Inzerce
FacebookYoutubeInstagram

Mařatice udeřily po přestávce

Slovácko Fotbal 24. 8. 2017
Mařatice udeřily po přestávce
Foto: sal

Drslavice B - Podolí 4:4 (2:3)

Branky: 30., 35. Věrný R., 58. Ševeček M., 75. Kaluža J. - 22. Abrahám J., 25. Matoušek M., 40. Záchvěj M., 55. Kryštof J. ŽK: 85. Střelec A. (Drslavice B). Diváci: 47.

Rozhodčí: Josef Zámečník - Libor Ficenc (laik), Pavel Záchvěj (laik).

Drslavice B: Huňka J. - Ševčík P., Říha A., Máčala R., Hroch M., Duda P., Hamada D., Matuš R., Věrný R., Ševeček M., Kaluža J. (81. Střelec A.).

Trenér: Přemysl Přecechtěl.

Podolí: Popelka A. (72. Kandrnál J.) - Záchvěj M., Šudřich P., Samek E. (84. Klobáska J.), Popelka D., Matoušek M., Kryštof M. (63. Haluza L.), Kryštof J., Abrhám F., Abrahám J., Sládek P. (46. Klečka I.).

Trenér: Petr Hruboš.

Do utkání lépe vstoupili hosté, ale tři velké šance neproměnili. Až ve 22. minutě Abrahám z dvaceti metrů střelou k tyči otevřel gólový účet zápasu. O tři minuty později zvyšoval na 2:0 pro Podolí Matoušek. Poté se dostali do hry domácí. Ve 30. minutě snížil Věrný. Ve 35. minutě utekl hostující obraně Věrný a vyrovnal. Ve 40. minutě se ale do vedení opět dostali hosté, a to díky Záchvějovi, který parádní trefou vymetl šibenici domácí brány. Po změně stran opět začali lépe hosté a Kryštof zvyšoval na 4:2. Domácí to však nepoložilo a v 58. minutě snížil Ševeček. V 75. minutě domácí Kaluža vyrovnal na 4:4. Utkání skončilo zaslouženou remízou.

Nejlepší hráči: Roman Věrný - Martin Záchvěj

Mařatice - Částkov 3:1 (0:1)

Branky: 62. Činčala V., 72. (p) Mařák R., 85. Kovačič L. - 17. Pindryč R.

ŽK: 90. Sklenář J. - 70. Poul D., 84. Kaňovský J. Diváci: 123.

Rozhodčí: Bronislav Krpal - Zbyněk Vlčnovský, Luboš Bartoš (laik).

Mařatice: Matoušek O. - Žák P., Zbořil S. (56. Kovačič L.), Vlk O., Sklenář J., Prekop D. (89. Mikuš M.), Mrva M., Mařák R., Kalmus M., Ježek P. (46. Vondráček V.), Činčala V. (87. Ižo F.).

Trenér: Pavel Strakáč.

Částkov: Andrýsek T. - Řezníček R., Pospíšil P., Pindryč R., Kaňovský J., Kameník J., Hubáček L., Hubáček A., Haveta P., Flekač J. (68. Veselý J.), Houser M. (46. Poul D.).

Trenér: Jaromír Vašek.

V nedělním deštivém dopoledni byli sice domácí častěji na míči, ale naráželi na dobře organizovanou obranu Částkova. Hosté po pěkné kombinační akci otevřeli v 17. minutě skóre utkání Pindryčem. Mařatice se snažily o vyrovnání, ale šance si nedokázaly vytvořit. A když už nějaká přišla, trefil Činčala hlavou pouze tyč. Hned v úvodu druhé půle vyrobil hrubku domácí stoper, hosté šli do samostatného nájezdu, ale výborným zákrokem zachránil Matoušek domácí od pohromy. V 62. minutě si na pěkný centr Vlka naskočil Činčala a hlavou srovnal. V 72. minutě byl při zpracování míče Činčala faulován a nařízenou penaltu nadvakrát proměnil Mařák. V 85. minutě špatně vyběhl hostující gólman a hlavou stanovil na konečných 3:1 Kovačič.

Nejlepší hráči: Dalibor Prekop - Tomáš Andrýsek

Hradčovice - Boršice u Bl. 1:3 (0:2)

Branky: 50. Mikulec D. - 17. Šimek R., 26. Stodolák Mi., 53. Miroš J.

ŽK: 76. Hlaváč V. - 62. Chudík L., 89. Vítek T. Diváci: 80.

Rozhodčí: Tomáš Tureček - František Macek (laik), František Motyčka (laik).

