FacebookYoutubeInstagram

Paškův hattrick pomohl k vítězství

Slovácko Fotbal 27. 10. 2009
Paškův hattrick pomohl k vítězství

Krajská fotbalová mládež

Krajský přebor - starší a mladší dorost

Morkovice – Kunovice 2:5 (Paška 3, Klvaňa, Vaněk) a 2:2 (Huráb, Hána), Boršice – 1.Valašský FC 2:5 (Sokol, Náplava P.) a 1:6 (Krsička), Slušovice – Dol.Němčí 2:0 a 3:0, Paseky Zlín – Napajedla 1:2 a 3:2, Chropyně – Brumov 0:1 a 0:1, Val. Meziříčí – Kelč2:1 a 4:1.

starší

1. Slušovice    10    9    0    1    34:9    27

2. Brumov    9    8    0    1    31:8    24

3. 1. Valašský FC    9    8    0    1    30:9    24

4. Val. Meziříčí    10    7    1    2    35:11    22

5. Chropyně    10    6    1    3    29:13    19

6. Kelč    10    5    0    5    24:22    15

7. Kunovice    9    4    0    5    29:16    12

8. Morkovice    10    4    0    6    21:30    12

9. D. Němčí    10    2    1    7    13:23    7

10. Boršice    10    1    1    8    13:45    4

11. Paseky Zlín    9    1    0    8    6:27    3

12. Napajedla    10    1    0    9    6:58    3

mladší

1. Slušovice    10    7    2    1    32:5    23

2. Brumov    9    7    2    0    24:5    23

3. Boršice    10    6    0    4    37:29    18

4. Kunovice    9    5    2    2    28:13    17

5. 1. Valašský FC    9    5    2    2    27:16    17

6. Paseky Zlín    9    5    1    3    42:22    16

7. Napajedla    10    5    0    5    26:18    15

8. Val. Meziříčí    10    5    0    5    17:23    15

9. D. Němčí    10    3    0    7    14:31    9

10. Chropyně    10    2    1    7    14:22    7

11. Morkovice    10    1    2    7    17:30    5

12. Kelč    10    1    0    9    6:70    3

Krajská soutěž sk. B - starší dorost

Rataje – Louky 2:3, Strání – Prakšice 2:2 (Janošík, Zderčík – Haveta, Chaloupka), J.Otrokovice – Luhačovice 1:4, Nedachlebice – Újezdec 3:1 (Bursík, Talášek, Belant – Findura), Hluk – Havřice 0:0, Bojkovice – Uh. Ostroh 3:1 (Varaďa 2, Zigo – Jurček), Roštění – O.N.Ves 4:1.

1. O. N. Ves    12    9    2    1    51:18    29

2. Luhačovice    12    9    1    2    49:15    28

3. Roštění    12    9    1    2    46:18    28

4. Havřice    12    6    4    2    33:19    22

5. Louky    11    7    1    3    27:25    22

6. Bojkovice    12    7    0    5    54:24    21

7. Nedachlebice    12    6    3    3    48:32    21

8. J. Otrokovice    12    5    1    6    31:26    16

9. Strání    12    5    1    6    25:37    16

10. Prakšice    11    4    1    6    27:40    13

11. Uh. Ostroh    12    3    1    8    27:40    10

12. Újezdec    12    3    1    8    17:39    10

13. Hluk    12    1    1    10    21:45    4

14. Rataje    12    0    0    12    10:88    0

Krajský přebor - starší a mladší žáci  

V.Otrokovice – Vel. Karlovice 0:3 a 12:2, Bystřice p/H. – Chropyně 2:2 a 0:1, Brumov – Bojkovice odloženo, Slušovice – Kroměříž B 0:3 a 3:1, Paseky Zlín – J.Otrokovice 0:3 a odloženo, FC Vsetín – Kunovice 0:1 a 4:0, Uh.Brod – Val. Meziříčí 0:1 a 2:5 (Michalec, Kobsinek).

