FacebookYoutubeInstagram

Vyhořely s posledním

Uherský Brod Fotbal 22. 10. 2019
Vyhořely s posledním
Inzerce

Divizní fotbalistky ČSK Uherský Brod povzbuzeni nečekaným tříbodovým ziskem za kontumaci zápasu ve Vlkoši vyrazily do Držovic, kde doplatily hlavně na úzký kádr. Na Lapači pak selhaly s posledním Bezměrovem.

Držovice - UH. BROD 3:0

Jestliže domácí trenér Jetel měl k dispozici osmnáct hráček, jeho protějšek se na lavičce ukousal nudou… „Utkání jsme odehráli s torzem hráček. I když jsme prohráli, nemám nemocemi zdecimovanému kádru co vytknout. Holky bojovaly až do konce. O osudu zápasu rozhodla jednoznačně lavička, soupeř měl totiž na střídání sedm hráček, které nasazoval do hry jako v hokeji. Bylo jasné, že nás fyzicky utahá,“ svěřil se Gazdík. Gólmanka Karolová si navíc v 74. minutě poranila malíček levé ruky, zápas však se sebezapřením dochytala. Poločas 1:0.

UH. BROD: Karolová - Chvílíčková, L. Kučerová, Duřilová, Křížová - Dvořáková, Eliášová, Slívová, Jurčová - Oharková, Dufková.

UH. BROD - Bezměrov 1:2

I když se na umělé trávě stadionu Na Lapači představil poslední tým divize Ajax Bezměrov, Broďanky padly na kolena. „Je to pro nás obrovské zklamání, soupeři jsme doslova darovali vůbec první divizní body. Hráčky se tak na vlastní kůži přesvědčily, že se nevyplácí někoho podceňovat Ani poslední tým se neporazí sám,“ zlobil se Petr Zpěvák, sekretář týmu žen. První poločas přitom Dufková a spol. odehrály dobře, šly do vedení, ale po přestávce snaživý Ajax skóre překvapivě otočil. Branka: Dufková. Poločas 1:0.

BROD: Hladíková - Kročilová, Chovancová, Kučerová, Vidová - Chvílíčková, Karolová, Eliášová, Dvořáková - Dufková, Oharková. 

Autor: ceh, sch

Vaše názory

Nemůžeme se ohlížet doprava ani doleva

Uherské Hradiště

Nemůžeme se ohlížet doprava ani doleva

Reprezentační áčko v pátek večer v zápase s Anglií šokovalo Evropu, jejich mladší kolegy čeká dnes v...

14. 10. 2019
Spolu za Slovácko i reprezentaci

Uherské Hradiště

Spolu za Slovácko i reprezentaci

Oba jsou svázaní se Slováckem. I když každý jinak. Dvacetiletý Michal Sadílek si v něm vyšlapal svoji...

14. 10. 2019
Tři body zajistil žolík Strožová

Uherské Hradiště

Tři body zajistil žolík Strožová

Prvoligové fotbalistky 1.FC Slovácko potvrdily roli favoritek, když v Kněžpoli porazily poslední Pardubice. Po polovině základní části...

14. 10. 2019
Slovácká pětice dnes proti Skotům

Uherské Hradiště

Slovácká pětice dnes proti Skotům

Na Slovácku gradují přípravy na letošní největší fotbalový svátek. Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty bude hostit kvalifikační...

14. 10. 2019
TOPlist