FacebookYoutubeInstagram

Vychytá Remeš Slovácko?

Jankovice Fotbal 15. 6. 2017
Vychytá Remeš Slovácko?

Už v sobotu zažijí v Jankovicích fotbalový svátek. Vítěz základní třídy, skupiny A, totiž změří síly s prvoligovými fotbalisty 1.FC Slovácko, kteří v podhůří Chřibů zahájí přípravu na novou sezonu. Domácí povede do prestižní bitvy gólman Petr Remeš, který obléká kapitánskou pásku. Jankovičtí tak sklízí odměnu za vítězství v anketě DOBRÉHO DNE „Vítěz bere Slovácko“.

„Je to velký svátek, každému se nepoštěstí zahrát si proti mančaftu z první ligy a ještě na domácím hřišti. Věřím, že přijde hodně fanoušků, kteří si přijdou na své. A snad neuděláme ostudu,“ usmívá se Remeš.

Rodák z Jankovic hrával ve fotbalové akademii Slovácka a posledních pět let chytal krajský přebor za Boršice. „Favorit je jasný, ale chceme si zápas užít. Pro většinu z nás půjde o životní fotbalový zážitek,“ dodal kapitán.

Jeho protějšek Veliče Šumulikoski slibuje, že ani v Jankovicích nevypustí jediný souboj.

„S kluky se poprvé po dovolené uvidíme ve čtvrtek. Po šestnácti dnech bez fotbalu to určitě nebude snadné, ale každý zápas musíte brát vážně, jinak hrozí zranění a je rázem po sezoně, které ještě ani nezačala,“ zdůraznil kapitán Slovácka, který se na zápas v Jankovicích těší.

Určitě jej nepovažuje za zbytečnou letní přípravu. „Každý takový zápas je propagací fotbalu, je dobře, když se na malém stadionu představí prvoligový tým. Už se těším na atmosféru vesnického fotbalu,“ dodal Veliče Šumulikoski.

Jankovice - 1.FC Slovácko

sobota 17. června od 14.00

Autor: sal

Vaše názory

ČSK míří do MSFL, ale bez fanfár! Zklamání bylo silnější

Uherský Brod

ČSK míří do MSFL, ale bez fanfár! Zklamání bylo silnější

Vztek, smutek a zklamání. I když fotbalisté ČSK Uherský Brod po dlouhých devatenácti letech postoupili do MSFL,...

14. 6. 2017
Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

Uherské Hradiště

Úřední zpráva OFS Uh. Hradiště

1. Zprávy sekretariátu OFS Zasedání VV OFS UH se koná dne 13. 6. 2017...

14. 6. 2017
Slovácko kvete mládím, vyrobilo 22 reprezentantů

Uherské Hradiště

Slovácko kvete mládím, vyrobilo 22 reprezentantů

Deset odchovanců z vlastní fotbalové líhně v ligovém týmu, dvaadvacet reprezentantů v různých mládežnických reprezentacích vícero států,...

14. 6. 2017
Superpohár uvidí Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

Superpohár uvidí Uherské Hradiště

Vítězové českého a slovenského poháru zkříží zbraně na stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti. Zlín se Slovanem...

12. 6. 2017
TOPlist