FacebookYoutubeInstagram

Slovácko hledá nový impuls

Uherské Hradiště Fotbal 15. 10. 2018
Slovácko hledá nový impuls

Na slovácké fotbalové scéně to pořádně vře. Fotbaloví fanoušci počítají jednu ztrátu za druhou. Poslední prohrou v Jablonci si svěřenci Michala Korduly připsali už šestou porážku v řadě a propadli se na předposlední místo tabulky. V kancelářích 1.FC Slovácko tak dávají hlavy dohromady. "Samozřejmě, že současnou situaci vnímáme hodně silně. Nicméně nechceme sahat k radikálním krokům bez předchozího pečlivého zvážení a důkladné diskuse nad jejím řešením," naznačuje ředitel 1.FC Slovácko, že se při zásadních krocích nechtějí na sekretariátu unáhlit.

Odpovědi na otázky fanoušků směřujících především k A-týmu mělo přinést setkání vedení klubu s jeho majitelem. "S panem doktorem Zemkem jsme ve středu situaci probírali. Shodli jsme se, že mužstvo sráží především psychika a potřebovalo by impuls. Mohl jím být uplynulý týden, kdy byl trenér Michal Kordula služebně v zahraničí a hráči si mohli od zažitého stereotypu oddechnout. Uvidíme, jak začne tým pracovat na začátku týdne," odkládá radikální řez do kabiny ředitel klubu.

Slovácko čeká v sobotu další ligový duel s Teplicemi, které jsou na tom bodově stejně jako Slovácko. Fanoušky na stadionu tak čeká po Opavě další zápas pravdy. „Samozřejmě uděláme maximum, abychom byli na důležitý zápas dobře připraveni. Na oplátku věříme, že nás fanoušci v sobotním utkání přijdou podpořit,“ zve do ochozů stadionu Miroslava Valenty ředitel 1.FC Slovácko.  

Body nesbírá ani slovácká devatenáctka. I když dokázala porazit obě pražská "S", v tabulce má po deseti zápasech stejný počet bodů jako ligové áčko, devět. "I dorostenecká liga má před sebou ještě dvě třetiny a situaci devatenáctky nepovažujeme za krizovou," nepanikaří Pojezný a dodává: "Mladí kluci se alespoň naučí hrát pod tlakem, což se jim v další kariéře bude hodit."

Autor: rek

Vaše názory

Derby rozhodly Havřice v přesilovce

Slovácko

Derby rozhodly Havřice v přesilovce

Havřice - Drslavice 2:1 (1:1) Derby nabídlo atraktivní fotbal. Byli to domácí, kteří se v prvním poločase...

11. 10. 2018
Kunovičtí měli tři body na dosah

Slovácko

Kunovičtí měli tři body na dosah

Osvětimany - Ořechov 7:1 (4:0) Ořechov vůbec nezachytil úvod zápasu a od druhé minuty prohrával. Když si...

11. 10. 2018
Venku se opět nedařilo

Slovácko

Venku se opět nedařilo

Provodov - Hluk 4:1 (2:1) Fotbalisté Hluku po vysoké výhře z minulého kola v derby v...

11. 10. 2018
Šance opět jen zahazovali

Strání

Šance opět jen zahazovali

Havl. Brod - Strání 2:1 (1:0) Fotbalisté Strání měli v tabulce o čtyři body více, proto si...

11. 10. 2018
TOPlist