FacebookYoutubeInstagram

Záhorovice k nezastavení

Slovácko Fotbal 23. 9. 2009
Záhorovice k nezastavení

ZT muži A            

Tučapy - Medlovice 4:1 (3:0) D. Spišiak 2, Machynka, Kovář - Kuchař

Jarošov B - Topolná 1:3 (1:2) Halík - Dohnal 3

Jalubí B - Kněžpole B 1:5 (0:3) P. Horák - R. Kašný 4, P. Kašný

Kunovice - Tupesy B 3:1 (1:0) Remeš 2, Omelka - Knap

Stříbrnice - Traplice B 7:2 (2:0) Reinberk 3, P. Kovařík, Juřík ml., Balíček, Březina - Zich, Skýpal

Částkov - Slov.-Vážany 1:2 (1:1) Krejčiřík - Šuba, Gottwald

Jankovice - Podolí hosté nepřijeli

ZT muži B            

St.Hrozenkov - O.N.Ves B 1:2 (0:1) Lupták - Pavlas, Kosík

Komňa - Rudice 4:1 (0:0) Machara, Navrátil, Sochor, Šupák - Rubík

Žitková - Suchá Loz 0:1 (0:0) Bradáč

Přečkovice - Boršice u B. B 6:0 (2:0) Coufalík 2, Vaňhara 2, Beníček, Nevěřil

Strání B - Záhorovice 1:3 (1:2) Motola - Hamšík, Michalčík, Šabršula

Bystřice p/L - Podolí B 5:3 (2:3) Dornica 2, Hodulík, Brázda, Matucha st. - Kadlčík, Podškubka, Kryštof

Autor: red

Vaše názory

Úřední zpráva OFS Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

Úřední zpráva OFS Uherské Hradiště

1. Zprávy sekretariátu OFS 1.1 Zasedání VV OFS se koná 22. září 2009 v 15.30 v zasedací...

23. 9. 2009
Kanonáda Hradčovic

Slovácko

Kanonáda Hradčovic

Buchlovice - Březolupy nehlášeno, Osvětimany - Topolná hosté nepřijeli, Popovice - Hradčovice 0:8 (0:3) D. Mikulec...

23. 9. 2009
Polešovice deklasovaly Babice

Slovácko

Polešovice deklasovaly Babice

Nivnice - Tupesy 7:1 (4:0) Vasiljevič 3, Bartoš 2, Velecký, Straňák - Bergauer, Bánov - Bílovice 5:1...

23. 9. 2009
Boršice stále bez výhry

Slovácko

Boršice stále bez výhry

Krajský přebor - starší a mladší dorost Paseky Zlín – Morkovice 2:3...

23. 9. 2009

Související

Slovácko

Základní třídy se hrají rozdílně

Před začátkem soutěžního ročníku 2013/2014 proběhla na okrese Uherské Hradiště reorganizace fotbalových soutěží. Zatímco v předcházejícím ročníku...

Slovácko

Sousedské derby pro Popovice

Základní třída sk.A Vážany - O.N.Ves B 2:5 (0:3) M. Janík,...

Slovácko

Pavlas naděloval

Základní třída sk.A Bílovice - Topolná 5:2 (2:1) Hlaváček 2, Sedlář, F. Dujka, A. Dostálek -...

Slovácko

Silný opět naděloval

ZT - A Uh.Ostroh B - Slovácko-Vážany 2:5 (0:2) Konečný 2...

TOPlist