Hradčovice: Šmíd J. - Rosík V., Mikulec R. (43. Krejsa M.), Mikulec D., Koníček P., Hostýnek P., Hlaváč V., Gregůrek J. (79. Hnitka D.), Božarov P., Blažek D. (72. Zemánek J.), Bania M.

Trenér: Radim Mikulec.

Boršice u Bl.: Stodolák Ma. - Vítek T., Tureček M., Šimek R., Stodolák Mi., Němeček R., Miroš J., Ježek P., Chudík L. (66. Jagoš R.), Huspenina M., Halík M.

Trenér: Jan Miroš.

Utkání začali lépe hosté, kdy už v 5. minutě po rychlém brejku se Jan Miroš řítil sám na gólmana, ale neproměnil tuto vyloženou šanci. V 10. minutě Radim Šimek taky neproměnil gólovou šanci. Tentýž hráč v 17. minutě zužitkoval další příležitost a hosté vedli 0:1. Hosté byli nadále lepším mužstvem, což se projevilo ve 26. minutě, kdy zvyšoval pro hosty na 0:2 Michal Stodolák. Tak skončil i poločas. Druhý poločas začali lépe domácí, ve 47. minutě se po pěkné akci řítil Dalibor Mikulec na hostujícího gólmana, ale ten bravurně odvrátil. Po této šanci se hned domácí Dalibor Mikulec z brejku trefil a snížil na 1:2. Hosté se nezalekli a v 53. minutě se Jan Miroš už trefil a zvýšil pro hosty na 1:3. Od tohoto momentu se již nic vážného nestalo a hosté zaslouženě vyhráli 1:3.

H. Němčí - Popovice 5:1 (2:0)

Branky: 74., 80. (p) Tureček P., 12. Zámečník Ji., 31. Tureček M., 72. Bahula L. - 61. Šimíček M.

ŽK: 59. Zámečník Ji., 63. Fibichr R., 70. Bobčík D. (H. Němčí). Diváci: 100.

Rozhodčí: Pavel Rochovanský - Roman Macalík (laik), František Bobčík (laik).

H. Němčí: Váňa E. - Zámečník Jo. (74. Tureček P.), Zámečník Ji. (84. Staroba D.), Tureček M. (46. Pospíšek M.), Svadbík J., Malík T., Chytil R., Hlaváček J., Fibichr R., Bobčík D. (78. Srnec J.), Bahula L. (84. Hubík R.).

Trenér: Petr Rybnikář.

Popovice: Fantura T. - Tvrdoň J., Šimíček M., Rychtrmoc M., Obal M., Mimránek L., Mikulčík R., Mikulčík L., Kolečkář L., Hanáček J., Bahula A.

Trenér: neuveden.

Domácí od úvodu utkání naplňovali roli favorita, kterou potvrdil ve 12. minutě první brankou utkání, 1:0, Jiří Zámečník. Ve 31. minutě se po rohovém kopu krásně trefil domácí kapitán Marek Tureček, 2:0. Na druhé straně se poté vyznamenal brankář Váňa, když vytáhl parádní střelu Richtrmoce na rohový kop. Druhou půli začali domácí vlažněji a trestem bylo snížení z nohou Šimíčka v 61. minutě, 2:1. Klid na domácí hráče přinesla 72. minuta, když zvýšil Bahula, 3:1. V 74. minutě se podařilo střídání, když poslali na hřiště Pavla Turečka, ten ihned na svém příchodu zvýšil na 4:1, aby o pár minut později z pokutového kopu uzavřel střelecký účet utkání, 5:1.

Nejlepší hráči: Pavel Tureček - Aleš Bahula

Mistřice - Uh. Ostroh B 3:1 (0:0)

Branky: 63. Špičák M., 68. Červinka M., 70. Horňák M. - 74. Uřičář J.

Diváci: 52.

Rozhodčí: Martin Sípek - Jiří Huňka (laik), Pavel Vlk (laik).

Mistřice: Jurga M. - Špičák M., Posolda J., Nesázal P. (63. Sklenář P.), Mažgút T. (46. Šimík R.), Huňka M., Hromeček L. (80. Malina R.), Horňák M., Červinka M., Trojek L., Krupa J.

Trenér: Petr Jurník.

Uh. Ostroh B: Žaludek P. - Větříšek R., Uřičář J., Lahola I., Konečný M., Jestřabík D., Hlůšek Š., Hanák T. (71. Holek M.), Drechsler M. (60. Petřík F.), Boček L., Bílek P. (35. Šlapák J.).

Trenér: Pavel Vlk.

