FacebookYoutubeInstagram

Trofej Spartě, ČSK až ve druhé polovině

Uherský Brod Fotbal 1. 1. 2019
Trofej Spartě, ČSK až ve druhé polovině

Největší halový fotbalový turnaj žen v Evropě dopsal jedenáctou kapitolu. Jejími hlavními postavami byly prvoligové juniorky AC Sparta Praha, které ovládly tradiční Vánoční turnaj v Uherském Brodě. O jejich triumfu však při rovnosti bodů se slovenskou Myjavou rozhodl až vzájemný zápas. Bronz brala záloha pražské Sparty.

„Turnaj opět snesl nejpřísnější měřítko, o turnajovou trofej se pralo šestnáct týmů rozdělených do čtyř skupin,“ uvedl Petr Zpěvák, sekretář ženského týmu pořádajícího klubu ČSK Uherský Brod.

Vedle sparťanek fanoušci obdivovali i umění Myjavy, Žiliny, Zlína nebo domácího divizního týmu, který měl hned dvě želízka v ohni. Jenže obě zůstala za branami elitní osmičky. Blízko k postupu mělo „áčko“, které při rovnosti bodů s Topoľčany připravilo o druhé postupové místo skóre… „Ve vzájemném zápase jsme bohužel uhráli „jen“ bezbrankovou remízu,“ litoval trošku Zpěvák.

„Áčko“ nakonec skončilo na 13. místě, jeho nejlepší hráčkou byla vyhlášena Martina Dufková. „Béčko“ skončilo poslední, když nezískalo ani bod při skóre 1:16. Cenu pro nejlepší hráčku si odnesla Lenka Kučerová.

Zrcadlo výsledků, zákl. skupina: Uh. Brod A - Zlaté Moravce 2:0, - Topoľčany 0:0, - Sparta Praha jun. B 0:6, Uh. Brod B - Sparta Praha jun. A 0:2, - Řiťky 0:1, - Petržalka 0:3, skupina o 9.-16. místo: Uh. Brod A - Řiťky 1:2, - Draci Brno 2:2, - Zlín 0:1, - Trnava jun. 1:2, - Trnava 2:0, - Uh. Brod B 6:0, Uh. Brod B - Draci Brno 0:1, - Zlín 0:3, - Trnava jun. 0:2, - Trnava 0:2, - Zlaté Moravce 1:2. 

Autor: ceh, sch

Vaše názory

Finále poháru pohlídá video!

Uherské Hradiště

Finále poháru pohlídá video!

Fotbaloví fanoušci mají jistě ještě v živé paměti premiéru videorozhodčího na utkání prvoligového Slovácka. I když prvního...

31. 12. 2018
Slovácko čekají zásadní změny, je na spadnutí fúze s nenáviděným Zlínem?

Uherské Hradiště

Slovácko čekají zásadní změny, je na spadnutí fúze s nenáviděným Zlínem?

Zlínskému hejtmanství už došla trpělivost. Neustálé žádosti o sportovní dotace už přerostly únosnou mez. Hejtman Jiří Čunek...

31. 12. 2018
Zima ve Slovácku

Uherské Hradiště

Zima ve Slovácku

Hned po Novém roce vyrazí fotbalisté Slovácka za teplem do Turecka. "Nevíme, jaké tady bude počasí a...

20. 12. 2018
Už to bylo podle představ

Uherské Hradiště

Už to bylo podle představ

Slovácko si pod trenérem Svědíkem připsalo v sobotu do tabulky devátý bod. Rozhodlo o něm v prvním...

19. 12. 2018
TOPlist