Inzerce
FacebookYoutubeInstagram

Nováček z Buchlovic vyfasoval búra

Slovácko Fotbal 10. 8. 2017
Nováček z Buchlovic vyfasoval búra

Jaroslavice - Ořechov 4:1 (2:0)

Ořechovští zajížděli k prvnímu zápasu nové sezóny na půdu nováčka, kde však totálně vyhořeli. Jaroslavice začaly lépe, z čehož vyústilo poločasové vedení o dvě branky. Po změně stran sice svěřenci kouče Pavla Barcucha nijak výrazně nepřidali, ale dočkali se aspoň čestného úspěchu. Branka: Kowalík.

Napajedla - Dolní Němčí 0:2 (0:0)

Oba celky začaly opatrně a na góly si tak fanoušci počkali až do druhého poločasu. V něm se lépe dařilo hostům, kteří šli v 63. minutě do vedení zásluhou Tomáše Stojaspala. Když Dolněmčané za další čtyři minuty přidali druhou trefu, mířili k zaslouženým třem bodům, o které se už nenechali připravit. Branky: T. Stojaspal, P. Krchňáček.

Osvětimany - Žalkovice 5:2 (1:1)

Osvětimany přivítaly Žalkovice a fanoušci se rozhodně nenudili. Hosté dokázali hned dvakrát odpovědět na vedení soupeře. Domácí bleskurychle otevřeli skóre, ale v 10. minutě už bylo srovnáno. Po změně stran šli svěřenci kouče Filáska znovu do vedení, za další dvě minuty to bylo opět nerozhodně. Na třetí trefu Osvětiman však již hosté neodpověděli, naopak ještě dvakrát inkasovali. Branky: Zýbal 2, Otáhal, Chaloupka, Šmatelka.

Nivnice - Nedachlebice 2:1 PK (0:1)

Souboj Nivnice s Nedachlebicemi skončil po devadesáti minutách nerozhodným výsledkem 1:1. Fotbalistům Nivnice dělaly v uplynulé sezóně problémy zejména úvodní minuty utkání. A také proti Nedachlebicím svěřenci kouče Ondrůška zaspali a po zbytek zápasu dotahovali. Vyrovnání se dočkali až čtyři minuty před koncem, kdy se prosadil Velecký. V penaltách pak vyhráli 4:2. Branky: Velecký - Pisklák.

Bojkovice - Koryčany 4:0 (3:0)

Suverénním způsobem vstoupili do sezóny hráči Bojkovic, kteří po celý zápas tvrdili muziku. Do karet jim nahrálo i vyloučení soupeře, který hrál od 15. minuty v deseti… Když z následného trestného kopu Bojkovičtí otevřeli skóre, hostům se rozklepala kolena. V poločase už domácí vedli 3:0, takže se zápas dohrával jen z povinnosti. Branky: Vacula, Hladík, Haňák 2.

Buchlovice - Skaštice 0:5 (0:2)

Vítěz loňské 1.B třídy z Buchlovic se v prvním kole utkal se Skašticemi a hned při debutu zažil studenou sprchu. Domácí za soupeřem celý zápas zaostávali ve všech herních činnostech a už do přestávky nabrali dvoubrankové manko. Po přestávce se duel proměnil ve hru kočky s myší…

Fryšták - Otrokovice 2:3 (2:0)              

Autor: kej

Vaše názory

Krutá porážka, hlesl kouč Onda

Uherský Brod

Krutá porážka, hlesl kouč Onda

Smůla se přilepila na paty fotbalistům ČSK Uherský Brod. V třetiligové premiéře po dlouhých 19 letech totiž...

10. 8. 2017
Dva ztracené body

Uherské Hradiště

Dva ztracené body

V Jihlavě patřil domácím jen úvod utkání, kdy byli pro bránu Milana Heči hodně nebezpeční. Postupně však...

9. 8. 2017
Na Baník s jabloneckou vstupenkou výhodně

Uherské Hradiště

Na Baník s jabloneckou vstupenkou výhodně

Pokud jste byli na utkání s Jabloncem a nezahodili svoji vstupenku, máte ještě výbornou příležitost jít na...

9. 8. 2017
Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Uherské Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

1. Zprávy sekretariátu OFS Oddíly, které se nezúčastnily losovacího aktivu, mají možnost si vyzvednout...

9. 8. 2017
TOPlist