Hrálo se ve velkém tempu, obě mužstva si vytvořila několik šancí. Domácí nastřelili ve 44. minutě břevno. Do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Ve druhém poločase byli nadále aktivnější domácí. V 63. minutě se domácí poprvé prosadili, konkrétně Špičák, který střelou zpoza vápna prostřelil hostujícího gólmana. O pět minut později se dostal do průniku Červinka, který zvýšil na 2:0. O dvě minuty později navyšoval skóre utkání na 3:0 domácí Horňák. Hosté chtěli ještě zápas zdramatizovat, v 74. minutě se hostům podařilo snížit, trefil se Uřičář. Hosté si však do konce zápasu již žádné velké příležitosti nevytvořili, utkání tedy skončilo zaslouženě výhrou Mistřic 3:1.

Nejlepší hráči: Josef Krupa - Jakub Uřičář

Os. Lhota - D. Němčí B 2:3 (2:2)

Branky: 4. Kusák M., 13. Krátký E. - 44., 70. Světinský A., 32. Stojaspal D.

ŽK: 67. Světinský A. (D. Němčí B). Diváci: 156.

Rozhodčí: David Večeřa - Petr Hanáček (laik), Svatopluk Pěrka (laik).

Os. Lhota: Gál M. - Štergenich P., Štergenich D., Šmahaj R. (46. Žajdlík M.), Pešík E., Pešík D. (86. Švachula P.), Kusák M., Krátký E., Kopeček M. (46. Kuban V.), Kadaš T. (75. Vaněk S.), Horák K.

Trenér: Jiří Jurásek.

D. Němčí B: Kolísek A. - Zimčík V. (73. Ježek Vá.), Světinský A., Stojaspal T. (27. Bršlica Z.), Stojaspal Mi. I., Stojaspal D., Richtr D., Machalík Š., Mahdal A. (35. Juřenčák J.), Adamec O., Pastorek P.

Trenér: neuveden.

Domácí vlétli do utkání jako uragán a šli do vedení už ve 4. minutě zásluhou Kusáka, 1:0. V 13. minutě napřáhl Krátký a nedal gólmanovi šanci, 2:0. Poté domácí absolutně přestali hrát a hosté začali trestat. Nejprve ve 32. minutě Stojaspal proměnil samostatný únik a snížil na 2:1. Před odchodem do kabin střelou zpoza vápna vstřelil vyrovnávací gól Světinský, 2:2. Druhý poločas se vedl v duchu neproměněných šancí domácích. V 70. minutě přišel zákonitý trest, kdy z ojedinělé šance trefil branku Světinský a hosté šli do vedení, 2:3. Domácí až do samotného závěru tloukli do obrany hostí, ale vyrovnat se jim už nepodařilo. Proto si z dnešního derby tři body odvážejí hosté.

Nejlepší hráči: Patrik Štergenich - Antonín Světinský

Autor: red

Vaše názory

Autogramiáda hvězd ve Zlechově

Zlechov

Autogramiáda hvězd ve Zlechově

Mistr Evropy z roku 1976 a autor slavného vršovického dloubáku Antonín Panenka míří do Zlechova. Posilou realizačního...

24. 8. 2017
Velehrad spasila v závěru penalta

Slovácko

Velehrad spasila v závěru penalta

Košíky - Babice 3:0 (1:0) Branky: 41. Kaštánek A., 63. Švejčara M., 88. Janováč Z. ŽK: 84....

24. 8. 2017
Ve Vsi se třikrát červenalo

Slovácko

Ve Vsi se třikrát červenalo

O. N. Ves - Slavkov 0:1 (0:1) Branky: 21. Chovanec M. ŽK: 37. Zálešák M., 59. Peprníček...

24. 8. 2017
Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Uherské Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

1. Zprávy sekretariátu OFS Oddíly, které se nezúčastnily losovacího aktivu, mají možnost si vyzvednout...

24. 8. 2017

Související

Slovácko

Vítězná přestřelka pro Pitín

Korytná - St. Hrozenkov 2:3 (1:1) Branky: 45. Lukeš V., 90+5. (p) Vacula D. - 18., 71....

Slovácko

Dobrkovice udeřily po přestávce

Částkov - Drslavice B 3:1 (1:1) Branky: 43., 88., 90. (p) Pindryč R. - 33. Ševeček M....

Slovácko

Babicím nevyšel druhý poločas

Kostelany n. M. - Jalubí 2:2 (1:1) Branky: 19. Dvouletý J., 82. (p) Mojžiš Julius - 1....

Slovácko

Straňané se doma loučili výhrou

Orel UB - Bystřice p. L. 1:1 (1:0) Branky: 24. Konrád P. - 84. Struhařík L. ŽK:...

TOPlist