FacebookYoutubeInstagram

MSFL: Osm gólů, šest bodů

Slovácko Fotbal 8. 8. 2019
MSFL: Osm gólů, šest bodů

Marek David se rozloučil s dresem ČSK, za klub mu poděkoval jeho předseda Josef Hamšík

Foto: František Blaha

Třetiligovou premiéru v roli hlavního kouče Miroslav Ondrůšek zvládl na podtrženou jedničku. Fotbalisté ČSK Uherský Brod po velmi dobrém výkonu přehráli Dolní Benešov 4:1. Z vítězství se raduje i záloha 1.FC Slovácka, který si vyšlápla na ambiciózní Kroměříž.

UH. BROD - Dolní Benešov 4:1

Broďané se nejprve rozloučili s Markem Davidem, který ukončil hráčskou kariéru, a pak fanouškům i jemu naservírovali tři body. Skóre otevřel ve 25. minutě Mančík, který korunoval převahu domácích. Jejich další šance ale zůstaly nevyužity, takže do přestávky šly týmy za stavu, který dával naději oběma stranám. Když v nástupu do druhé půle Severomoravané srovnali krok, divákům zatrnulo. Ale už za dvě minuty ČSK opět vedl, když se po trestném kopu prosadil Pochylý. Gól vnesl na domácí kopačky potřebný klid a zápas už dovedli bez problémů do vítězného konce. „Kdybychom v první půli proměnili víc než jednu šanci, bylo rozhodnuto. Vyrovnání přišlo po individuální chybě a určitě to nebylo pro kluky příjemné, ale rychle se otřepali a třemi góly soupeře srazili na kolena,“ těší Ondrůška, jehož výběr naplnil citát slavného ruského vojevůdce 18. století „Těžko na cvičišti, lehko na bojišti“. V přípravě totiž ani jednou nevyhrál. „Ale měli jsme těžké soupeře. Klukům jsem říkal, ať výsledky neřeší. Věděl jsem, že si to šetří na ligový start,“ usmívá se spokojený kouč. Branky: Mančík, Pochylý, Sklenář, Malenovský. Poločas 1:0.

UH. BROD: Dostál - Flasar, Vrága, Pochylý, Nevařil - Pospíšil (72. Jaroněk), R. David, Sklenář (86. Sedláček), Mančík (54. Mareš) - Josefík (75. Malenovský), Chwaszcz.

SLOVÁCKO B - Kroměříž 4:3

I když jako první udeřili už v šesté minutě Hanáci, nakonec z Kunovic odjížděli jako spráskaní psi. Juniorka Slovácka se totiž poměrně rychle oklepala a ještě do přestávky dvěma góly Martina Řeholy převážila misky vah na svou stranu. A to měl na kopačce i hattrick. Rozhodující úder domácí soupeři zasadili během jediné minuty, kdy nejdříve proměnil druhý pokutový kop Hellebrand a vzápětí se dočkal zkompletování hattricku Řehola. Kroměříž sice ještě po hodině hry snížila, ale žádné velké drama už se nekonalo. Kontaktní gól přišel až v nastaveném čase z pokutového kopu. Branky: Řehola 3 (1 z pen.), Hellebrand z pen., Poločas 2:1.

SLOVÁCKO: Daněk - Jamný, Krejčí, Hellebrand, Olšanský, Baran, Řehola, Sadílek, Vecheta, Hladký (78. Krejčík), Řihák.

Autor: ceh

Vaše názory

Favorité jdou dál, měli nabito

Slovácko

Favorité jdou dál, měli nabito

Favorité nezaváhali, druhé kolo Poháru OFS se obešlo prakticky bez překvapení. Fanoušci si ale přišli na své,...

7. 8. 2019
Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Uherské Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

1. Zprávy STK a TMK • Výsledky 1. kola Poháru...

7. 8. 2019
Derby pro Slovácko

Uherské Hradiště

Derby pro Slovácko

1.FC Slovácko - FC Fastav Zlín 1:0 (1:0) Branka: 44. Zajíc. Rozhodčí: Dubravský - Vlasjuk, Kříž. ŽK:...

7. 8. 2019
Příloha č. 1 ÚZ č. 4 ze dne 1. srpna 2019

Uherské Hradiště

Příloha č. 1 ÚZ č. 4 ze dne 1. srpna 2019

OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ UHERSKÉ HRADIŠTĚ pořádá Letní mládežnický kemp Vážení rodiče, chtěli bychom Vás informovat o podzimním...

6. 8. 2019
TOPlist