FacebookYoutubeInstagram

Muži v černém řádili ve Zlíně

Uherské Hradiště Fotbal 10. 1. 2019
Muži v černém řádili ve Zlíně

Výběr rozhodčích Okresního fotbalového svazu Uh. Hradiště má za sebou dvě povedená vystoupení. Na turnaji sudích KFS Zlín se radoval z vítězství a na 9. ročníku halového klání v Lužicích obsadil sedmé místo z deseti týmů.

Na jižní Moravě si muži v černém odbyli premiéru a rozhodně nezklamali. Prvním soupeřem jim byli rozhodčí Brna-venkov, kterým ale podlehli 0:2. V utkání s Vyškovem vyválčili remízu 2:2. V dalších zápasech padli po gólech v závěru zápasů 1:0. „S přibývajícími zápasy jsme se dokázali poučit z chyb a utkání proti pořádajícímu B-týmu Hodonína jsme vyhráli 3:0. Po dlouhé pauze přišel na řadu

A-tým rozhodčích z Hodonína, kde jsme favority zaskočili a v posledních sekundách hry jsme vstřelili vítěznou branku na 2:1. V posledním utkáním jsme uhráli bezbrankovou remízu s Břeclaví,“ uvedl Jiří Vlašic, kapitán týmu.

Do střelecké listiny se zapsali čtyřikrát Tomáš Svoboda, třikrát Ondřej Vlk, dvakrát Milan Fury a jednou Bronislav Krpal. „Hráli jsme pro trenéra, který je momentálně v nemocnici. Přejeme mu rychlé uzdravení,“ vzkázal rozhodčí Vlašic.

Na turnaji ve Zlíně už vyslanci ze Slovácka kralovali, když nestačili jen na výběry OFS Zlín, se kterými si připsali bezbrankovou remízu a porážku 1:2. Jinak ale porazili OFS Zlín 1:0 (Vlk), ligový výběr 2:0 (Vlk, Zelený) a OFS Vsetín 3:0 (Vlk, Fury, Schnürmacher). Karolína Jílková byla navíc vyhlášena nejužitečnější hráčkou a Milan Fury hráčem turnaje.

OFS UH. HRADIŠTĚ: Jan Martinák, Bronislav Krpal, Dominik Mahdal, Jiří Vlašic, Ondřej Vlk, Tomáš Svoboda, Michal Štulíř, Volodymyr Korolovych, Milan Fury, masér Jaroslav Vlašic.

Autor: sal

Vaše názory

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Uherské Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

1. Zprávy KM KM OFS spolu s Grassroots trenéři mládeže (GTM) připravila pro...

9. 1. 2019
Na úvod s Alkmaarem

Uherské Hradiště

Na úvod s Alkmaarem

Ve čtvrtek 3. ledna začne odpoledním tréninkem příprava fotbalistů 1.FC Slovácko na jarní část první ligy. Hned...

3. 1. 2019
Trofej Spartě, ČSK až ve druhé polovině

Uherský Brod

Trofej Spartě, ČSK až ve druhé polovině

Největší halový fotbalový turnaj žen v Evropě dopsal jedenáctou kapitolu. Jejími hlavními postavami byly prvoligové juniorky AC...

1. 1. 2019
Finále poháru pohlídá video!

Uherské Hradiště

Finále poháru pohlídá video!

Fotbaloví fanoušci mají jistě ještě v živé paměti premiéru videorozhodčího na utkání prvoligového Slovácka. I když prvního...

31. 12. 2018
TOPlist