FacebookYoutubeInstagram

MLÁDEŽNICKÉ VÝSLEDKY

Slovácko Fotbal 31. 8. 2009

KP st. a ml. dor

Morkovice - Brumov 1:4 a 1:2

Napajedla - Kelč 0:5 a 9:0

Dol. Němčí - Val. Meziříčí 1:2 (Škařupa) a 1:0 (Halík)

1.Valašský FC - Chropyně 3:1 a 2:1

Kunovice - Paseky Zlín 2:0 (Hána, Beránek) a 2:0 (Salajka, Chaloupka)

Boršice - Slušovice 1:4 (Sokol) a 2:6 (Májíček, Daněk).

starší

1. Val. Meziříčí    2    2    0    0    8:1    6

2. Brumov        2    2    0    0    9:3    6

3. Slušovice        2    2    0    0    7:2    6

4. 1. Valašský FC    2    2    0    0    4:1    6

5. Kelč            2    1    0    1    7:5    3

6. Chropyně        2    1    0    1    4:3    3

7. Kunovice        2    1    0    1    3:3    3

8. Morkovice        2    1    0    1    5:7    3

9. Paseky Zlín        2    0    0    2    0:3    0

10. Boršice        2    0    0    2    4:8    0

11. D. Němčí        2    0    0    2    1:5    0

12. Napajedla        2    0    0    2    0:11    0

mladší

1. Brumov        2    2    0    0    9:1    6

2. Slušovice        2    2    0    0    9:2    6

3. D. Němčí        2    2    0    0    4:2    6

4. 1. Valašský FC    2    1    1    0    5:4    4

5. Napajedla        2    1    0    1    11:3    3

6. Val. Meziříčí    2    1    0    1    3:3    3

7. Kunovice        2    1    0    1    2:3    3

8. Boršice        2    1    0    1    6:8    3

9. Paseky Zlín        2    0    1    1    3:5    1

10. Chropyně        2    0    0    2    3:5    0

11. Morkovice        2    0    0    2    3:6    0

12. Kelč        2    0    0    2    0:16    0

KS SK. B st. dor

Rataje - Havřice 1:7

Újezdec - Uh. Ostroh 2:0 (Findura 2)

Luhačovice - O.N.Ves 0:3 (Veselý, Píštěk, R. Zálešák)

Prakšice - Roštění 0:3

Louky - Bojkovice 5:2 (Varaďa, Maštalíř)

Strání - Hluk nehráno, hosté nepřijeli

J.Otrokovice - Nedachlebice 5:2 (Belant, Vyoral)

1. O. N. Ves        4    3    1    0    18:6    10

2. Louky        4    3    1    0    13:6    10

3. J. Otrokovice    4    3    0    1    15:4    9

4. Luhačovice        4    3    0    1    12:6    9

5. Roštění        4    3    0    1    10:4    9

6. Bojkovice        4    2    0    2    23:10    6

7. Strání        3    2    0    1    9:3    6

8. Havřice        4    1    2    1    14:9    5

9. Nedachlebice        4    1    1    2    9:13    4

10. Uh. Ostroh        4    1    1    2    6:11    4

11. Újezdec        4    1    0    3    5:16    3

12. Prakšice        4    1    0    3    7:20    3

13. Hluk        3    0    0    3    3:15    0

14. Rataje        4    0    0    4    2:23    0

KP st. a ml. žáci

V.Otrokovice - J.Otrokovice nehráno pro nezpůsobilý terén

Kroměříž B - Kunovice 1:0 a 3:3 (Zlatý 2, Vaněk)

Bojkovice - Val. Meziříčí 0:4 a 0:6

Chropyně - Uh. Brod nehráno pro nezpůsobilý terén

Vel. Karlovice - FC Vsetín 1:0 a 0:9

Bystřice p/H. - Paseky Zlín nehráno pro nezpůsobilý terén

Brumov - Slušovice 3:1 a 1:1.

1.kolo: Bystřice p/H. - V.Otrokovice 0:0 a 0:7

Brumov - Vel. Karlovice 2:3 a 8:0

Slušovice - Chropyně 1:3 a 4:0

Paseky Zlín - Bojkovice 1:2 (Homola, Rapant) a 1:5 (Dubovský 2, Gago 3)

FC Vsetín - Kroměříž B 0:0 a 1:1

Uh. Brod - J. Otrokovice 2:0 (Man, Borýsek) a 2:4 (Rezek, Michalec)

