FacebookYoutubeInstagram

Rachůnek sestřelil Slavkov

Slovácko Fotbal 19. 5. 2016
Rachůnek sestřelil Slavkov

Zlámanec - Sušice

Foto: sal

Nezdenice - Uh. Ostroh 1:2 (1:0)

Branky: 4. Kukuča L. - 61. Čápek J., 93. Pavlas Z.

ŽK: 31. Kalina P., 60. Struhař P., 85. Salvet L. (Nezdenice). Diváci: 60.

Rozhodčí: Milan Fury - Jakub Pindeš, Vojtěch Jahoda.

Nezdenice: Juriga M. - Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Struhař P., Salvet L., Kukuča L., Kociňák J., Kalina P., Jurásek L., Gabrhel R. (46. Kociňák T.).

Trenér: Pavel Floreš.

Uh. Ostroh: Hudeček J. - Procházka Z. (75. Galuška V.), Pavlas Z., Ondroušek M., Nováček T., Mrkva T., Lopata M., Jurčeka J. (87. Šlapák J.), Galuška L., Durna M., Čápek J.

Trenér: neuveden.

Domácím vyšel parádně začátek utkání, kdy už ve 4. minutě otevřel skóre Lukáš Kukuča, který skóroval z rychlého protiútoku. Po této brance si nezdeničtí vytvářeli další šance, ale s jejich proměňováním byli na štíru. Hosté předváděli sice pěkný fotbal s výbornou kombinací, ale ani oni nedokázali dopravit míč do brány. Po změně stran hosté přidali na obrátkách a v 61. minutě po rohu srovnal Čápek. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, oba týmy si dokázaly vytvořit šance, ale bez gólového efektu. Když už to vypadalo na dělbu bodů, v nastaveném čase utekl do brejku hostující Pavlas, který svým gólem rozhodl o exportu tří bodů do Uherského Ostrohu.

Nejlepší hráči: Pavel Sviták - Jan Hudeček

Bánov - Hluk B 4:2 (3:1)

Branky: 26. Velecký R., 34. Polanský T., 38. vlastní , 79. Pelka R. - 14. Miroš J., 68. Abrhám R.

ŽK: 49., 69. Velecký R., 65. Guryča R., 66. Mahdal D., 83. Mahdalíček P. - 31. Chytil R. ČK: 69. Velecký R. - 81. Chytil R. Diváci: 30.

Rozhodčí: Jan Houdek - Břetislav Polanský (laik), Karel Vaculík (laik).

Bánov: Goroš P. - Velecký R., Polanský T., Polanský L. (6. Kročil J., 74. Pelka R.), Polák V. (88. Černý O.), Mahdalíček P., Mahdal L., Mahdal D., Lux R. (24. Čaňo L.), Horňák P., Guryča R.

Trenér: Karel Kopeček.

Hluk B: Bachan L. - Zlínský A., Štipčák R. (40. Minařík M.), Miroš J., Loutocký E. (46. Kryl P.), Jurásek Š., Chytil R., Hrdina I., Hrabal P., Engler I., Abrhám R.

Trenér: Luděk Loutocký.

Utkání začalo zhurta, hosté se prezentovali aktivním výkonem, kdy ve 14. minutě se poprvé trefil Jan Miroš, 0:1. Ve 26. minutě se hosté dopustili v obraně hrubé chyby, které využil Radim Velecký na 1:1. Ve 34. minutě domácí otočili zápas a krásný průnik zakončil Tomáš Polanksý, 2:1. O tři minuty později bylo u domácích ještě veseleji, protože při závaru v pokutovém územím hostů si Roman Štipčák dal vlastní branku, 3:1. V 68. minutě hosté snížili na 3:2, kdy se prosadil Abrhám. Hosté se nadechli k závěrečnému tlaku, měli několik šancí, nicméně ani jedna se neuchytila a tak v 79. minutě přišel trest, jelikož skóroval Pelka, 4:2. Bánov si nechal tři body doma.

