FacebookYoutubeInstagram

Kunovická kanonáda

Slovácko Fotbal 6. 10. 2009
Inzerce

Krajské mládežnické fotbalové výsledky

Krajský přebor -starší a mladší dorost

Chropyně – Morkovice 5:1 a 4:2

Val. Meziříčí – Paseky Zlín 11:1 a 4:3

Kelč – Slušovice 0:4 a 0:4

Brumov – Boršice 9:0 a 2:0

Napajedla – Kunovice 0:13 (Kolůch 4, Beránek 3, Skrášek, Krček, Klvaňa, Paška 2, Lahodný, ) a 2:1 (Vojtěšek)

Dol. Němčí – 1. Valašský FC 1:2 (Škařupa) a 1:5 (Kadlček L.).

starší

1. Brumov    7    7    0    0    30:5    21

2. Chropyně    7    6    0    1    27:8    18

3. 1. Valašský FC    7    6    0    1    22:5    18

4. Slušovice    7    6    0    1    21:8    18

5. Val. Meziříčí    7    5    0    2    29:8    15

6. Morkovice    7    4    0    3    15:18    12

7. Kelč    7    3    0    4    17:18    9

8. D. Němčí    8    2    1    5    13:19    7

9. Kunovice    7    2    0    5    22:14    6

10. Paseky Zlín    7    1    0    6    5:23    3

11. Boršice    8    0    1    7    10:40    1

12. Napajedla    7    0    0    7    3:48    0

mladší

1. Slušovice    7    6    1    0    28:3    19

2. Brumov    7    6    1    0    22:4    19

3. Boršice    8    5    0    3    33:22    15

4. Kunovice    7    4    1    2    21:9    13

5. 1. Valašský FC    7    4    1    2    19:13    13

6. Napajedla    7    4    0    3    22:12    12

7. Paseky Zlín    7    3    1    3    21:20    10

8. Val. Meziříčí    7    3    0    4    10:19    9

9. D. Němčí    8    3    0    5    12:23    9

10. Chropyně    7    1    1    5    11:18    4

11. Morkovice    7    1    0    6    12:24    3

12. Kelč    7    0    0    7    3:47    0

Krajská soutěž sk. B -starší dorost

Bojkovice – Rataje 14:2 (Varaďa 5, Křižka 2, Kudela 2, Zíka, Kuchař, Regináč, Martinec, Maštalíř)

Roštění – Hluk 5:2 (Hrabal, vlastní)

O.N.Ves – Nedachlebice 2:2 (Píštěk 2 – Kaňovský, Surový)

Uh. Ostroh– J. Otrokovice 4:2 (Procházka, Roubal, Tomčala, Popelka)

Havřice – Strání 3:2 (Uherek, Maršálek L., Josefík – Popelka R., Zetka)

Újezdec – Louky 0:1, Luhačovice – Prakšice 5:2 (Vráblík, Babušík)

1. O. N. Ves    9    7    2    0    42:13    23

2. Luhačovice    9    7    1    1    35:12    22

3. Roštění    9    7    1    1    30:13    22

4. Havřice    9    5    2    2    27:17    17

5. Louky    9    5    1    3    22:22    16

6. Bojkovice    9    5    0    4    49:18    15

7. Nedachlebice    9    4    3    2    37:24    15

8. J. Otrokovice    9    5    0    4    28:18    15

9. Strání    9    4    0    5    20:24    12

10. Prakšice    9    3    0    6    24:38    9

11. Uh. Ostroh    9    2    1    6    20:27    7

12. Újezdec    9    2    1    6    11:32    7

13. Hluk    9    1    0    8    17:37    3

14. Rataje    9    0    0    9    6:73    0

Krajský přebor - starší a mladší žáci  

FC Vsetín – V. Otrokovice 5:0 a 3:1

Uh. Brod – Paseky Zlín 1:0 (Brulík) a 3:1 (Rezek J. 2, Michalec)

Val. Meziříčí – Slušovice 10:0 a 1:0

Kunovice – Brumov 3:3 (Semela, Rajchl, Uhlíř) a 2:1 (Vlk 2)

J. Otrokovice – Bystřice p/H. 1:1 a 8:0

Kroměříž B – Vel. Karlovice 2:1 a 7:2

Bojkovice – Chropyně 3:3 (Prachař, Homola, Varga) a 1:0 (Michalčík).