Val. Meziříčí - Kunovice 2:0 a 1:3 (Vlk, Záchvěj, Chrástek

starší

1. Val. Meziříčí    3    3    0    0    11:0    9

2. V. Karlovice        3    3    0    0    9:4    9

3. Uh. Brod        2    2    0    0    8:0    6

4. Vsetín        3    1    1    1    5:1    4

5. Bystřice p/H        2    1    1    0    2:0    4

6. Kroměříž B        3    1    1    1    1:5    4

7. Brumov        2    1    0    1    5:4    3

8. Kunovice        3    1    0    2    1:3    3

9. Chropyně        2    1    0    1    3:6    3

10. Bojkovice        3    1    0    2    2:11    3

11. V. Otrokovice    1    0    1    0    0:0    1

12. J. Otrokovice    2    0    0    2    0:3    0

13. Paseky Zlín        2    0    0    2    3:7    0

14. Slušovice        3    0    0    3    2:8    0

mladší

1. Vsetín        3    2    1    0    19:1    7

2. Slušovice        3    2    1    0    10:1        7

3. Val. Meziříčí    3    2    0    1    9:3    6

4. J. Otrokovice    2    2    0    0    7:4    6

5. Brumov        2    1    1    0    9:1    4

6. Kunovice        3    1    1    1    8:7    4

7. V. Otrokovice    1    1    0    0    7:0    3

8. Uh. Brod        2    1    0    1    7:5    3

9. Paseky Zlín        2    1    0    1    8:7    3

10. Bojkovice        3    1    0    2    6:12    3

11. Kroměříž B        3    0    2    1    4:6    2

12. Bystřice p/H    2    0    0    2    0:12    0

13. Chropyně        2    0    0    2    0:13    0

14. V. Karlovice    3    0    0    3    2:24    0

KS sk. B st. a ml. ž.

Morkovice - Kvasice 1:2 a 0:7

St. Město - Strání 1:3 (Prokeš - Tomanec 2, Pavluš) a 4:1 (Foltýnek, Doležel, Antlík, Jančík - Grebík)

Hluk - KORYNA 0:2 a 0:7

Nedakonice - Luhačovice 4:0 (Cigoš 2, Kubiš, Velcr) a 8:0 (Mikula 4, Horňák 3, Sluka)

Uh. Ostroh - Dol.Němčí odloženo

Boršice - Napajedla 4:2 a 2:10

starší

1. D. Němčí    1    1    0    0    8:1    3

2. Boršice    1    1    0    0    4:2    3

3. Strání    1    1    0    0    3:1    3

4. Koryna    1    1    0    0    2:0    3

5. Hluk        2    1    0    1    5:4    3

6. Kvasice    1    1    0    0    2:1    3

7. Nedakonice    2    1    0    1    5:8    3

8. Uh. Ostroh    0    0    0    0    0:0    0

9. Morkovice    1    0    0    1    1:2    0

10. Napajedla    1    0    0    1    2:4    0

11. St. Město    1    0    0    1    1:3    0

12. Luhačovice    2    0    0    2    2:9    0

mladší

1. Napajedla    1    1    0    0    10:2    3

2. Koryna    1    1    0    0    7:0    3

3. Kvasice    1    1    0    0    7:0    3

4. Nedakonice    2    1    0    1    9:4    3

5. D. Němčí    1    1    0    0    4:1    3

6. St. Město    1    1    0    0    4:1    3

7. Hluk        2    1    0    1    3:7    3

8. Uh. Ostroh    0    0    0    0    0:0    0

9. Strání    1    0    0    1    1:4    0

10. Morkovice    1    0    0    1    0:7    0

11. Boršice    1    0    0    1    2:10    0

12. Luhačovice    2    0    0    2    0:11    0

OP DOROST

Tupesy - Mařatice 5:3 (3:2) Černý 2, Donátek, Bergauer, Machynka - nehl.

Vlčnov - Polešovice 2:3 (2:1) Fibichr, Flasar - Lubojacký 2, Berka

Nedakonice - Jarošov 4:2 (1:0) Bartošík, Hyrák, Sedlařík, Petek - nehl.

Šumice - Ostr.Lhota 4:1 (3:0) Machala 2, Pilka 2 - Lůčný

Babice - Bánov 5:3 (3.2) Smělík 3, Litoš, Koukal - Dalajka, Mahdal, Vrábel

Kněžpole - Nivnice 4:1 (0:1) Kamocsai 2, Horňák, Ondica - Velecký

Staré Město - Bílovice nehráno pro malý počet hráčů hostí

1. Nedakonice    4    3    1    0    13:5    10

2. St. Město    3    3    0    0    17:7    9

3. Kněžpole    4    3    0    1    14:6    9

4. Jarošov    4    3    0    1    11:6    9

5. Polešovice    4    2    1    1    11:7    7

6. Bánov    4    2    1    1    13:10    7

7. Nivnice    4    2    0    2    6:6    6

8. Šumice    4    1    1    2    5:4    4

9. Bílovice    3    1    1    1    3:5    4

10. Os. Lhota    4    1    1    2    5:11    4

11. Babice    4    1    0    3    9:15    3

12. Tupesy    4    1    0    3    10:20    3

13. Mařatice    4    0    2    2    7:13    2

14. Vlčnov    4    0    0    4    4:13    0

OS dorost

Březolupy - Osvětimany 3:4 (0:1) Bilavčík, Pavlík, Burša - Palica 2, Janča, Červenka

