla pro hosty za předvedenou hru krutá.

Nejlepší hráči: Patrik Krist - Jaroslav Kociňák

Boršice u Bl. - Nivnice 1:0 (0:0)

Branky: 54. Ježek T. ŽK: 19. Nožička J., 41. Ježek T., 54. Chudík L., 86. Slaník J. - 3. Karlík J., 88. Navláčil O. Diváci: 250. Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Bohuslav Vávra (laik), Tomáš Urubčík (laik).

Boršice u Bl.: Kadlček J. - Zimčík R., Šimek R. (28. Slaník J.), Nožička J., Němeček R. (65. Libosvár L.), Kusenda P., Ježek T., Huspenina M., Halík M., Gál J., Chudík L. Trenér: František Pospíšek.

Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Skočovský D., Šimek J., Navláčil O., Máčalík M., Karlík J. (65. Pagáč R.), Holboj M., Hladiš M., Bortel L., Boďa M. Trenér: Libor Bortel.

V brodském derby se hrál krásný a útočný fotbal z obou stran, ale Nivnice si zasloužila odvést minimálně bod. Boršičani nastoupili s šesti dorostenci a bojovností vyhráli 1:0. Přálo jim také štěstí. Ve 4. minutě z pravé strany centroval Skočovský, ale Velecký hlavičkoval nad. Ve 20. minutě mohl Velecký zaznamenat branku hrudí, ale brankář na čáře zachránil. Ve 24. minutě centroval Huspenina, ale Němečkova hlavička se mezi tyče nevešla. Ve 32. minutě se ze dvaceti metrů opřel do míče Nožička, který chtěl docílit branky pomocí hlavního rozhodčího Mikulky, kterého nastřelil. Golman však odražený míč vyrazil na roh. Ve druhé půli znervózněla obě družstva. Domácí se dočkali branky v 54. minutě, kdy Kusenda nahrával Ježkovi, který hlavou rozvlnil síť. V 88. minutě mohl zvýšit domácí Ježek, ale sám na branku minul. O minutu později mohl srovnat Šimek, ale Kadlček ho vychytal. Hosté by si za předvedenou hru zasloužili odvézt bod.

Nejlepší hráči: Jan Kadlček - Marek Boďa

Nedakonice - Jarošov 5:1 (0:1)

Branky: 79., 86. Petek M., 55. Klečka J., 59. Vojtek Z., 89. Trubačík M. - 5. Komárek J. ŽK: 8. Sklenář J., 51. Klečka J. - 24. Hotař M., 60. Grebeníček P. Diváci: 150. Rozhodčí: Tomáš Tureček - Karel Taťák (laik), Lubomír Bobčík (laik).

Nedakonice: Ondřej M. - Vojtek Z., Trubačík M. (76. Petek M.), Stupka J., Šoustek P., Sklenář J., Klečka J., Jurášek M., Hladký J. (46. Maurer P.), Belák M., Bábík J. Trenér: Roman Sklenář.

Jarošov: Ševčík J. - Vyorálek J., Stašek J., Šproch L. (57. Staroba R.), Komárek J., Kolaja L. (74. Zatloukal T.), Kaštánek M., Hotař M., Grebeníček P., Bobčík P., Brzica F. Trenér: Vítězslav Kaštánek.

V Nedakonicích se hrálo utkání dvou rozdílných poločasů. Hosté se ujali vedení hned v 5. minutě Komárkem, který se po rohovém kopu trefil pod břevno. 0:1. Hra se poté odvíjela od šestnáctky po šestnáctku. Domácí si vypracovali první větší šanci ve 29. minutě, ale Belák mířil vedle. Ve 32. minutě střílel i hostující Hotař, ale také mířil mimo tyče. Skóre se tak měnilo až ve druhém poločase. Domácí jej začali velkým náporem. V 55. minutě dorazil Klečka vyražený míč. 1:1. Hned v 59. minutě utekl hostující obraně Vojtek, který otočil skóre na 2:1. Hosté měli šanci až v 65. minutě, Brzica zpoza šestnácky ovšem mířil těsně nad. Domácímu trenérovi se poté vydařilo střídaní, když poslal na hřiště Petka, který se během sedmi minut trefil hned dvakrát a zvýšil až na 4:1. Skóre utkání uzavřel Trubačík, který dal na 5:1.

Nejlepší hráči: Jiří Babík - Filip Brzica

Autor: red

Vaše názory

Podolí zařízl Remeš

Slovácko

Podolí zařízl Remeš

ZT muži A Jankovice - Stříbrnice 4:0 (3:0) D. Bilíček 2, Němec, vlastní Podolí - Kunovice 3:5...

31. 8. 2009
Strání stále stoprocentní

Slovácko

Strání stále stoprocentní

Sušice - Osvětimany 3:2 (1:1) Domácí se postarali o překvapení kola, když dokázali porazit jednoho z aspirantů...

31. 8. 2009
Dolní Němčí jede, Tomáš Stojaspal při chuti

Slovácko

Dolní Němčí jede, Tomáš Stojaspal při chuti

Újezdec - Prakšice 5:0 (1:0) Domácí se proti oslabenému soupeři začali prosazovat až po přestávce. Rozhodnutí padlo...

31. 8. 2009
Nová Ves stále kraluje

Hluk, Ostrožská Nová Ves

Nová Ves stále kraluje

Chropyně - O. N. Ves 1:2 (1:1) Hosty zastihl úvod sezony v pohodě a do Chropyně si...

31. 8. 2009

Související

Slovácko

Nováčci úvod zvládli

Strání B - Bílovice 2:0 (1:0) Branky: 87., 45. (p) Miklovič P. ŽK: 16. Bušo M.,...

Slovácko

O udržení je stále velký boj

Nezdenice - O. N. Ves 2:2 (1:1) Branky: 32., 53. Gorčík T. - 36. Jurásek J., 83....

Slovácko

Prakšice výhru neudržely

Březová - Uh. Ostroh 1:3 (1:1) Branky: 30. Pomajbík D. - 23. Čápek J., 55. Pavlas Z.,...

Slovácko

Derby rozhodl Hasoň

Nezdenice - Bánov 2:1 (1:1) Branky: 11. Šašinka O., 66. Hasoň T. - 39. Mušuta M. ŽK:...

TOPlist