starší

1. Val. Meziříčí    12    9    2    1    31:2    29

2. Kunovice    12    9    1    2    26:7    28

3. V. Karlovice    12    9    0    3    25:15    27

4. Vsetín    12    7    2    3    27:8    23

5. Uh. Brod    12    7    2    3    23:8    23

6. Kroměříž B    12    6    1    5    19:18    19

7. J. Otrokovice    12    5    1    6    25:20    16

8. Chropyně    12    4    3    5    30:26    15

9. Bystřice p/H    11    3    5    3    11:16    14

10. Brumov    11    3    3    5    22:22    12

11. V. Otrokovice    12    2    3    7    4:21    9

12. Slušovice    12    3    0    9    10:33    9

13. Bojkovice    10    2    1    7    13:38    7

14. Paseky Zlín    12    1    0    11    9:41    3

mladší

1. Vsetín    12    9    2    1    68:9    29

2. Val. Meziříčí    12    9    2    1    50:15    29

3. Slušovice    12    8    2    2    51:15    26

4. Brumov    11    8    2    1    28:7    26

5. Kunovice    12    8    1    3    32:24    25

6. J. Otrokovice    11    7    0    4    33:20    21

7. Kroměříž B    12    5    4    3    28:15    19

8. Uh. Brod    12    5    1    6    33:30    16

9. Chropyně    12    5    1    6    20:30    16

10. V. Otrokovice    12    4    1    7    36:30    13

11. Bojkovice    10    3    0    7    11:32    9

12. Paseky Zlín    11    2    0    9    16:68    6

13. Bystřice p/H    11    0    0    11    4:55    0

14. V. Karlovice    12    0    0    12    13:73    0

Krajská soutěž sk. B - starší a mladší žáci  

Morkovice – Uh. Ostroh 3:0 a 3:0 kont., Boršice – Nedakonice 0:8 (Kubiš 3, Cigoš 2, Březina, Gejdoš, Dlapa) a 2:8 (Šesták, Králík – Marek 3, Bartoš 3, Mikula 2), Napajedla – Hluk 0:8 (Vlk 2, Abrhám 2, Ščipčák , Szabo, Kuchař 2) a 0:2 (Kužela, Juřena), Dol. Němčí – St. Město 4:1 (Chmelina 2, Mančík – Verbík) a 4:1 nehl., Luhačovice – Kvasice 1:0 a 0:6, KORYNA – Strání 0:11 (Mimochodek 3, Tomanec 3, Mahdal, Toman, Zámečník, Reňák, Popelka) a 4:0, Dohrávka z minulého kola: Hluk – Boršice 4:0 a 2:1.

starší

1. D. Němčí    10    9    0    1    58:13    27

2. Strání    8    8    0    0    62:4    24

3. Nedakonice    10    6    1    3    39:22    19

4. Kvasice    9    6    0    3    40:14    18

5. St. Město    9    6    0    3    31:16    18

6. Luhačovice    9    5    1    3    35:20    16

7. Morkovice    9    4    1    4    19:32    13

8. Hluk    9    3    0    6    18:34    9

9. Boršice    8    1    1    6    9:31    4

10. Uh. Ostroh    8    1    0    7    7:33    3

11. Koryna    6    1    0    5    2:38    3

12. Napajedla    9    0    0    9    6:69    0

mladší

1. Kvasice    9    8    1    0    54:1    25

2. Nedakonice    10    7    0    3    49:16    21

3. D. Němčí    10    7    0    3    38:19    21

4. Strání    8    5    0    3    13:17    15

5. Morkovice    9    5    0    4    21:34    15

6. St. Město    9    4    2    3    22:19    14

7. Napajedla    9    4    1    4    44:24    13

8. Koryna    6    4    0    2    34:21    12

9. Hluk    8    2    0    6    7:26    6

10. Boršice    7    1    0    6    24:44    3

11. Uh. Ostroh    8    1    0    7    7:27    3

12. Luhačovice    9    1    0    8    4:69    3

Autor: red

Vaše názory

Dvacítka v Kněžpoli

Dvacítka v Kněžpoli

OP žáci Bánov - O.N.Ves 2:0...

27. 10. 2009
Čest hostů zachránily Osvětimany

Slovácko

Čest hostů zachránily Osvětimany

Topolná - Buchlovice 5:4 (2:1) Bartůněk 4, Hliňák - Řihák, Prášilík, Mikula, Tomešek Hradčovice - Uh. Ostroh...

27. 10. 2009
Nivnice čepovala desítku

Slovácko

Nivnice čepovala desítku

Tupesy - Babice 5:1 (1:1) Blaha 2, Madeira 2, Trnčák - Hrdina Kněžpole - Šumice odloženo Staré...

27. 10. 2009
Zvládnou tři týdny pravdy?

Uherský Brod

Zvládnou tři týdny pravdy?

Tři týdny pravdy čekají na divizní fotbalisty ČSK Uherský Brod. Tři týdny, které napoví, jestli se posunou...

26. 10. 2009
TOPlist