Popovice - Uh.Ostroh B 8:2 (3:2) Mikulčík 3, Cetkovský 2, Mikulec, Stojaspal, Masařík - Polák, Jurček

Hradčovice - Buchlovice 7:4 (4:2) D. Mikulec 3, R. Mikulec 2, Macháček 2 - Karlík 2, Prášilík, Mikula

1. Osvětimany    3    3    0    0    22:4    9

2. Hradčovice    3    3    0    0    14:7    9

3. Popovice    2    2    0    0    10:2    6

4. Březolupy    4    2    0    2    15:9    6

5. Buchlovice    3    1    0    2    11:15    3

6. Topolná    3    0    0    3    4:13    0

7. Uh. Ostroh B    4    0    0    4    4:30    0

MSDD starší

Uh. Brod-Veselí 0:1

1. Třebíč        3    3    0    0    10:4    9

2. Bystrc        3    2    1    0    8:4    7

3. Kroměříž B        3    2    0    1    7:4    6

4. Bohunice        3    2    0    1    4:3    6

5. Veselí        3    2    0    1    5:4    6

6. Havl. Brod        3    2    0    1    4:4    6

7. Uh. Brod        3    1    1    1    3:2    4

8. Břeclav        2    1    0    1    7:4    3

9. Prostějov        2    1    0    1    3:3    3

10. Pelhřimov        3    1    0    2    4:5    3

11. Vel. Meziříčí    3    1    0    2    5:9    3

12. Vrchovina        3    0    1    2    7:12    1

13. Otrokovice        3    0    1    2    2:7    1

14. Vyškov        3    0    0    3    1:5    0

MSDD mladší

Uh. Brod-Veselí 3:2

1. Třebíč        3    2    1    0    11:2    7

2. Uh. Brod        3    2    1    0    5:2    7

3. Bohunice        3    2    0    1    6:6    6

4. Bystrc        3    2    0    1    5:6    6

5. Vyškov        3    1    2    0    5:1    5

6. Havl. Brod        3    1    1    1    6:3    4

7. Vel. Meziříčí    3    1    1    1    6:6    4

8. Otrokovice        3    1    1    1    2:2    4

9. Kroměříž B        3    1    1    1    6:9    4

10. Prostějov        2    1    0    1    9:5    3

11. Břeclav        2    1    0    1    6:7    3

12. Pelhřimov        3    0    2    1    4:5    2

13. Veselí        3    0    0    3    2:9    0

14. Vrchovina        3    0    0    3    4:14    0

OP žáci

O.N.Ves - Mařatice 3:8 (2:6) Herák, Ťok, Pšurný - Širůčka 3, Žůrek 2, Dudešek, Kolář, Příplata

Újezdec - Jarošov 1:7 (1:6) Slinták - Laga 3, Stojaspal, Omelka, Blaha

Vlčnov - Ostr.Lhota 3:3 (2:1) J. Fibichr 2, Moštěk - Zelený 2, Štergenich

Šumice - Buchlovice 5:1 (4:0) Žampach 3, Lekeš, Holub - nehl.

Bánov - Nivnice 7:1 (2:1) Šopík 3, Bobek 2, Horňák, Čaňo - Flasar

1. Bánov    1    1    0    0    7:1    3

2. Jarošov    1    1    0    0    7:1    3

3. Mařatice    1    1    0    0    8:3    3

4. Šumice    1    1    0    0    5:1    3

5. Os. Lhota    1    0    1    0    3:3    1

6. Vlčnov    1    0    1    0    3:3    1

7. Medlovice    0    0    0    0    0:0    0

8. Buchlovice    1    0    0    1    1:5    0

9. O. N. Ves    1    0    0    1    3:8    0

10. Nivnice    1    0    0    1    1:7    0

11. Újezdec    1    0    0    1    1:7    0

OS žáci A

Březolupy - Mistřice 13:0 (10:0) Blizňák 7, Hubáček 3, Mlček, Soška, Řezníček

Topolná - Polešovice 19:0 (10:0) J. Foltýn 6, Zelinka 4, Pavlík 3, Lapčík 2, Blaha 2, Mikoška, R. Foltýn

Kněžpole - Kostelany n/M 24:0 (11:0) Flíbor 6, R. Večeřa 6, Otáhal 4, Horký 4, Kovař 2, Hanáček, T. Večeřa

Bílovice - Nedachlebice 0:6 (0:3) nehl.

