FacebookYoutubeInstagram

Měli jsme kliku

Uherské Hradiště Fotbal 16. 5. 2018
Měli jsme kliku

Plzeň na jaře brání titul, nebo spíš velký náskok z podzimní části. Na jaře si ale vybírá jednu slabší chvilku za druhou a náskok se tenčí. "Náš výkon byl nejlepší v jarní části, bohužel jsme ve finální fázi zklamali a navíc jsme vlastně darovali soupeři gól. Kozáčik udělal chybu v rozehrávce, ale to se ve fotbale stává. Kdyby byl fotbal bez chyb, tak bychom ho mohli hrát na play stationu," podržel svého gólmana trenér Viktorie Pavel Vrba.

O generaci mladší kouč Slovácka zářil spokojeností. Bod z Plzně může být klíčem k záchraně a tentokrát spadl Slovácku přímo z nebe. "Dneska jsme fotbal moc nehráli. Spíš jsme byli zakopaní, jak vojáci u Stalingradu. Plzeň na nás ležela hrozným způsobem. Bod je pro nás hrozně cenný a pro naše mladé kluky odměnou i strašně cennou zkušeností za vůli, charakter a dřinu, kterou od pondělí do pátku předvádějí na tréninku. Musím ale přiznat, že jsme jej uhráli se strašnou, strašnou klikou," uznal kvalitu Plzně Michal Kordula.

Autor: rek

Vaše názory

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Uherské Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

1. Zprávy STK Konzultační den SCS je ve středu 16. 5. 2018 z...

16. 5. 2018
Vezou z Plzně bod

Uherské Hradiště

Vezou z Plzně bod

Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko 1:1 (0:0) Branky: 78. Chorý - 70. Kubala ŽK: 58. Zeman...

16. 5. 2018
Zlínský mezi legendami

Hluk

Zlínský mezi legendami

Antonín Zlínský, ikona fotbalové TJ Spartak Hluk, se zařadil mezi legendy. Dvaasedmdesátiletý dlouholetý funkcionář klubu od potoka...

14. 5. 2018
Nezdenice unikají ze dna

Slovácko

Nezdenice unikají ze dna

Slavkov - Prakšice 2:0 (0:0) Branky: 63. Chovanec M., 65. Sedlář A. ŽK: 72. Minařík T. (Prakšice)....

10. 5. 2018
TOPlist