FacebookYoutubeInstagram

Prostřílely se do čtvrtfinále

Uherské Hradiště Fotbal 2. 12. 2019
Prostřílely se do čtvrtfinále
Inzerce

Jako nůž máslem prošly do čtvrtfinále Poháru FAČR prvoligové fotbalistky 1.FC Slovácko, které si ve třetím kole otevřely na půdě účastníka Moravskoslezské ligy střelnici. Postup mezi osm nejlepších stvrdily šestnácti razítky.

Nové Sady - SLOVÁCKO 0:16

I když Nové Sady překvapivě vyřadily druholigovou Líšeň, proti Slovácku byly bez šance. A nic na tom nezměnila ani absence několika hráček základního kádru kouče Petra Bláhy.

Hned z prvního útoku se do černého trefila Psotková a odstartovala exhibici. Slovácko mělo obrovskou převahu, dobře kombinovalo, ale často chyběla finální přihrávka i zakončení, když největším soupeřem favorita byl silný vítr. Když Pěčková v závěru první půle zkompletovala hattrick, bylo vymalováno.

Ve druhém poločase Slovácko rozjelo brankostroj, který se zastavil až na čísle 16. Domácím hráčkám totiž rychle ubývaly fyzické, ale i psychické síly. Hned půltuctem branek se blýskla Kristýna Psotková.

„Holky k zápasu přistoupily zodpovědně a jasně dominovaly. Soupeř se držel jen v prvním poločase, ale postupem času se projevil výkonnostní rozdíl,“ komentoval postup kouč Bláha. Branky: Psotková 6, Pěčková 5, Illéšová 2, Bieliková, Janíková, Ježková. Poločas 0:4.

SLOVÁCKO: Růžičková - Stařinská, Bieliková, Krejčířová (62. Bláhová), Janků - Příkaská, Janíková, Illéšová - Žufánková (52. Ježková), Psotková, Pěčková (52. Ohlídalová). 

Autor: ceh

Vaše názory

Sedmnáct bodů je málo, Broďany na jaře čeká tuhý boj o záchranu!

Uherský Brod

Sedmnáct bodů je málo, Broďany na jaře čeká tuhý boj o záchranu!

I když věděli, že je po obměně a omlazení kádru čeká náročný podzim, sedmnáct bodů a patnácté...

28. 11. 2019
V pivovaru se mazlilo s Jurou

Jarošov

V pivovaru se mazlilo s Jurou

Řečeno fotbalovou terminologií dosáhli fotbalisté a příznivci Topolné zlatého hattricku. Potřetí v řadě obhájili vítězství ve čtenářské...

27. 11. 2019
Vymalováno už do poločasu

Uherské Hradiště

Vymalováno už do poločasu

Podzimní pouť prvoligových fotbalistek 1.FC Slovácko skončila. V derniéře se podle očekávání poklonily pražské Spartě, když už...

26. 11. 2019
S Jabloncem pro válečné veterány

Uherské Hradiště

S Jabloncem pro válečné veterány

Při zápase s Jabloncem můžou i fanoušci Slovácka podpořit české válečné veterány a jejich rodiny. Z každé...

25. 11. 2019
TOPlist