1. Kněžpole        1    1    0    0    24:0    3

2. Topolná        1    1    0    0    19:0    3

3. Březolupy        1    1    0    0    13:0    3

4. Nedachlebice        1    1    0    0    6:0    3

5. Bílovice        1    0    0    1    0:6    0

6. Mistřice        1    0    0    1    0:13    0

7. Polešovice        1    0    0    1    0:19    0

8. Kostelany n. M.    1    0    0    1    0:24    0

OS žáci B

Sušice - Velehrad 4:3 (1:1) V. Šrámek 3, M. Novák - M. Gavenda 3

Babice - Huštěnovice 4:0 (2:0) Čevela 3, E. Horníček

Traplice - Jalubí 0:7 (0:3) Andrýsek 3, Krokavec 2, Zich, Kolařík

Jankovice - Kudlovice 25:0 (12:0) J. Silný 12, D. Dostál 5, F. Gahura 3, Konečný 3, P. Silný, L. Večeřa

1. Jankovice    1    1    0    0    25:0    3

2. Jalubí    1    1    0    0    7:0    3

3. Babice    1    1    0    0    4:0    3

4. Sušice    1    1    0    0    4:3    3

5. Velehrad    1    0    0    1    3:4    0

6. Huštěnovice    1    0    0    1    0:4    0

7. Traplice    1    0    0    1    0:7    0

8. Kudlovice    1    0    0    1    0:25    0

OS žáci C

Podolí - Havřice 0:8 (0:2) Klusák 4, Sedminálek 2, Štětina, Němec

1.FC Slovácko - Prakšice 1:3 (1:1) Buzková - Žůrek 2, Kadlček

Hradčovice - Korytná 10:0 (5:0) Moštěk 3, Krejza 2, Gregůrek 2, Kaluža, Macek

Suchá Loz - St.Hrozenkov 0:8 (0:3) Michalec 5, Antal, Mačát, Gabrhel

1. Hradčovice        1    1    0    0    10:0    3

2. Havřice        1    1    0    0    8:0    3

3. St. Hrozenkov    1    1    0    0    8:0    3

4. Prakšice        1    1    0    0    3:1    3

5. Slovácko        1    0    0    1    1:3    0

6. Podolí        1    0    0    1    0:8    0

7. Suchá Loz        1    0    0    1    0:8    0

8. Korytná        1    0    0    1    0:10    0

OP přípravky st.

Újezdec - Dolní Němčí odloženo na 3. 9.

Spytihněv - O.N.Ves 3:3 (0:3) Polášek 2, Pánská - Sadílek 2, Husek

Vlčnov - Nivnice 5:3 (2:2) Plesl 3, Juřenčák 2 - Chovanec 2, Fojtík

OP přípravky ml.

Újezdec - Dolní Němčí odloženo na 3. 9.

Spytihněv - O.N.Ves 0:1 (0:1) Krejzl

Vlčnov - Nivnice 12:3 (6:0) Kroupa 6, Martiš 5, Nosek - Smetana 3

OP přípravky A

Březolupy - Jarošov 0:9 (0:3) Běťáková 3, Běťák 2, Trávník 2, Jurča, Pařenica

Babice - Ořechov nehlášeno

Staré Město - Mistřice 7:1

OP přípravky B

Záhorovice - Havřice odloženo na 28. 9.

Uh.Brod B - Bánov nehlášeno

Prakšice - Slavkov nehlášeno

Hradčovice - Korytná 3:3 (2:1) Hlaváč 2, Kroča - Vacula 3

Autor: red

Vaše názory

Sedmnáctku doma spasilo střídání

Uherské Hradiště

Sedmnáctku doma spasilo střídání

U-19: 1.FCS - Mladá Boleslav 1:0 (0:0) Branka: 51. Ohnutek Sestava: Slovák - Mikulica, Daníček, Maděrka (63....

31. 8. 2009
Babický Soldán nasázel Březové hattrick

Slovácko

Babický Soldán nasázel Březové hattrick

Hradčovice - Huštěnovice 2:2 (1:1) Branky: 8. Mikulec J., 52. Mitáček L. - 4. Puškáč L., 85....

31. 8. 2009
Kostelany i Nivnice vyšly naprázdno

Slovácko

Kostelany i Nivnice vyšly naprázdno

Břestek - Drslavice 1:1 (1:0) Branky: 18. Sonntag P. - 89. Kopták R. ŽK: 53. Sonntag P.,...

31. 8. 2009
Podolí zařízl Remeš

Slovácko

Podolí zařízl Remeš

ZT muži A Jankovice - Stříbrnice 4:0 (3:0) D. Bilíček 2, Němec, vlastní Podolí - Kunovice 3:5...

31. 8. 2009
TOPlist