Nejlepší hráči: Tomáš Polanský - Jan Miroš

D. Němčí B - Šumice 0:4 (0:1)

Branky: 5., 53. Šmíd L., 67. Pančocha J., 75. Kelíšek M.

ŽK: 53., 53. Pochylý M., 53. Stojaspal T. (D. Němčí B). ČK: 53. Pochylý M. (D. Němčí B).

Diváci: 101. Rozhodčí: Ondřej Vlk - Radomír Stojaspal, Petr Jiřík.

D. Němčí B: Bobčík R. - Zimčík V. (56. Pastorek P.), Stojaspal T., Stojaspal Mi. (70. Daněk L.), Salát J., Pochylý M., Machalík Š. (77. Světinský L.), Ježek V., Ježek P. (46. Mahdal A.), Chladil P., Daněk K. (85. Bršlica Z.).

Trenér: Marek Pochylý.

Šumice: Jiřík M. - Žampach J., Zálešák F. (59. Hřib J.), Vykydal M., Valášek P. (87. Dvořák C.), Šmíd L. (85. Lekeš J.), Pilka S., Pančocha J. (75. Šidlo V.), Ondřej T., Mach M., Kelíšek M.

Trenér: Martin Zicha.

Na perfektně připraveném pažitu se od úvodních minut hrál pohledný fotbal ve vysokém tempu.

V 5. minutě se prosadil Šmíd a otevřel skóre 0:1. Ihned poté se hosté dostali před bránu domácích a tentýž hráč mohl hlavičkou navýšit vedení. Z tohoto úvodního nátlaku hostů domácí převzali iniciativu a mohli skóre otočit, ale jejich šance vyšly naprázdno, a tak se šlo do kabin za stavu 0:1. Po poločase hosté navýšili vedení na 0:2 opět Šmídem. Domácí se domnívali, že této situaci předcházel ofsajd a Pochylý po kritice asistenta rozhodčího viděl žlutou kartu na kterou reagoval znovu vulgárně, to následovalo druhou žlutou kartu a následně červenou. Domácí v deseti hráčích nedokázali nějak výrazně branku hostí ohrozit a hosté pouze navyšovali na konečných 0:4.

Nejlepší hráči: Kryštof Daněk - Libor Šmíd

Havřice - Slavkov 8:0 (5:0)

Branky: 11., 16., 27., 60. Rachůnek T., 15., 88. Moštek M., 33. Franc Z., 77. Maršálek L.

ŽK: 40. Uherek M., 44. Doležálek R., 65. Masařík P. (Havřice). Diváci: 80.

Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Martin Tokoš, Jakub Pindeš.

Havřice: Rachůnek T. I. - Uherek M., Slavětínský R., Rachůnek T., Moštek M., Masařík P., Maršálek M., Maršálek L. (77. Bania J.), Klusák M. (75. Janíček T.), Franc Z. (60. Buráň R.), Doležálek R.

Trenér: Václav Zámečník.

Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Stojaspal R., Rožnovský T., Polášek B., Píštěk M. (46. Švardala Z.), Peter O., Kopták J. (46. Hrabec V.), Jankůj M., Chovanec M., Halík J.

Trenér: Miroslav Mančík.

Do úvodu utkání lépe vstoupili hráči domácích, kdy se v 11. minutě dokázal prosadit Tomáš Rachůnek, 1:0. V 15. minutě domácí Doležálek nacentroval míč na který si naskočil Moštek, 2:0. V 16. minutě už domácí vedli 3:0, kdy se trefil Rachůnek. Ve 27. minutě opět Rachůnek přidal další svoji branku, 4:0. Ve 33. minutě Tomáš Rachůnek přihrál Francovi, který zvýšil na poločasových 5:0. Do úvodu druhého poločasu opět vstoupili lépe domácí a v 60. minutě svým 4. gólem Rachůnek zvýšil na 6:0. V 77. minutě hráč Rachůnek potáhl míč po lajně a nacentroval míč Maršálkovi, 7:0. Domácím se ještě podařilo jednou skórovat, kdy dvě minuty před koncem utkání Moštek zvýšil na konečných 8:0.

