FacebookYoutubeInstagram

„Pennyho“ vyprovodil hit od Queen

Staré Město Fotbal 10. 2. 2020
„Pennyho“ vyprovodil hit od Queen
Foto: sal

Smuteční síň ve Starém Městě praskala ve švech. Rodina, přátelé a kamarádi dali poslední sbohem Miloslavu Pennerovi, odchovanci Jiskry Staré Město, který ve věku 47 let náhle zamířil do fotbalového nebe. Na cestu jej doprovázel slavný hit We are the Champions od skupiny Queen.

„Přišel domů, udělal si kafe, zavrávoral a zemřel,“ tak skončil krátký život bývalého vynikajícího ligového beka Českých Budějovic, Karviné, Příbrami a Zlína, který v nejvyšší soutěži odehrál 249 zápasů a připsal si čtyři branky. „Odešel jeden z nejlepších odchovanců staroměstské kopané, co se týče počtu odehraných prvoligových zápasů, na kterého jsou právem hrdi jeho syn a rodiče. Ale především nás příliš brzy opustil člověk, pro kterého byl sport téměř vším a rád mu obětoval celý svůj život. Miloši, odpočívej v pokoji,“ svěřil se Pavel Dobeš, který byl „Pennymu“ i na svatbě.

Uklonit se sympaťákovi se srdcem na dlani přišli kamarádi, přátelé a samozřejmě rodina. V první lavici nechyběl ani jeho syn Nicolas, který od července 2017 hájí barvy mládežnických týmů Juventusu Turín. „Tati, nikdy nezapomenu. Každý gól, který dám, ti pošlu nahoru,“ ujistil u hrobu osmnáctiletý talent.

Na pohřbu nechyběla ani spousta sportovních osobností regionu, Pennerovi vzdali hold Ctibor Kroebl, Ladislav Soviš, Rostislav Antl, Aleš Zlínský, Jiří Vojtěšek, Ivan Šimon nebo házenkářský trenér Antonín Střelec.

Autor: ceh

Vaše názory

Do jara s permanentkou

Uherské Hradiště

Do jara s permanentkou

Před startem jarní části soutěže si můžete zakoupit permanentní vstupenku na jarní část ligové soutěže, ve které...

5. 2. 2020
Prázdná marodka Slovácka

Uherské Hradiště

Prázdná marodka Slovácka

Slovácko ladí svoji jarní fotbalovou tvář v tureckém Beleku. "Všechno funguje, jak má. Počasí se zlepšilo a...

5. 2. 2020
„Penny“ už brání ve fotbalovém nebi

Uherské Hradiště

„Penny“ už brání ve fotbalovém nebi

Fotbal zasáhla smutná zpráva. Zemřel Miloslav Penner, odchovanec Jiskry Staré Město a bývalý vynikající ligový bek Českých...

3. 2. 2020
ČSK zatím počítá jen ztráty, trio zlákala eura, snajpr bojuje o ligu

Uherský Brod

ČSK zatím počítá jen ztráty, trio zlákala eura, snajpr bojuje o ligu

Konec lenošení, zimní pauza je minulostí. Třetiligoví fotbalisté ČSK Uherský Brod se v týdnu opět hlásili trenéru...

22. 1. 2020
TOPlist