FacebookYoutubeInstagram

Slovácko se už potí v Turecku

Uherské Hradiště Fotbal 8. 1. 2018
Slovácko se už potí v Turecku

Slovácko vstoupilo do roku 2018, ve kterém bude obhajovat prvoligovou příslušnost, zostra. Po tradičních kondičních testech v Olomouci nabrali svěřenci Michala Korduly hned v pátek směr Turecká riviéra a v hotelu Innvista Belek rozbili svůj přípravný stan. "Jsem zastánce přípravy přímo na hřišti, proto jsem rád, že se nám podařilo zrealizovat soustředění v Turecku hned dvakrát. Přes den tady máme dvadvacet stupňů a kluci tak mohou trénovat na perfektním hřišti jen v trenýrkách a tričku. Navíc jsme v hotelu i na hřišti, kde jsme vloni strávili druhou část zimního soutředění, takže jsme se vrátili vlastně do domácích podmínek," hlásil spokojeně do telefonu z tureckého letoviska trenér Michal Kordula.

Na letišti ve Vídni nastupovalo do letadla směr Antalye čtyřiadvacet borců, mezi kterými nechyběl Tomáš Vasiljev, kterého si Slovácko stáhlo z hostování ve Vítkovicích, a také mladičký záložník Michal Kohút, který se pro přípravu posunul do ligové kabiny. Fanoušci však netrpělivě vyhlížejí zvučnější posily a po týdnech čekání by se v tom následujícím mohli dočkat. "Intenzivně pracujeme na příchodu jednoho až dvou hráčů, kteří by měli být okamžitou posilou v boji o záchranu," prozradil do médií před odletem do Turecka sportovní ředitel Stanislav Levý.

Jeho slova upřesnil exkluzivně pro DOBRÝ DEN S KURÝREM ředitel 1.FC Slovácko. "Jsme domluveni s hráčem, který přesně splňuje naše představy o hrotovém útočníkovi a který bude mít všechny předpoklady zefektivnit naši ofenzivu v soupeřově šestnáctce a nejen v ní," charakterizoval možného nástupce Libora Doška Petr Pojezný. Dle našich informací jsou na podmínkách přestupu domluveny i kluby a teď už záleží jen na stvrzení transferu majiteli klubů, kteří byli dosud v zahraničí.

Naopak ukončena byla jednání o přestupu chorvatského stopera Toniho Borevkoviče z NK Rudeš. Téměř dvoumetrový člen kádru chorvatské jedenadvacítky už měl sbaleno do Čech, jenže v poslední chvíli se v celku chorvatské nejvyšší soutěže změnil trenér a Dinko Jelicic zabouchl Borevkovičovi slovácké dveře. "Přesto máme další varianty posílení na tomto postu, kde hledáme vysokého, zkušeného stopera. Na těchto variantách momentálně intenzivně pracujeme," potvrzuje Pojezný, že zatímco fotbalisté hltají přípravné porce v Turecku, na sekretariátu dělají maximum, aby šel slovácký účastník nejvyšší soutěže do jarních bojů připraven po všech stránkách.    

Autor: rek

Vaše názory

Sahali po trofeji, ale berou „jen“ stříbro

Uherské Hradiště

Sahali po trofeji, ale berou „jen“ stříbro

Internacionálové Slovácké Slavie Uherské Hradiště obhájili na osmém ročníku domácího mezinárodního halového turnaje stříbro, když se v...

21. 12. 2017
Nejlepší fotbalisté 1.FC Slovácko 2017

Uherské Hradiště

Nejlepší fotbalisté 1.FC Slovácko 2017

KATEGORIE PŘÍPRAVKA U8 - Tobiáš Michalčík, Marek Šuránek, Matěj Vojáček - trenér Jakub Bilavčík U9 - Adam...

19. 12. 2017
Zdeněk Zemek: Umím být trpělivý

Uherské Hradiště

Zdeněk Zemek: Umím být trpělivý

Závěr roku je tradiční příležitostí k bilancování i pro majitele 1.FC Slovácko Zdeňka Zemka, pod jehož vedením...

19. 12. 2017
Fotbalový talent roku získal cenu senátora Ivo Valenty!

Uherské Hradiště

Fotbalový talent roku získal cenu senátora Ivo Valenty!

Fotbalový klub 1.FC Slovácko letos zakončil kalendářní rok tak, jako tradičně – a to v kině Hvězda....

13. 12. 2017
TOPlist