Nejlepší hráči: Tomáš Rachůnek - Martin Jankůj

Jarošov - Bílovice 5:0 (3:0)

Branky: 33., 47. Slaný J., 23. vlastní, 37. Blaha D., 77. (p) Stojaspal M.

ŽK: 35. Omelka Martin - 42. Hlaváček P. Diváci: 100.

Rozhodčí: Lukáš Mikulka - David Večeřa, Bronislav Krpal.

Jarošov: Gajarský Martin - Vyorálek J. (56. Stojaspal M.), Slaný J. (68. Kamočai L.), Příplata F., Penner Miloslav, Omelka Martin, Omelka Marek, Němec M., Laga D. (56. Jančík V.), Kováč Pavel (62. Jančík M.), Blaha D. (73. Jurča T.).

Trenér: Radek Vyoral.

Bílovice: Hanáček L. - Zlámal Z. (46. Matějík J.), Semela E., Sedlář A., Raichel V., Morava T., Hlaváček P., Gajdošík E. (46. Dostálek V.), Fojtík P. (70. Hanák M.), Dujka J., Čechmánek O.

Trenér: František Kukla.

V první minutě měl hostující celek vyloženou šanci, ale branka nepadla. Ve 23. minutě vystřelil Kováč, míč se odrazil od hostujícího Tomáše Moravy, 1:0. Ve 23. minutě kopal Němec penaltu, ale hostující gólman bravurně vyrazil. Ve 26. minutě vystřelil dělovku Kováč, ale ta skončila na levé tyči. Ve 33. minutě centroval Omelka, k míči se dostal Slaný, a ten k pravé tyči zvýšil na 2:0. O čtyři minuty později ukončil poločasové skóre Blaha, 3:0. Ve druhém poločase ve 47. minutě zvýšil z malého vápna Slaný, 4:0. V 77. minutě byl opět nařízen pokutový kop, k míči se postavil Stojaspal a zvýšil na konečných 5:0.

Nejlepší hráči: Filip Příplata - Vilém Raichel

Zlámanec - Drslavice 1:5 (0:3)

Branky: 57. (p) Dobrovský P. - 23., 48. Vystrčil M., 31. Vidrman T., 87. Mikulinec R.

ŽK: 46. Křen B., 53. Maquete A. - 37. Kňazeje T., 53. Zemánek M., 85. Mikulinec R.

Diváci: 100.

Rozhodčí: Pavel Králíček - Jaroslav Masařík, Radoslav Říha.

Zlámanec: Melichárek J. - Šurmánek M., Šnajdar R., Smolka F., Polášek D., Maquete A., Křen M., Koželuh J., Klučka V., Duda R. (81. Říha R.), Dobrovský P.

Trenér: Afonso Maquete.

Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vystrčil M., Vidrman T. (67. Pijáček L.), Přecechtěl P. ml., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Máčala R., Kňazeje T., Hroch V.

Trenér: neuveden.

Ve Zlámanci byla již první šance už ve druhé minutě, kdy se dostal do šance Duda, ale neproměnil. Ve 4. minutě bylo repete, jmenovitě Smolka ze dvou kroků minul. Ve 23. minutě se trefil Vystrčil, který z deseti metrů k tyči nedal gólmanovi šanci, 0:1. Ve 30. minutě nasadili k ráně Přecechtěl ml. a umístěnou střelou získal hostům vedení na 0:2. O minutu později hosté po krásně kombinaci zvýšili Vidrmanem na 0:3. Druhý poločas se hostující hráči bavili fotbalem a skóre narůstalo. Ve 48. minutě zvýšil na 0:4 Vystrčil po kulečníkovém biliáru a krásné kombinaci. V 57. minutě z ojedinělého útoku se domácí dostali do šance, následoval faul a z pokutového kopu snížil Dobrovský na 1:4. Na konečných 1:5 po chybě domácího gólmana vsítil Mikulinec.