starší

1. Val. Meziříčí    9    7    1    1    29:2    22

2. Uh. Brod    9    7    1    1    23:5    22

3. Vsetín    9    6    1    2    25:7    19

4. Kunovice    9    6    1    2    19:6    19

5. V. Karlovice    9    6    0    3    17:13    18

6. Kroměříž B    9    4    1    4    13:16    13

7. Chropyně    9    3    2    4    24:22    11

8. J. Otrokovice    9    3    1    5    17:14    10

9. Bystřice p/H    9    2    4    3    8:14    10

10. Brumov    9    2    3    4    15:18    9

11. Slušovice    9    3    0    6    9:24    9

12. V. Otrokovice    9    2    2    5    4:15    8

13. Bojkovice    9    2    1    6    12:35    7

14. Paseky Zlín    9    1    0    8    9:33    3

mladší

1. Vsetín    9    7    1    1    57:6    22

2. Val. Meziříčí    9    7    1    1    33:12    22

3. Kunovice    9    7    1    1    27:13    22

4. J. Otrokovice    9    7    0    2    31:14    21

5. Brumov    9    6    2    1    25:6    20

6. Slušovice    9    5    2    2    39:13    17

7. Kroměříž B    9    4    4    1    21:11    16

8. Uh. Brod    9    4    1    4    25:19    13

9. V. Otrokovice    9    3    1    5    22:20    10

10. Chropyně    9    2    1    6    12:28    7

11. Bojkovice    9    2    0    7    8:31    6

12. Paseky Zlín    9    2    0    7    14:52    6

13. Bystřice p/H    9    0    0    9    4:48    0

14. V. Karlovice    9    0    0    9    10:55    0

Krajská soutěž sk. B -starší a mladší žáci  

Luhačovice – Morkovice 8:1 a 1:5

KORYNA – Dol. Němčí 0:10 (Chmelina 3, Ježek P, Habarta 2, Švardala 2, Zámečník) a 2:3 (Machalík 2, Mulko)

Strání – Napajedla 15:1 (Mahdal 3, Tomanec P. 3, Horňáček 2, Zámečník L. 2, Pavluš, Mimochodek, Tinka, Reňák, Popelka M.) a 2:1 (Brinza, Bruštík)

Kvasice – Boršice 3:2 (Gottwald, Gajarský) a 8:0

St. Město – Uh. Ostroh 2:0 (Prokeš 2) a 7:2 Grebeň 3, Roubínek 3, Jegla – Píštěk

Hluk – Nedakonice 0:6 Březina 2, Kubiš 3, Cigoš

starší

1. D. Němčí    7    7    0    0    49:7    21

2. Strání    6    6    0    0    46:4    18

3. Kvasice    6    5    0    1    25:7    15

4. Nedakonice    7    4    0    3    19:16    12

5. St. Město    6    4    0    2    14:11    12

6. Luhačovice    7    3    1    3    21:20    10

7. Morkovice    6    2    0    4    9:27    6

8. Boršice    5    1    1    3    8:17    4

9. Koryna    3    1    0    2    2:12    3

10. Uh. Ostroh    6    1    0    5    6:23    3

11. Hluk    7    1    0    6    6:34    3

12. Napajedla    6    0    0    6    5:32    0

mladší

1. D. Němčí    7    6    0    1    34:11    18

2. Kvasice    6    5    1    0    33:1    16

3. Nedakonice    7    5    0    2    37:11    15

4. Napajedla    6    4    0    2    42:8    12

5. Strání    6    4    0    2    9:13    12

6. St. Město    6    3    1    2    15:11    10

7. Morkovice    6    3    0    3    11:26    9

8. Koryna    3    1    0    2    10:17    3

9. Boršice    5    1    0    4    20:32    3

10. Uh. Ostroh    6    1    0    5    7:21    3

11. Hluk    7    1    0    6    5:26    3

12. Luhačovice    7    1    0    6    4:50    3

Autor: red

Vaše názory

Jankovický Silný nasázel třicet branek

Slovácko

Jankovický Silný nasázel třicet branek

OP žáci Buchlovice - O.N.Ves...

6. 10. 2009
Buchlovice úspěšné napůl

Slovácko

Buchlovice úspěšné napůl

Uh. Ostroh B - Březolupy 1:1 (0:1) Procházka - nehl. Buchlovice - Osvětimany 0:3 (0:3) Palica 2,...

6. 10. 2009
Kolaps Bílovic v Jarošově

Slovácko

Kolaps Bílovic v Jarošově

Bánov - Tupesy 3:1 (3:1) Chovanec 2, Tesařík - Gejdoš Ostr.Lhota - Nivnice 0:6 (0:1) Vasiljevič 3,...

6. 10. 2009
Oslabený Hluk přivezl bod

Slovácko

Oslabený Hluk přivezl bod

Vigantice - Hluk 0:0 Domácí podávají na podzim dobré výkony, ale před zápasem měli problémy se...

6. 10. 2009
TOPlist