Nejlepší hráči: Jan Koželuh - Tibor Kňazeje

Zlámanec - Sušice 2:2 (2:1)

Branky: 1. Šurmánek M., 23. vlastní - 11. Janošek P., 55. Lahola I.

ŽK: 31. Dobrovský P. - 31. Šur V., 45. Hejda A., 70. Horňák T. Diváci: 103.

Rozhodčí: Zdeněk Martinák - Tomáš Svoboda, David Večeřa.

Zlámanec: Melichárek J. - Vaculík L. (82. Duda R.), Šurmánek M., Smolka F., Sadil L. (35. Šuta J.), Mimránek M., Maquete A., Koželuh J., Klučka V., Dobrovský P., Damborský M.

Trenér: Afonso Maquete.

Sušice: Lašák Z. - Šur V., Šlechta J. (46. Hastík P.), Mikulík Mi., Mikulík Ma. (79. Novák M.), Lahola I., Janošek P., Horňák T., Hejda M. (73. Omachlík D.), Hejda A., Fojtášek V.

Trenér: Stanislav Šlechta.

V dohrávce 16. kola se utkaly týmy ze spodní poloviny tabulky a diváci viděli bojovný fotbal. Domácí se ujali vedení ve 48. sekundě, když centr Sadila zužitkoval Šurmánek. V 11. minutě se před domácím gólmanem Melichárkem zjevili tři hráči hostí a Janošek srovnal stav na 1:1. Ve 23. minutě zahrával domácí Sadil rohový kop a dezorientovaný Michal Mikulík si srazil míč do vlastní brány 2:1. V 35. minutě se nezaviněně zranil do té doby nejlepší hráč domácích Sadil. Ve druhém poločase zahrával hostující Lahola dva přímé kopy. První nasměřoval do břevna a druhý zatočil přes zeď k tyči, 2:2. Oba týmy měly během zápasu několik nadějných šancí, které však brankáři dokázali zlikvidovat.

Nejlepší hráči: Jaroslav Melichárek - Zdeněk Lašák

Autor: red

Vaše názory

Dokonalý obrat domácích Mistřic

Slovácko

Dokonalý obrat domácích Mistřic

Huštěnovice - Kostelany n. M. 4:2 (3:1) Branky: 2., 41. Puškáč L., 13. Petrželka J., 79. Střítecký...

19. 5. 2016
Gago hattrickem šokoval Újezdec

Slovácko

Gago hattrickem šokoval Újezdec

Jaroslavice - STRÁNÍ 1:5 (0:3) Kouzlo trenéra Zdeňka Šebesty, který se na lavičku Strání vrátil v minulém...

19. 5. 2016
Slovácko ve šlágru kola propadlo na celé čáře

Slovácko

Slovácko ve šlágru kola propadlo na celé čáře

Koryčany - SLOVÁCKO C 5:0 (3:0) Souboj vedoucích týmů byl šlágrem 21. kola. Kdo očekával bitvu...

19. 5. 2016
Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Uherské Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

1. Zprávy sekretariátu Sekretariát OFS Uh. Hradiště upozorňuje, že vzhledem k novému způsobu čerpání dotací v roce...

19. 5. 2016

Související

Slovácko

Nováčci úvod zvládli

Strání B - Bílovice 2:0 (1:0) Branky: 87., 45. (p) Miklovič P. ŽK: 16. Bušo M.,...

Slovácko

O udržení je stále velký boj

Nezdenice - O. N. Ves 2:2 (1:1) Branky: 32., 53. Gorčík T. - 36. Jurásek J., 83....

Slovácko

Prakšice výhru neudržely

Březová - Uh. Ostroh 1:3 (1:1) Branky: 30. Pomajbík D. - 23. Čápek J., 55. Pavlas Z.,...

Slovácko

Derby rozhodl Hasoň

Nezdenice - Bánov 2:1 (1:1) Branky: 11. Šašinka O., 66. Hasoň T. - 39. Mušuta M. ŽK:...

TOPlist